Splošno > Skupinski nakupi
Ploščice imitacija lesa

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ploščice imitacija lesa
Potrebujem še nekaj interesentov za nakup ploščic imitacije lesa
http://www.novabell.it/piastrella.jsp?prodottoid=337
Če koga zanima naj mi javi pod zasebno.
mene zanima kok pa je kvadrat
vsak je svoje sreče steklar
pridigar Napisal:Če koga zanima naj mi javi pod zasebno.
no sej lahko tudi tukaj, novabel imitacija lesa 14/m2.
pridigar, jaz se zelo zanimam za te ploščice, ker sem ravno v fazi nabave takšnih ploščic, vendar me zanimajo določeni podatki. Kakšne kvalitete so te ploščice, gre za granitogres ali kaj, ali so na površini gladke ali hrapave, dimenzije? Cena je zelooo interesantna, vendar hočem tudi, da so kvalitetne.

Hvala za odgovor!
Ploščice so porcenalato gres, bele so malenkost bolj hrapave kot rjave in bež. Tule so točni podatki http://www.novabell.it/images/tabellate ... pywood.pdf
Imam pa tudi vzorce vseh treh, da se lahko prepričaš o kvaliteti. Zagotovili so mi da je prva klasa. Dimenzija je 10x60.
Kje pa bi se dalo videti te vzorce. Lahko sporočiš tudi na ZS. Hvala
imam položene Happywood Noce 10x60 in 15x60 z dvotretjinskim zamikom - meni izgleda ok..zvečer naložim kakšno sliko

Jollly
Super, naloži to pa tudi mene zanima kako zgleda položeno, ker je čisto drugače kot samo vzroec ploščice 8)
pridigar Napisal:Imam pa tudi vzorce vseh treh, da se lahko prepričaš o kvaliteti. Zagotovili so mi da je prva klasa. Dimenzija je 10x60.

Tudi mene zanima ke bi se dalo te vzorce potipat, ker smo tudi mi na tem, da bo treba razmišjati o tej smeri..in navedena cena je več kot interesantna.

(imajo te ploščice zraven tudi opcijo dokupit obrobe ali je potebno rezati ploščice?)
Vsi ki bi si radi ogledali vzorece me kontaktirajte pod zasebno, da ne objavljam javno telefonske številke.
Za štart zgolj lokacijo napiši Smile. Te bomo potem že tisti kontaktirali, ki se bi vozili do tebe :wink:
kot obljubljeno..takole izgleda Happywood Noce (Novabell) pri meni..

[Slika: 26032011982.jpg]

lp
pia2001slo, zelo lepo izgleda. Hvala, da si delila sliko z nami. Lp
Res v redu izgleda. Sta pri modelu dve ali več različnih dimenzij ploščic? Rad bi namreč linije fug čimbolj razbil, da bi bile ploščice videti položene čimbolj naključno.

Skok na forum:

Zadnje novice

V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
19.11.2019 ob 12:03:06
V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
V podjetju Lumar v soboto 23. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo dan odprtih vrat individualne hiše Lumar, katere... Beri dalje »
V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »