Opremljanje doma > Kopalniška oprema
dežna prha (rainshower) + Paffoni

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dežna prha (rainshower) + Paffoni
Lahko povem se en primer, ki sicer ne spada v to temo, pa vendarle. Prejsnji teden so mi dostavili masinico za rezanje ploscic. Narocil na ebay.it. Dostavili v stirih dneh. Cena 185€ + 40€ postnine. Cena iste masinice v Mercator Tehnika v Crnucah 346€. Komentar ni potreben...
Faros si zadovoljen z rezalko?
Faros Napisal:Komentar ni potreben...
...morda bo potem, ko bo kaj riknilo in boš potreboval servis (z garancijo)...
Grohe, mohe,... Kr neki!
Mi imamo že ogledano (mulci so si jo zapičili v glavo in konec) prho, tuš in armaturo za reci-piši 220 €.
Lokalna štacuna, za dizajnerske in renomirane fore mi dol visi.
Firme itak ne vem, če sploh je.
Kmalu bi se zadnjič nadrajsali z lijaki (razlika 400 € pri dveh vgradnih), v bodoče ne bomo niti probali več.

Edit: tudi za garancije mi dol visi. Kot da se pri pipah lahko kaj pokvari. Če se že, se kartuša, nova stane okrog 20 €.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400!!!!
@smrekca, rezalka ima dozivljensko garancijo. Kjerkoli...
@jobizer, rezalka je bomba. Sicer ne vem kaksne so druge, ker je ta moja prva. Saj ves, prve ne pozabis nikoli :wink: .
Garancije ne rabiš ker jo ne uničiš razen menjaš kolešček, samo če je notri original tak kot je bil v moji boš zrezal več,kot imaš doma za narest Big Grin
@paris
Super zgleda - kako je pa kaj s čiščenjem, a se zgornji delo odmontira?

Armal ima tudi nekaj - po slovensko se imenuje nadglavna prha. Big Grin Kateri rang je pa Armal?
No, da Armal ni kvaliteta so pa bucke. O dizajnu ne bi, ker ne poznam v celoti njihovih izdelkov. Lahko pa povem, da imamo mi Armalove pipe v hisi ze 25 let, pa so ko nove. Tiste, ki niso bile Armal smo vmes ze trikrat zamenjali. V sluzbi, stavba je stara tri leta, je povsod Armal, od WCja pa do laboratorijev. Tudi brez vsakih problemov.
paris Napisal:Oziroma 410€ Gupi Genom

kakšna je pa velikost dežne prhe?
ŠE NEKAJ EUR-več bi prišparal če bi kupil pri podjetju GUPI GENOM
Katero kombinacijo torej priporočate do 300€? Sem imel ogledan Grohe komplet , samo je dobavni rok 8 tednov, v tujini je pa nikjer ne najdem za podoben denar.

https://www.ideo.si/Podometne_armature/ ... 3001_GROHE
domcnovak Napisal:ŠE NEKAJ EUR-več bi prišparal če bi kupil pri podjetju GUPI GENOM

Se strinjam, tudi sam kupujem pri Roku, navadno ali enaka cena, kot najceneje v tujini z poštnino, pa veliko ceneje, kot pri nas...
Tudi jaz sem/bom vzel pri Roku. Cene primerljive s tujino, pa izredni prijazno svetuje in pomaga.

Se pa tudi sam odločam še med rožami. Pa prilimam še v to temo, čeprav sem odprl novo.

Jaz razmišljam, da bi namesto Grohe

https://www.ideo.si/tus_sobe_rocke_nosi ... 5000_GROHE

vzel tole, ki je večja ... ampak malo cvikam, da bo še dolgo po tuširanju kapljalo ven. Čeprav je pa res, da ocene in opisi so zelo +

https://www.amazon.de/Regendusche-Anti- ... =UTF8&th=1
Za krom in 300mm je tole zastonj, kakšna je poštnina do nas? Nosilec pa od Unitasa vzameš, 400mm-19€.

https://www.amazon.de/Regendusche-Anti- ... =UTF8&th=1

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za ogrevanje in toplo vodo
06.11.2019 ob 16:24:24
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za  ogrevanje in toplo vodo
ClimateHub je nova rešitev družbe Samsung za ogrevanje prostorov in sanitarne vode. Z enostavno namestitvijo, enostavnim zagonom,... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »