Splošno > Skupinski nakupi
Dekorativni kamen #2

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dekorativni kamen #2
Zuja kako je z naročili?
za enkrat nam fali še 180m2 za poln kontejnar.
gradnjo hiše smo zaključili in pa uredili okolico, mi je ostalo pa kar nekaj dekorativnega kamna cca 200 m2, sem imel ga priliko dobiti po ugodni ceni - kompenzacija, tako da v kolikor ga kdo potrebuje ga dam po istih cenah dalje, kamna sta ista kot P18 in P14 slika 1 dam ga za 21,9 eur
info na zs
Zuja, ste naročila že poslali na Kitajsko?
Sprašujem, ker bi tudi jaz naročila kakšen meter.

hvala za odgovor
@kombi, daj naroci 180 kvadratov, da napolnimo kontejner Tongue
ne za enkrat še nisem poslal naročila, čakamo poln kontejnar Smile kot je faros povedal Smile
parker Napisal:gradnjo hiše smo zaključili in pa uredili okolico, mi je ostalo pa kar nekaj dekorativnega kamna cca 200 m2, sem imel ga priliko dobiti po ugodni ceni - kompenzacija, tako da v kolikor ga kdo potrebuje ga dam po istih cenah dalje, kamna sta ista kot P18 in P14 slika 1 dam ga za 21,9 eur
info na zs

priloži kašne slike položenega kamna

lp
Je naročilo že oddano potreboval bi ene 100m2??
@DamirV, trenutno je še prostor. Povej kakšnega potrebuješ in točno količino.

LP
zuja Napisal:@DamirV, trenutno je še prostor. Povej kakšnega potrebuješ in točno količino.

LP
Pregledal sem slike oz. katalog, vendar se odločil da nebomo naročili! Pač v družini se ne moremo uskalditi! Žal
Ojla, se lahko še pridružim naročilu?
corelli Napisal:Ojla, se lahko še pridružim naročilu?

lahko ja, kar poveja kaj želiš Smile
zuja Napisal:
corelli Napisal:Ojla, se lahko še pridružim naročilu?

lahko ja, kar poveja kaj želiš Smile

za vikend vse premerimo, se odločimo in ti sporočim v nedeljo.

thx
Ah... ženske.. za enkrat ne bomo naročili... Sad
Kako je z barvo dekorativnega kamna? Želim imeti temno sivo barvo, zato sem šel na ogled tega kamna v Merkur. Razstavljen je zelo lep kamen Finander, zato sem ga želel kupiti. Potem pa so mi ga pokazali v škatlah v skladišču in je bil na vsaki plošči neki rjavi fleki. Prodajalec mi je povedal, da je to zaradi vlage v skladišču in da udari ven železo, zato postane rjavkast. Je to normalno? Kupiš temno sivega ali črnega, potem pa porjavi.

Skok na forum:

Zadnje novice

V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
19.11.2019 ob 12:03:06
V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
V podjetju Lumar v soboto 23. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo dan odprtih vrat individualne hiše Lumar, katere... Beri dalje »
V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »