Opremljanje doma > Kopalniška oprema
dežna prha (rainshower) + Paffoni

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dežna prha (rainshower) + Paffoni
Zanima me, na kaj je treba paziti pri nakupu t.i. dežne prhe (rainshower) oz. s katerimi firmami imate dobre izkušnje? Gledal sem recimo Grohe z 21-cm glavo za 1000 evrov, Paffoni je pa okoli 500 evrov s 40-cm glavo. Kakšne so nasploh izkušnje s firmo Paffoni?
Mam od Paffoni firme, sicer sem kupil (v slo) tako zadevo, ji ima ročko za tuš in pa tisto rožo (rainshower). Kupil sem ob priliki, ker je bila cena 220€. Pač pipa dela, v funkciji je kakega pol leta - zaenkrat BP.
Kolega pa je raje vzel od Grohe in sicer v Avstriji, ne vem ravno v kateri trgovini, kupil je pipo za tuš Grohe in doatno komplet za rainshower od neke x firme. Cena nekje od oka 200€ (vse skupaj).

Poglej malo po tujini-zadve so bistveno cenejše.

LP
To je tako, kot bi kupil Dacio z usnjem, navigacijo,....(pa ni nič narobe z Dacio, samo ponazarjam). Če je izhodišče za izbiro cena, je bolje vzeti manj sofisticirano armaturo preverjene znamke.
Dobre cene in neomejeno izbiro pa imajo na Megabad.
No ni ravno DACIA :-) je recimo FIAT :-) :-)
Ej, kaj pa imas proti FIATu ( evo, pa je sla tema v ... Big Grin ).
Nič nimam proti njemu :-) :-) :-) za mene FIAT pač ni avto :-) mam pa Paffoni pipo :-)
@mlesko Predvidevam da vozis WW Big Grin
A mi lahko kdo priporoči kakšno firmo za tuš? Recimo v rangu forda, opla, vw (recimo višji srednji razred) če se že primerjamo z avtomobili. Kam kotira Grohe? Med mercedese?
mojstermiha Napisal:@mlesko Predvidevam da vozis WW Big Grin

Nope :-) Honda POWER :-)

na pipe pa se kaj dosti ne spoznam, ko sem kupoval sem želel meti rainshower. Za njega nisem želele odšteti preveč ...zato sem kupil poceni. Garancija je tudi pri paffoni 5 let, upam da je ne bo treba koristiti.

LP
Fiat je Gessi ali pa Fantini, Paffoni je Dacia, žal.

Višji srednji razred je Axor.
Višji razred je Dornbracht.
Luksuz pa Vola.

Poglej na Megabad, je res dobra stran, imaš vse cene za primerjavo, tudi če kupuješ pri nas.
kje ste pa kupili, če ni skrivnost
in kakšna je bila cena?
Koliko te je prišla ta prha? Jaz (avtor teme) sem po gapezovi zaslugi preko megabada naročil Grohe rainshower. Me je prišla 890 evrov s poštnino, pri nas (Dom Trade Žabnica) sem za identični model dobil kao ful ugodbno ponudbo za 1140 evrov. Hvala gapezu in temu forumu; sta mi direktno prišparala 250 evrov.
Gledal Grohe dezno prho na ebay.de. Cena je bila 300€, se pa ne spomnim ime modela. Pri nas sem videl v nekem salonu v Kranju isti model za neverjetnih 650€ :twisted: .
mene res sploh ne čudi zakaj ljudje čedalje več kupujejo v tujini.

le zakaj...

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za ogrevanje in toplo vodo
06.11.2019 ob 16:24:24
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za  ogrevanje in toplo vodo
ClimateHub je nova rešitev družbe Samsung za ogrevanje prostorov in sanitarne vode. Z enostavno namestitvijo, enostavnim zagonom,... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »