Gradnja in obnova > Nizkoenergijska in pasivna gradnja
Električno talno nad klasično talno gretje v kopalnici

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Električno talno nad klasično talno gretje v kopalnici
Pred lepljenjem raztegnitev povsod, le pod elementi ne.

[Slika: 20180704193234-large.jpg]

Tudi v tuš.

[Slika: 20180704193249-large.jpg]
Jaz sem vzel elektro grelne mreže od Egro Zorman iz Komende. Sprva sem gledal Danfoss in ostale, ampak sem na koncu ugotovil, da je vse približno isto - žica pač, ki je v spirali nameščena na lepilno mrežico.
Za obe kopalnici skupno sem namreč potreboval 17m2 (2m2, 4m2, 5m2 in 6m2 mreža) + 2 termostata in če se prav spomnim sem s popustom za vse skupaj plačal okoli 600€+DDV? Termostat imam Danfoss-ov ECTemp Touch.

@valhalla: Če še ni prepozno in imaš še možnost, napelji eno še po vseh treh stranicah tuš-a - vsaj na višini od kolen do ramen. Ne bo ti žal Smile
El. mreža je dobra rešitev, meni pa je vsekakor žal, da nisem do kopalnic napeljal ločenih dovodov talnega in da nisem dal še stenskega vodnega v okolici banje. Tako bi lepo kopalnice grel s povsem ločenimi nastavitvami s TČ, ki je v prehodnem obdobju izredno učinkovita. Cena bi bila višja zgolj za nekaj metrov alumplasta in pa 1 mešalno enoto za talno.

Skok na forum:

Zadnje novice

Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »