Splošno > Skupinski nakupi
heizman24.de

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
heizman24.de
Potencialni za skupinski smo tudi mi. Sem že nekaj brskala.
Ok, potem v bistvu bi se naročilo iz dveh trgovin - dve naročili, torej? Tipke za gaberit basic bi rabil, kakšno pipo, morda še kaj... grem gledati.
O super.

Se napišem drugi teden. Ta vikend ni časa.
Naročila se zbirajo do cca. 13.2. tako da ni panike
211 konjev sreče v ovinkih...
[Slika: r53supercharged.jpg]
JOHN COOPER WORKS evolucija
Kar gledam je na skybad precej več izbire in ceneje kot na hm24. Sem pa gledala na megabadu imajo pa kakšno stvar še ceneje kot na skybad.
Bi bla zainteresirana tudi jaz, me pa zanima kdo bi sploh izvedel naročilo (bojan75)?
Megabad ima orto visoke poštnine, zaenkrat peljem naročilo kar jaz.
Če je kakšen prostovljec pa naj se javi...
Nebomgabiksal sem hotel samo pomagati pri iskanju prodajalca z najboljšimi cenami,ki se jih vidi z direktno primerjavo cen.Mogoče se pa najde še kakšen bolj ugoden.Bi se pridružil nakupu samo je eno leto prezgodaj.Drugo leto spomladi pa z veseljem,če bo še aktivna ta tema.
franci007 Napisal:.Drugo leto spomladi pa z veseljem,če bo še aktivna ta tema.

za naju bo tudi aktualno takrat nekje, tako da bo gotovo tema aktivna. ali jo bomo pa naredili aktivno ;-) bova pa imela midva kar veliko materjala...
nebomgabiksal - kakšna pa je poštnina na megabadu?
pred novem letu narocil komplet grohe pipe za celo hišo robe je bilo za 1400 € (pripeljali celo evro paleto) teza 50 kg postnina pa je bila okrog 130 €.
naroceno pri Megabad
Lejte, naročilo je tukaj in zdaj. Čez eno leto lahko spet (pomlad 2013).

Naroča se v heizman24 in dodal sem še skybad (ko smo delali skupinski nakup je bil top izbira). Lahko dodam še megabad, pa še tri druge. Samo potem bo vsako naročilo bolj bogo. Meni je roko na srce vseeno, naročal sem tako pri megabad, kot pri skybad.

Torej, če rabiš - naroči, če ne... ;-)
Pri Megabad je poštnina v Avstrijo v primeru naročila nad 2000 eur zastojn. Najin "paket" znaša trenutno 1900 eur (4 geberit sanbloci + nekaj kosov od Hansgrohe). Za to so naračunali za cca 230 eur poštnine do SLO. Sedaj raziskujem opcijo "poštno " ležeče pošiljke oz. prevoz do skladišča najbljižje meji. Prevoz do Mb bi potem izvedla v lastni režiji. Naročala bova drugi polovici marca.

Če koga zanima se lahko "priklopi" k našemu naročilu.

Naročala bova tudi preko:

http://www.wohn-freunde.de (maj -junij)

http://www.bernstein-badshop.de (junij - prevoz do Mb, z lastnim prevozom samostoječe kopalne kadi se ne bova ukvarjala Smile )
Sem vprašala glede garancije kar direktno na Skybad in megabad. Odgovori od Skybad so tle spodaj, megabad pa mi (do zdaj) niso odgovorili (mogoče zato, ker sem vprašala v angleščini - ne kapirajo :lolSmile.

Vprašanje:
- Kako je glede garancije pri nakupu?
- Kaj če se kakšen izdelek poškoduje pri prevozu?

Odgovor:
- you have the full warranty for all products
- If any of the items get broken during transport, we will change this items and deliver you new one

Ker sem pa tečna ženska sem še naprej vrtala :twisted:

Vprašanje:
- Aha, če sem razumela prav, potem velja evropska garancija: v kolikor kakšen izdelek ne deluje kot bi moral ali ga lahko dam popraviti kar v Sloveniji ali ga moram poslati nazaj vam?
- Naročili bomo skupaj z prijatelji, da si delimo stroške dostave, posledično pa tudi račun. Ali je za uveljavljanje garancije dovolj kopija računa ali dobim poleg artiklov tudi garancijski list?
- Kakšna je garancija za kopalniške in kuhinjske armature?

Odgovor:
- you have to contact us and we will sent you the repair service of the company.
- The invoice is enough for the warranty
- The warranty is two years
Ihr Skybad-Team

Pri tem so se mi porodila še dodatna vprašanja pa me zanima če bi vedel kdo od vas:
- we send you the repair service od the company??? WTF?
- to kar mi je napisal sploh ni evropska garancija saj e.g. pomeni, da lahko neseš na sevis kjerkoli (I am right?)
- kdo krije stroške pošiljanja artikla nazaj njim?
- Sem pozabila še kaj vprašat?
Za evropsko garancijo raje sprašuj v Sloveniji.
Po moje ne velja, kar pomeni, da imaš dve opciji:
1) popraviti na svoje stroške
2) poslati nazaj
jaz bi pa geberit kotliček
a je tole ok?
http://www.heizman24.de/webshop/product_...ts_id=1380

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
04.12.2017 ob 10:53:36
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
V podjetju Lumar v soboto 9. decembra, med 10.00 in 15.00 uro, v Lokrovcu pri Celju pripravljajo dan odprtih vrat na spremenjeni hiši Lumar Urbano-D... Beri dalje »