Splošno > Skupinski nakupi
Dekorativni Kamen

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dekorativni Kamen
Saj redno spremljam to temo in ker res želim naročiti pri naslednji rundi nebi rad zamudil. Seznama za naročanje pa še ni?
antizidar Napisal:Saj redno spremljam to temo in ker res želim naročiti pri naslednji rundi nebi rad zamudil. Seznama za naročanje pa še ni?

bo v kratkem, v naslenjem tednu Smile
bodo vzorci enaki? Je mogoče v istem naročilu nabaviti kaj takega?

http://www.flickr.com/photos/59817219@N0...otostream/
Alea iacta est
neika Napisal:bodo vzorci enaki? Je mogoče v istem naročilu nabaviti kaj takega?

http://www.flickr.com/photos/59817219@N0...otostream/

kakor sem pogledal, nimajo tega v ponudbi. Ampak po slikah sodeč, je kamen skoraj isti kot ga imajo v ponudbi Smile
Kamen zgleda super, če se ne bo za kaminom stopil, smo zmagali.
Bo treba pri naslednji rundi še kaj naročiti.

Hvala Zuji za organizacijo, Katarina.
Zuja, vse ok, kako bo izpadel pa objavim spomladi, ko bo terasa oblozena..Smile
makatarina Napisal:Kamen zgleda super, če se ne bo za kaminom stopil, smo zmagali.
Bo treba pri naslednji rundi še kaj naročiti.

Hvala Zuji za organizacijo, Katarina.

Glede na to koliko je bil težak je pravi, sva morala 2 eno paleto nesti :mrgreen:

hvala za pohvale Smile
Mene zanima če se ta kamen lahko lepi na stene v stnovanjskem bloku,glede na njegovo težo.Sem namreč na vrhu in če bi nalepil ene 20m2,je to ogromno kg.
ti samo lepi, sigurno so stene in plosca dovolj močne za x m2 Smile
kamen je super, kot sem si zamislil in še 1x hvala organizatorju, ki je speljal zadevo!
zuja Napisal:Sranje, imamo majhen problemček. Doma z našim viličarjem nismo mogli zložit, prkratke vilice kar je logično. Seveda sem dal notri v kontejnar žabo (mali viličar), ampak poglej za zlodja, žaba ne gre pod paleto katera ni EURO paleta :roll: ampak KITAJČEK paleta :twisted: in je nižja. Tako sem moral neko firmo zrihtati, katera ima nakladno rampo in še eno firmo da so potem zložili. Nekaj dodatnih stroškov bo ampak ne veliko. In ker sedaj ne bi rad da bi transport prepeljali k meni, sem se zmenil da danes je lahko še tam. :wink:

TOREJ ČE LE LAHKO PROSIM, DA DANES PO 16h PRIDETE ISKAT KAMEN in sicer v ŠENČUR. Kdor danes ne bo mogel, bo pač ene par € potrebno doplačati za prevoz do mene. Do vas ne pride v poštev, zaradi teže in vsega ostalega.

Za enkrat pa izgleda super Big Grin

No, če bo imel kdo kakšen problem naj se kar name obrne Smile

Kamen so sedaj prevzeli vsi, super bilo je hitro in neboleče Big Grin

Sedaj bi prosil moderatorja da izbriše mojo tel. št. v prejšnjem postu. Hvala

Če bo kdo potreboval mojo tel. naj mi pošlje ZS. :wink:

V naslednji temi pa bom objavil novo razpredelnico za naročila :mrgreen:
Tisti, kateri ste zainteresirani za nakup, morate v novo temo:

http://www.podsvojostreho.net/forum/view...53&t=41468
lahko zaklenemo ja, če bo imel kdo iz sedanje runde vprašanje glede kamna pa mi naj pošlje ZS.

Hvala GRADIM Smile

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
04.12.2017 ob 10:53:36
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
V podjetju Lumar v soboto 9. decembra, med 10.00 in 15.00 uro, v Lokrovcu pri Celju pripravljajo dan odprtih vrat na spremenjeni hiši Lumar Urbano-D... Beri dalje »