Opremljanje doma > Kopalniška oprema
dežna prha (rainshower) + Paffoni

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dežna prha (rainshower) + Paffoni
Gledal Grohe dezno prho na ebay.de. Cena je bila 300€, se pa ne spomnim ime modela. Pri nas sem videl v nekem salonu v Kranju isti model za neverjetnih 650€ :twisted: .
mene res sploh ne čudi zakaj ljudje čedalje več kupujejo v tujini.

le zakaj...
Lahko povem se en primer, ki sicer ne spada v to temo, pa vendarle. Prejsnji teden so mi dostavili masinico za rezanje ploscic. Narocil na ebay.it. Dostavili v stirih dneh. Cena 185€ + 40€ postnine. Cena iste masinice v Mercator Tehnika v Crnucah 346€. Komentar ni potreben...
Faros si zadovoljen z rezalko?
Faros Napisal:Komentar ni potreben...
...morda bo potem, ko bo kaj riknilo in boš potreboval servis (z garancijo)...
Grohe, mohe,... Kr neki!
Mi imamo že ogledano (mulci so si jo zapičili v glavo in konec) prho, tuš in armaturo za reci-piši 220 €.
Lokalna štacuna, za dizajnerske in renomirane fore mi dol visi.
Firme itak ne vem, če sploh je.
Kmalu bi se zadnjič nadrajsali z lijaki (razlika 400 € pri dveh vgradnih), v bodoče ne bomo niti probali več.

Edit: tudi za garancije mi dol visi. Kot da se pri pipah lahko kaj pokvari. Če se že, se kartuša, nova stane okrog 20 €.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne, 400!!!!
@smrekca, rezalka ima dozivljensko garancijo. Kjerkoli...
@jobizer, rezalka je bomba. Sicer ne vem kaksne so druge, ker je ta moja prva. Saj ves, prve ne pozabis nikoli :wink: .
Garancije ne rabiš ker jo ne uničiš razen menjaš kolešček, samo če je notri original tak kot je bil v moji boš zrezal več,kot imaš doma za narest Big Grin
440e, Krisma
Oziroma 410€ Gupi Genom
@paris
Super zgleda - kako je pa kaj s čiščenjem, a se zgornji delo odmontira?

Armal ima tudi nekaj - po slovensko se imenuje nadglavna prha. Big Grin Kateri rang je pa Armal?
Hm, rang... mal dnarja mal muske, se je še nič koliko krat potrdilo.

Armal je mal za cajtom po obliki... dizajn furajo še iz časa Jugoslavije. Prav tako Unitas.
Jst ne vem a ne gre noben od teh lolekov kdaj na sejem al pa h konkurenci pogledat pipe???
Tut lijaki so se mal spremenil, oni pa še kr rinejo svoje, npr.: midva imava okrogel nadpultni lijak in samostoječo pipo za njim in pa kvadraten lijak pa prav tako nadpultni in samostoječo pipo. Potem imava podometne mešalce pa zidne lijake brez lukenj za pipe... Od Armala in Unitasa je izbira za take tipe lijakov slaba oz. bolj nična.

ps.: Izogibajte pa se plastičnim pipam, se lušjo slej ko prej pa še glasne so. Po navadi je plastičen ročaj za odpirat, je tako Armal?
No, da Armal ni kvaliteta so pa bucke. O dizajnu ne bi, ker ne poznam v celoti njihovih izdelkov. Lahko pa povem, da imamo mi Armalove pipe v hisi ze 25 let, pa so ko nove. Tiste, ki niso bile Armal smo vmes ze trikrat zamenjali. V sluzbi, stavba je stara tri leta, je povsod Armal, od WCja pa do laboratorijev. Tudi brez vsakih problemov.
zidarko Napisal:Super zgleda - kako je pa kaj s čiščenjem, a se zgornji delo odmontira?
Se odmontira ja.
paris Napisal:Oziroma 410€ Gupi Genom

kakšna je pa velikost dežne prhe?

Skok na forum:

Zadnje novice

Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Do nižjih cen gradbenega materiala kar preko spleta
03.01.2019 ob 17:17:26
Do nižjih cen gradbenega materiala kar preko spleta
Zaradi napihnjenih cen na nepremičninskem in gradbenem trgu že nekaj časa odlašate s prenovo svojega doma? Potem imamo za vas odlično novico –... Beri dalje »
Na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Primus-E 137
17.11.2018 ob 15:08:18
Na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Primus-E 137
V podjetju Lumar v soboto 24. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bo na ogled šest let vseljena skoraj... Beri dalje »
Inovativnost v službi varčevanja z energijo in nižanja stroškov
26.10.2018 ob 09:59:22
Inovativnost v službi varčevanja z energijo in nižanja stroškov
Gonilna sila industrije ogrevanja, prezračevanja in klimatizacije (HVAC) je razvoj okolju prijaznih izdelkov z izjemnimi zmogljivostmi in uporabniku... Beri dalje »