Splošno > Skupinski nakupi
Ploščice imitacija lesa

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ploščice imitacija lesa
ef100179 pravi:

jaz sem si ploščice pripeljal iz Nemčije. Cena 50% ceneje kot pri nas. Pa še kvaliteta I. Sem pa istega Proizvajalca ploščice kupil tudi pri nas in imel same težave. (sicer Marazzi).

Namig. Potem pa se povežite še z uporabnikom ef100179, saj tudi on kupuje Marazzijeve v Nemčiji in je pripravljen iti v skupinski nakup. Zgoraj sem podal njegov post.
Ploščice so prispele, na voljo je še cca 250 m2, če kdo potrebuje. Tisti, ki jih morate še prevzet prosim, da jih prevzamete čimprej.
pridigar, čestitam za še en uspešen skupinski nakup Smile

Torej praviš da imaš 250m2 viška, mi lahko pošlješ slikco da vidim barvo, mogoče bi se pa tudi midva odločila za take ploščice Smile
Pošlji mi mail na zasebno in ti posredujem slike.
Mene tudi zanima Marazzi Treverk Capuccino 15x90 (mogoče tudi kaka druga dimenzija) a kdo kaj pozna ceno in kje bi se jih pri nas dalo videt in naročit: Seveda pa je zanimiva tudi opcija skupinskega nakupa, če so še komu všeč prav ta model. A kdo ve v kakšni debelini jih imajo a so to samo 4,8mm.
@Pridigar: kakšne so kupljene ploščice (proizvajalec, barva, cena)?
@ef100179: a je skupinski nakup še aktualen, kakšna je cena in kateri tip marazzija se bo kupovalo?
Mene pa zanima, če je kdo že polagal takšne ploščice na stopnišče? Bega me predvsem dimezija - 15x90, ki je premajhna, da bi na stopnice prišla lepo ena ploščica. Je potem bolje izbrati manjšo dimezijo in upati, da keramičarju ne bo odveč toliko rezanja.
Če kdo potrebuje ostalo je še 80m2 wenge barve novabel in cca 50 m2 bež.
imaš kakšno sliko ? cena ?

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
04.12.2017 ob 10:53:36
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
V podjetju Lumar v soboto 9. decembra, med 10.00 in 15.00 uro, v Lokrovcu pri Celju pripravljajo dan odprtih vrat na spremenjeni hiši Lumar Urbano-D... Beri dalje »