Splošno > Skupinski nakupi
Toplovodni kaminski vložek - razno

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Toplovodni kaminski vložek - razno
Da, mi je Dagmara napisala kaj rabim, laik pa potrdila oz. napisala enako - to rabiš brez pompe:

Zuzia 19 Kw is 884,75 Euro netto
coil pipe 56,91 Euro netto
external air inlet 43,09 Euro nettp
Msk 114,07 Euro netto
Pomp/WRS-25/6 65,04 Euro neto

Jaz sicer ciljam na vodno 15 kw z vermikulitom.

Glede poljščine nimam nekih problemov, ker googlov translate v Chromu opravi preved dovolj dobro. Spletnih trgovin je precej, nekaj se bo že našlo, če oni nočejo. Da bom pa x2 plačeval slovenskemu zastopniku, malo morgen. Raje drug model drugega proizvajalca.

Aja, glede dodatkov - so tudi nemci zastopniki in imajo na spletni strani to bolj v detalje razloženo.

npr. tule

http://chrispo-shop.de/lang-en/kaminein ... links.html
Par procentov boljšega z vermikulitom - čeprav so različne številke po netu o izkoristku.
kako je zdaj pri kratki direktno nočejo več denarja samo preko njihovega dragega posrednika ?

to je potemtakem res škoda, bom pa naslednji teden poizkusil nafehtat kolegico ki govori njihovo špreho da malo pokličeva pa da vidim kaj mi bodo povedali.
gledam malo FIREPLACE WITH WATER JACKET ZUZIA 19 KW pa vidim da smo naredili premali dimnik?! zahtevajo 200mm mi pa imamo 180mm ali je lahko to problem ali bo ravno tako šlo ?
cardynal Napisal:kako je zdaj pri kratki direktno nočejo več denarja samo preko njihovega dragega posrednika ?

to je potemtakem res škoda, bom pa naslednji teden poizkusil nafehtat kolegico ki govori njihovo špreho da malo pokličeva pa da vidim kaj mi bodo povedali.

Mah, to je isto kot v drugi temi pri dekorativnem kamnu. Bom poskusil kontaktirati njihovega "eksluzivnega" distributerja, ki ima podružnico tudi na Poljskem. Čeprav že voham, da bo usmeril na slovensko podružnico.
urs glede dimnika veš ali bo ok tako ali ne ? ker pol mam res velik problem
cardynal Napisal:urs glede dimnika veš ali bo ok tako ali ne ? ker pol mam res velik problem

Cca 20% manjša površina za pretok plinov bo. Za prav bi moral kakšnega z izkušnjami vprašati.
a ne 10% slabše ?
10 cm *10 cm * PI = 100
9 cm * 9 cm * PI = 81

S procenti mi ni šlo nikoli dobro. Verjetno bolj 20%.
Če bo kdo našel kakšno pot kako spraviti zadevo s Poljske dol, naj prosim obvesti.

Teto s Kratkega sem pobaral še, kako bi bilo, da bi naš špediter prevzel zadevo pri njih, na kar morda še ni pomislila. Upam, da bo kaj odgovorila. To bi bilo isto, kot če bi se pojavil s prikolico in soldi pred tovarno. Verjetno me ne bi vprašali, od kod sem...
hja bom še jaz preko kolegice v njihovem jeziku poizkusi ta teden da vidimo, ne bom nič razlagal da smo iz slovenije, dokler se nebo kamin ze nalagal na tovornjak....
Z vermiculitom je ne najdem v on line poljskih štacunah. Sicer ne vem, zakaj sem zapopadel vemiculit, ker navadna vodna 15 kw je na voljo. Za edil kamin ne bi vedel.
Meni je kolegica rekla naj pogledam na ceneo.pl je kar nekaj ponudnikov. A ste za kakšen skupinski nakup? jaz bi rada to izvedla čimprej. Danes izvem ceno za prevoz, jo sporočim.

A že veste a je možen nakup direktno pri njih?

LP Karmen
Dagmara je pravkar napisala, da ne dovolijo, da bi npr. DHL slovenski prevzel pri njih po tistem, ko bi jim plačal. Obrnem naj se na THS, ki je sicer tudi na Poljskem. Morda je to hotela sporočiti, ni rekla konkretno, da slovenskega....

Za grupnega sem za.

Ceneo.pl sem že gledal. Našel, sicer brez vermiculita, ma po moje bo tudi tak ok.
tudi mene lahko vključite zraven za grupnega Smile

bom pa probal danes doklicat kolegico da vidimo če se bo dalo kaj zmenit

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za ogrevanje in toplo vodo
06.11.2019 ob 16:24:24
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za  ogrevanje in toplo vodo
ClimateHub je nova rešitev družbe Samsung za ogrevanje prostorov in sanitarne vode. Z enostavno namestitvijo, enostavnim zagonom,... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
09.10.2019 ob 11:03:14
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
V podjetju Lumar v soboto 12. oktobra med 10.00 in 16.00 uro pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo predstavili hiši, ki sta... Beri dalje »