Splošno > Skupinski nakupi
Parket gotovi/klasični

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parket gotovi/klasični
Jaz pa žal odstopam od naročila. Mi je prepozno. Rabimo parket že prej.
Sem zraven; potrebujem 120m2 dvoslojnega (debelina manj kot 10mm) + 16 stopnic. Imel pa bi jesen rustik.
@Hakunamatata, od junija 2012 do septembra 2012 je le 3 mesece.

se tudi prijavljam za 110 m2 gotovega parketa
da povzamemo kdo bi bil zainteresiran:
zuja: 200m2
ef100179: 125m2
Virtuala: 150m2
kopalnicoima: 120m2
hi ska: 50m2
cardynal: 140m2
mduel: 200m2
batigol: 180m2
aurea 150m2
matjazp 130m2
ashman: 90m2
makatarina: 50m2
Firealarm: 30m2
mikro83: 80m2
snoopy: 50m2
rekodelček: 100m2
yeln: 150m2
trebor56: 65m2
Hakunamatata: 85m2
Nebek: 120m2
Fric: 110m2
JK: 100m2

SKUPAJ: 2.475m2
Kakšna bi bila pa okvirna cena po m2, npr češnje ali hrasta (bolj svetlega), debeline 11 mm
lencek Napisal:Kakšna bi bila pa okvirna cena po m2, npr češnje ali hrasta (bolj svetlega), debeline 11 mm

Kakor sem omenil je znanec ga dobil 33€/m2 tam nekje. Moram govoriti z direktorjem, ker pa ga do petka ni, do takrat ne vem nič več.
zuja, ti si fenomen, rušiš en skupinski nakup za drugim!
magi Napisal:zuja, ti si fenomen, rušiš en skupinski nakup za drugim!

Hvala Smile

saj kakor je na začetku kazalo s mojimi skupinskimi nakupi, je bil polom :roll:

Glede cene ne vem še čisto nič, ker direktorja do petka ni. Imam en velik problem pa ne semem povedati. Misilm, problem ni v kvaliteti ali ceni ampak v prodaji :roll:
32€/m2 za katerikoli dvoslojni parket je malo utopično... Hrast je lahko cenejši, oreh za ta denar...? To ni logično...

Sam sem dobil kar nekaj hrasta za dobrih 25€/m2, na vezani plošči, 3mm masivnega furniranega dela...

Teak za 32€/m2 - no go...Wink

2.500m2 parketa lahko dobite od Evropskega dobavitelja z računom in garancijo za 28€/m2 z vključenim 20% DDV. Hrast razne obdelava, barve, jesen bi bila cena ista, za kak oreh in teak ali kaj posebnega bi bilo potrebno točno preverit.

@zuja če te zanima, kje lahko to dobite me lahko pm....
JaC, saj bo parket od evropskega proizvajalca Smile

pošlji mi kontkt bomo videli kaj se da narest. Ali je to firma katera uvaža ali izdeluje parket?

LP
Proizvajalec... Torej izdelujeWink

V Slovenijo ga pa tudi nekdo uvaža.... Imam kontakt tudi od uvoznika... za tako količino bi se dalo dobiti dobro ceno + dobiš na vse garancijo in nimaš direktno opravka z morebitnimi reklamacijami itd... ki so zadnje čase kolikor slišim prav pogoste...

Lahko ga prosim, sestavi ponudbo za to količino, vsak napiše točno kateri parket naj bi imel, obdelavo in točno vidimo kje smo... tudi sam ga bom v kratkem potreboval zopet in bom šel po tem postopku...

ponudbo ti lahko posredujem na pm in lahko primerjaš....
ups. nisem ornk prebral.

Super kar pošlji.
če bo cena ugodna, bi ga jaz uzel tudi cca 50 - 100mm, rabil bi ga čimprej, izbral bi pa bi ga seveda po prej videnih vzorcih (da ga primem v roke)
JaC, najrpvo mi pošlji na PM katera firma ipd. da ne bomo kaj zaj...
Odstopam od prednaročila, ker sem dobil neko ugodno ponudbo. Upam, da tudi vi kupite parket po čim bolj ugodni ceni.

lp

Skok na forum:

Zadnje novice

V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
19.11.2019 ob 12:03:06
V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
V podjetju Lumar v soboto 23. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo dan odprtih vrat individualne hiše Lumar, katere... Beri dalje »
V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »