Splošno > Skupinski nakupi
Dekorativni kamen #2

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dekorativni kamen #2
Zuja kako je z naročili?
za enkrat nam fali še 180m2 za poln kontejnar.
gradnjo hiše smo zaključili in pa uredili okolico, mi je ostalo pa kar nekaj dekorativnega kamna cca 200 m2, sem imel ga priliko dobiti po ugodni ceni - kompenzacija, tako da v kolikor ga kdo potrebuje ga dam po istih cenah dalje, kamna sta ista kot P18 in P14 slika 1 dam ga za 21,9 eur
info na zs
Zuja, ste naročila že poslali na Kitajsko?
Sprašujem, ker bi tudi jaz naročila kakšen meter.

hvala za odgovor
@kombi, daj naroci 180 kvadratov, da napolnimo kontejner Tongue
ne za enkrat še nisem poslal naročila, čakamo poln kontejnar Smile kot je faros povedal Smile
parker Napisal:gradnjo hiše smo zaključili in pa uredili okolico, mi je ostalo pa kar nekaj dekorativnega kamna cca 200 m2, sem imel ga priliko dobiti po ugodni ceni - kompenzacija, tako da v kolikor ga kdo potrebuje ga dam po istih cenah dalje, kamna sta ista kot P18 in P14 slika 1 dam ga za 21,9 eur
info na zs

priloži kašne slike položenega kamna

lp
Je naročilo že oddano potreboval bi ene 100m2??
@DamirV, trenutno je še prostor. Povej kakšnega potrebuješ in točno količino.

LP
zuja Napisal:@DamirV, trenutno je še prostor. Povej kakšnega potrebuješ in točno količino.

LP
Pregledal sem slike oz. katalog, vendar se odločil da nebomo naročili! Pač v družini se ne moremo uskalditi! Žal
Ojla, se lahko še pridružim naročilu?
corelli Napisal:Ojla, se lahko še pridružim naročilu?

lahko ja, kar poveja kaj želiš Smile
zuja Napisal:
corelli Napisal:Ojla, se lahko še pridružim naročilu?

lahko ja, kar poveja kaj želiš Smile

za vikend vse premerimo, se odločimo in ti sporočim v nedeljo.

thx
Ah... ženske.. za enkrat ne bomo naročili... Sad
Kako je z barvo dekorativnega kamna? Želim imeti temno sivo barvo, zato sem šel na ogled tega kamna v Merkur. Razstavljen je zelo lep kamen Finander, zato sem ga želel kupiti. Potem pa so mi ga pokazali v škatlah v skladišču in je bil na vsaki plošči neki rjavi fleki. Prodajalec mi je povedal, da je to zaradi vlage v skladišču in da udari ven železo, zato postane rjavkast. Je to normalno? Kupiš temno sivega ali črnega, potem pa porjavi.

Skok na forum:

Zadnje novice

Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
04.05.2020 ob 12:34:06
Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
Lep, varčen in pameten dom Podjetje Lumar je v Dragomlju, ki leži le nekaj kilometrov oddaljen od Ljubljane, postavilo hišo Lumar... Beri dalje »
Redno vzdrževanje doma je nujno
20.01.2020 ob 12:59:50
Redno vzdrževanje doma je nujno
S tem boste poskrbeli za svojo varnost in manj zapletov pri zavarovanju. Izognite se slabi volji, ko vam denimo poči cev in voda... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »