Splošno > Skupinski nakupi
Dekorativni kamen #2

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dekorativni kamen #2
sedaj boste morali pa res pohiteti z naročili, da bomo čimprej naročili, da bomo dobili konec marca Smile
Do kdaj je zadnji čas za naročilo?

Hvala
če nam ne bo ratalo zbrati dovolj do 10.1. bomo takrat naročili.
Namreč tam imajo dopust od 15.1. do 31.1..

V nasprotnem primeru bomo pač počakali da bo poln.
Ali imajo tile Kitajci v ponudbi tudi prodnike na mrežici?
babikela Napisal:Ali imajo tile Kitajci v ponudbi tudi prodnike na mrežici?

misliš to navadne kamenčke okrogle, kateri so kot posuti, in vmes zafugiraš?

LP
Ja, take ja.

Pri nas se cene gibljejo okoli 90 Eur m2, v Italiji sem jih našla nekaj ceneje.
Kitajske cene so itak precej nižje, samo kaj ko je problem prevoz in min količina za posamično naročilo.
babikela Napisal:Ja, take ja.

Kitajske cene so itak precej nižje, samo kaj ko je problem prevoz in min količina za posamično naročilo.

NI RES! Pri nas se da dobiti sivi dekorativni kamen za 28€ hočeš ali nočeš lahko pa ga voziš iz kitajske po vagonih če ti paše pač,...
rentgenx Napisal:
babikela Napisal:Ja, take ja.

NI RES! Pri nas se da dobiti sivi dekorativni kamen za 28€ hočeš ali nočeš lahko pa ga voziš iz kitajske po vagonih če ti paše pač,...

Super, toliko boljše. Očitno slabo iščem.

Nočem sivih, ampak bele in rumeno/rjave...nekaj v stilu teh http://www.magazzinoverde.it/sassi-e-pi ... ucidi.html

Torej, kje v SLO jih lahko dobim po taki super ceni?
rentgenx sicer zelo navija za dr konekt, kar je OK. Žal pa lahko ponudijo samo tri modele panelnega kamna po ugodni ceni. Cene so malenkost višje od cen v skupinskem nakupu.
Ja, sem to že iz prejšnjih postov razbrala. Ampak se je vezalo na dekorativni kamen, ki se trenutno naroča.

Prodnikov pa na spletni strani dr konekta ne oglašujejo. Tako da z veseljem čakam na info, kje jih imajo pri nas po taki ceni Smile Smile Smile
Evo, kamni iz prejšnje pošiljke položeni, polagalec ni imel večjih pripomb, le eno. Dolžina posamezne plošče lahko varira tudi do 4 mm. To je težava samo če imaš večje število enakih dolžin za odrezat, ker ne moreš nastavit mase, ampak moraš vsako posebej označit in odrezat. Npr. če rabiš 50cm kose (dimnik), da bi nastavil 10cm na maso in odrezal -> no go.
babikela Napisal:Ja, sem to že iz prejšnjih postov razbrala. Ampak se je vezalo na dekorativni kamen, ki se trenutno naroča.

Prodnikov pa na spletni strani dr konekta ne oglašujejo. Tako da z veseljem čakam na info, kje jih imajo pri nas po taki ceni Smile Smile Smile

babikela:še pred časom se je govorilo o tem kamnu katerega omenja doli da so mu ga položili. Sivi rustika,zato sem ti samo predlagal. Mi je pa vseeno za koga ali kje kupite ker ne delam reklame za nikogar,le nasvet za poceni in hitro z garancijo sem vam 1x dal na tej strani ko so me spraševali,...
torej rentgenx ne ve, kje bi se dalo dobiti take prodnike za babikelo

sicer ni čisto ontopic a vseeno, nekaj sem jih našel tule:
http://www.profi-porfido.si/prodniki-na-mrezici.html
pa tule
http://www.sloveniashop.net/kategorije-i...amike/3782

se mi zdi, da ima biksi nekaj podobnega v svoji kopalnici

še ena tema na to vižo
http://www.podsvojostreho.net/forum/view...36&t=21794
rentgenx Napisal:
babikela Napisal:Ja, sem to že iz prejšnjih postov razbrala. Ampak se je vezalo na dekorativni kamen, ki se trenutno naroča.

babikela:še pred časom se je govorilo o tem kamnu katerega omenja doli da so mu ga položili. Sivi rustika,zato sem ti samo predlagal. Mi je pa vseeno za koga ali kje kupite ker ne delam reklame za nikogar,le nasvet za poceni in hitro z garancijo sem vam 1x dal na tej strani ko so me spraševali,...

Moja napaka, nisem direktno citirala odgovora Zuje. Mislim pa, da se iz branja postov vidi, da se je moja potrditev in nadaljevanje posta z cenami nanašalo direktno na prodnike na mrežici. Če prav razumem vaš sedanji odgovor je zgornji NI RES! brezpredmeten.

@Zuja: mislim, da ste pravilno razumeli moje želje.

Ampak za sigurno Smile ..

nekaj časa nazaj jih je omenjal in prilagal linke že Nebomgabiksal

viewtopic.php?f=36&t=23333&hilit=prodniki+nebomgabiksal

Na alibabi jih je malo morje, samo en primer
http://www.alibaba.com/product-gs/31273 ... lass_.html

Je pa res, da so minimalne količine dostikrat prevelike tudi za skupinski nakup, ampak včasih se najde tudi kakšen primerek, kjer je min količina samo 10m2...in mogoče se najde tukaj še kdo, ki ima podobne potrebe in okus kot jaz.
Malo sva se prekrivala Smile...(hmmm, ma se ta ura objave beleži z zamikom???)

Prodnike na mrežici sem ŽE našla pri nas in v Italiji po cenah, ki so precej višje od kitajskih.
Zanimalo me je, če imajo tile Kitajci, kjer se naroča dekorativni kamen v ponudbi tudi prodnike, da bi se pridružila k naročilu..in pomagala napolniti kontejner. Seveda ni nujno, da so isti dobavitelji, lahko se najdejo tudi kaki v bljižini. Ne vem pa, če se Zuji da ukvarjat s tem iskanjem in dogovarjanjem.

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za ogrevanje in toplo vodo
06.11.2019 ob 16:24:24
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za  ogrevanje in toplo vodo
ClimateHub je nova rešitev družbe Samsung za ogrevanje prostorov in sanitarne vode. Z enostavno namestitvijo, enostavnim zagonom,... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
09.10.2019 ob 11:03:14
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
V podjetju Lumar v soboto 12. oktobra med 10.00 in 16.00 uro pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo predstavili hiši, ki sta... Beri dalje »