Opremljanje doma > Kopalniška oprema
dežna prha (rainshower) + Paffoni

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dežna prha (rainshower) + Paffoni
Lahko povem se en primer, ki sicer ne spada v to temo, pa vendarle. Prejsnji teden so mi dostavili masinico za rezanje ploscic. Narocil na ebay.it. Dostavili v stirih dneh. Cena 185€ + 40€ postnine. Cena iste masinice v Mercator Tehnika v Crnucah 346€. Komentar ni potreben...
Faros si zadovoljen z rezalko?
Faros Napisal:Komentar ni potreben...
...morda bo potem, ko bo kaj riknilo in boš potreboval servis (z garancijo)...
Grohe, mohe,... Kr neki!
Mi imamo že ogledano (mulci so si jo zapičili v glavo in konec) prho, tuš in armaturo za reci-piši 220 €.
Lokalna štacuna, za dizajnerske in renomirane fore mi dol visi.
Firme itak ne vem, če sploh je.
Kmalu bi se zadnjič nadrajsali z lijaki (razlika 400 € pri dveh vgradnih), v bodoče ne bomo niti probali več.

Edit: tudi za garancije mi dol visi. Kot da se pri pipah lahko kaj pokvari. Če se že, se kartuša, nova stane okrog 20 €.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
@smrekca, rezalka ima dozivljensko garancijo. Kjerkoli...
@jobizer, rezalka je bomba. Sicer ne vem kaksne so druge, ker je ta moja prva. Saj ves, prve ne pozabis nikoli :wink: .
Garancije ne rabiš ker jo ne uničiš razen menjaš kolešček, samo če je notri original tak kot je bil v moji boš zrezal več,kot imaš doma za narest Big Grin
@paris
Super zgleda - kako je pa kaj s čiščenjem, a se zgornji delo odmontira?

Armal ima tudi nekaj - po slovensko se imenuje nadglavna prha. Big Grin Kateri rang je pa Armal?
No, da Armal ni kvaliteta so pa bucke. O dizajnu ne bi, ker ne poznam v celoti njihovih izdelkov. Lahko pa povem, da imamo mi Armalove pipe v hisi ze 25 let, pa so ko nove. Tiste, ki niso bile Armal smo vmes ze trikrat zamenjali. V sluzbi, stavba je stara tri leta, je povsod Armal, od WCja pa do laboratorijev. Tudi brez vsakih problemov.
paris Napisal:Oziroma 410€ Gupi Genom

kakšna je pa velikost dežne prhe?
ŠE NEKAJ EUR-več bi prišparal če bi kupil pri podjetju GUPI GENOM
Katero kombinacijo torej priporočate do 300€? Sem imel ogledan Grohe komplet , samo je dobavni rok 8 tednov, v tujini je pa nikjer ne najdem za podoben denar.

https://www.ideo.si/Podometne_armature/ ... 3001_GROHE
domcnovak Napisal:ŠE NEKAJ EUR-več bi prišparal če bi kupil pri podjetju GUPI GENOM

Se strinjam, tudi sam kupujem pri Roku, navadno ali enaka cena, kot najceneje v tujini z poštnino, pa veliko ceneje, kot pri nas...
Tudi jaz sem/bom vzel pri Roku. Cene primerljive s tujino, pa izredni prijazno svetuje in pomaga.

Se pa tudi sam odločam še med rožami. Pa prilimam še v to temo, čeprav sem odprl novo.

Jaz razmišljam, da bi namesto Grohe

https://www.ideo.si/tus_sobe_rocke_nosi ... 5000_GROHE

vzel tole, ki je večja ... ampak malo cvikam, da bo še dolgo po tuširanju kapljalo ven. Čeprav je pa res, da ocene in opisi so zelo +

https://www.amazon.de/Regendusche-Anti- ... =UTF8&th=1
Za krom in 300mm je tole zastonj, kakšna je poštnina do nas? Nosilec pa od Unitasa vzameš, 400mm-19€.

https://www.amazon.de/Regendusche-Anti- ... =UTF8&th=1

Skok na forum:

Zadnje novice

Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
04.05.2020 ob 12:34:06
Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
Lep, varčen in pameten dom Podjetje Lumar je v Dragomlju, ki leži le nekaj kilometrov oddaljen od Ljubljane, postavilo hišo Lumar... Beri dalje »
Redno vzdrževanje doma je nujno
20.01.2020 ob 12:59:50
Redno vzdrževanje doma je nujno
S tem boste poskrbeli za svojo varnost in manj zapletov pri zavarovanju. Izognite se slabi volji, ko vam denimo poči cev in voda... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »