Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Japonski wc?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Japonski wc?
Drugega vodnega pritiska? A je vedno povsod isti pritisk? o_O
Ja, zato sem pa prvo napisal, da pošljite Angležem povpraševanje, ker so Evropejci, ker sem podvomil v to, da bi iz Japonske pošiljal v EU, če imajo za to omenjene Angleže. No, pa tudi v Düsseldorf-u imajo predstavništvo. Pošljite še Nemcem povpraševanje.
Se opravičujem, ker sem videl samo London, malo bolj zgoraj nisem bil toliko pozoren, da je tudi naslov iz Nemčije :?

LP steklenička
LP, steklenička
steklenicka Napisal:Ja, zato sem pa prvo napisal, da pošljite Angležem povpraševanje, ker so Evropejci, ker sem podvomil v to, da bi iz Japonske pošiljal v EU, če imajo za to omenjene Angleže. No, pa tudi v Düsseldorf-u imajo predstavništvo. Pošljite še Nemcem povpraševanje.
Se opravičujem, ker sem videl samo London, malo bolj zgoraj nisem bil toliko pozoren, da je tudi naslov iz Nemčije :?

LP steklenička

Hvala ti za pomoč, TOTO mi je sicer predrag za to kar ponuja, samo če mi ga iz Nemčije pošljejo po kaki znižani ceni (kar bom povprašal) se ga pa ne bi branil.

Po mojih razkiskavah je glede na kvaliteto/funkcije in ceno Coway Ba13 še najbolj zanimiv. To je moj vtis po branju review-jev oz. mnenj uporabnikov. Se počutim precej samozavestno pri nakupu tega modela.
Povprašam torej danes še v Düsseldorf in če ne bo nič zanimivega grem jutri po coway v Bauhaus Wink

Hvala še enkrat vsem za pomoč

Grandfelix: Če razumem pravilno, ni pritisk v ceveh vedno isti, zato so naprave prilagojene manjšemu oz. višjemu pritisk. lp
MarkoOm,

kako si se odločil? Si potem zadevo nabavil ali ne?

Če si, povej kako se ti zdi, ko ne potrebuješ WC papirja.

LP,
Takšno stranišče (ker je minilo že nekaj mesecev od mojega izkušnje, se ne spomnim, katerega ponudnika), lahko preizkusite v Odorferjevih trgovinah.

Čas, preživet na stranišču, se - vsaj pri prvih uporabah in preizkušanjih funkcij - zagotovo podaljša :lol:

mislim pa, da čisto brez brisanja vseeno ne gre - malo zaradi navade, občutka kot tudi časa za sušenje riti
princes Napisal:Sem za vse vrste dovršenih tehničnih zadev. Zanimivo. Manjka še brisačka, da ti obriše zadnjico in spodnjico. Doma tega ne bi imela, ker se mi zdi pretirano... /

Tale spodnjica me je navdušila. Bravo. Še so ljudje, ki znajo vse povedati slovensko. Big Grin
Tale spodnjica me je navdušila. Bravo. Še so ljudje, ki znajo vse povedati slovensko. Big Grin

Ja, do sedaj so se spodnjice samo obračale, sedaj se pa lahko tudi že obrišejo :-)
Big Grin Škoda da wc nima fena ali pač?
Drugače pa lahko rečemo da so spodnjice lahko obračajo, spodnjica je pa tista večno zaželjena zadevica katera se nikoli ne obrača. Je le tam, kjer mora biti..... Big Grin

Če si mogoče zagrizen Fkk-javec imaš zadnjico in sprednjico (kar seveda velja izključno za punčke) in v tem primeru spodnjica v vseh oblikah odpade. :lol:
:lol: :lol: Confusedhock:
Ker sem "fantek" si bom raje omislil "govoreči PISOAR", da bo moje "one" odšlo iz WC-ja vsakič bolj izobraženo! :lol: :lol:

Zadnjica?
Sprednjica?
Spodnjica?

Confusedhock: Ja - človek se uči........................dolker je živ! :wink:
Nisem prej videla te razprave . Prvo sem videla te Wash & Dry wc deske na Japonskem, sedaj imamo Coway Ba13 doma. Kaj naj rečem, vse noro naj...topla deska, topla filtrirana voda te umije, voda zmasira z mehurčki, prostor ne smrdi.....pri nas je papir samo na koncu malo za popivnat, če se mi ravno ne ljubi sušiti minutko.
Poraba vode cirka 2dcl.
Prej smo se prestavljali iz školjke na bide. Keramični bideji niso ravno višek higijene!!!!

Ta deska je itak proglašena za eno najboljših . Glej po netu. Mi jo itak doma kažemo vsakomu ko pride na obisk, drugi kažejo novo sedežno mi wc desko!!!

Prijatelji imajo Dib. Nič mu ne manjka!!! Mirno ga lahko kupite.

Moj nima hemeroidov, sin si ne praska riti.. sediš na školjki in pritiskaš na gumbe.
Ker te voda redno zmasira nimaš težav z zaprtjem.

Več kot noro. Ravno gledam na spletu, pri nas isto kot od Bauhausa(sedaj imajo še
stran prej jo nisem videla, očitna nova v delu) Tooaleta.eu
Wc in bide v enem - a je tista "pipica" potem skoz noter ali se s kakim pritiskom na gumb "spelje ven" iz pokrova?

Bide je fajn tudi za ženske, a ne. Lokacija krvavitve ni ravno enaka kot za kakanje, tako da meni se zdi bide še vedno potreben kos pohištva.
BA13 ima dve "pipice" tako eno za ženske in drugo za močnejši spol.Pipicam lahko menjavaš pozicijo, tako za suhe, debele....Marko to je zakon, daleč od klasičnega bideja.
Imajo ga za probati v Maviju Vič!!!!
Tako ima tipko za kakanje. Enkrat ko probaš, ti res ni jasno o čemu ljudje govorijo.
Glej ravno so kazali na Svet Kanal A , da 70 % Japoncev ima to desko.
Če nimaš bideja posebaj imaš tudi v kopalnici več prostora. Manj kosov za umivati. Manj rabiš čistil .
Ba13 je narejena iz posebnega antibakteriološkega materijala.
Nimam več vnetij..za vse super!!!!
Coway BA13 prodajajo po Evropi vsi krepko čez 1000 evrov, celo do 1600 evrov.
Bauhaus ima ceno 795 evrov!!!!

Montaža je cirka 50 evrov.

Coway BA13 je en najboljših modelov nasploh. Tooaleta.si ima tudi cenejše modele.
Preproste nastavke od cirka 130 evrov naprej.(nastavek gre pod vaš pokrov) tak simple.
ani1234567 Napisal:BA13 ima dve "pipice" tako eno za ženske in drugo za močnejši spol.Pipicam lahko menjavaš pozicijo, tako za suhe, debele....Marko to je zakon, daleč od klasičnega bideja.
Imajo ga za probati v Maviju Vič!!!!
Tako ima tipko za kakanje. Enkrat ko probaš, ti res ni jasno o čemu ljudje govorijo.
Glej ravno so kazali na Svet Kanal A , da 70 % Japoncev ima to desko.
Če nimaš bideja posebaj imaš tudi v kopalnici več prostora. Manj kosov za umivati. Manj rabiš čistil .
Ba13 je narejena iz posebnega antibakteriološkega materijala.
Nimam več vnetij..za vse super!!!!

:evil: Dobr, sej nič ne rečem .................. ampak vse kar je prav!

A priključek za MP3 pa nima? Pa za slušalke morda?

Samo mimogrede ............... čistoča tega hi-tech "sekreta" ni nič drugačna od navadnih. Če hočeš da je čisto, ga je treba pač spucat. Ni druge.

Keramika je zelo "antibakterijski material", razen tam, kjer vodni kamen z brusnim papirje odstranjujejo :lol: - tisto je druga zodba.

In znanstveno dokazano je ................ da vzroki vnetji - takih ali drugačnih - niso odvisni od vrste WC školjke ali od tipa pipe v bideju, pač pa od tega kolikokrat se ze zadeve uporabljajo. In kako!

In - se opravičujem - če bo banalno, ampak ................. tudi japonci še niso in ne bodo izumili aparature, kot je leva ali desna roka - in primerna krpica seveda, pri skrbi za higieno intimnih delov. :wink:
iz napisanega predvidevam da zadeve še nisi preizkusil :wink:

če imaš voljo se 1x odpravi do Geberitovih prostorov na Leskovškovi v Ljubljani. Sam sem precej kroničen primer nejevernega Tomaža, ampak tale reč me je pa popolnoma sezula. Potrebe po papirju ni nobene in sranje postane čisti užitek Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

p.s. ja školjko je še vedno potrebo očistiti ročno, škoda ker nima še enega curka za navzdol, kateri bi odstranil še zavorne sledi 8)

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za ogrevanje in toplo vodo
06.11.2019 ob 16:24:24
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za  ogrevanje in toplo vodo
ClimateHub je nova rešitev družbe Samsung za ogrevanje prostorov in sanitarne vode. Z enostavno namestitvijo, enostavnim zagonom,... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
09.10.2019 ob 11:03:14
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
V podjetju Lumar v soboto 12. oktobra med 10.00 in 16.00 uro pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo predstavili hiši, ki sta... Beri dalje »