Kar naredi dom > Sobne rastline in dekoracija
fototapete

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fototapete
Midva sva v kopalnici dala print na steklo (tako kot se dela v kuhinjah), po nasvetu arhitektke, ona je sicer okvirno izbrala motiv, potem sva pa sama izbrala točno sliko na istocku. Izpadlo je pa za moje pojme zelo lepo. Nama so delali v Epigramu. Poceni pa to ni. Ker moraš plačati sliko, print in še steklo. Je pa odvisno od velikosti. Moja je bila kar velika cca. 140x230.
Pozdrav.

Še jaz bom vskočila v temo. Na spletu je eeeeen haufn tapetarjev, ki izdelajo fototapete po naročilu. Tapete so pol takšne in drugačne kakovosti. Pri meni je pa hec ta, da potrebujem fototapeto približno 96 kvadratnih metrov (8x12). Kam dati delati tapeto, da ne bo tako smrtno draga, kot sem si to že preračunavala... ?
Vsak napotek pride prav, ker sem s cenami že rahlo obupana...
Hvala
oftopic vprasanje: to imas v hisi eno notranjo steno taksnih dimenzij ali gre za kaksen "großraum büro"?
Če kdo rabi idejo za tapete, tole je pri meni doma na hodniku, ko te lepo pozdravi safari klima, ko stopiš notri v hišo Smile

[Slika: 104048736266412807912243.jpg]
gt001 Napisal:oftopic vprasanje: to imas v hisi eno notranjo steno taksnih dimenzij ali gre za kaksen "großraum büro"?

To je ena stena v hiši iz dnevne sobe sega v mansardo.
aleš.h Napisal:Če kdo rabi idejo za tapete, tole je pri meni doma na hodniku, ko te lepo pozdravi safari klima, ko stopiš notri v hišo Smile

[Slika: 104048736266412807912243.jpg]

Pozdrav. Ali je možno izvedeti, kje ste kupili/naročili to tapeto? Kot vidim je malce večja. Meni povsod z nekimi cenami 60eur na kvadrat mahajo. Glede na to, da imam skoraj 100 kvadratov stene bo morda celo odpadla ideja o tapeti :? Cry
Gre za sestavljeno fototapeto iz 3 delov velikosti 4,20x2,54m, kar je tudi max. velikost tiska.

Ogromne stene pa veliko stanejo, žal.Še vedno pa si ne predstavljam kakšna je 8 metrov visoka stena v stanovanju ...

Mogoče bi povprašali kakšnega tiskarja, ki izdeluje reklamne panoje.
Kako obstojne so te fototapete. RAzmišljam na kaj nam dam natisniti družinsko drevo ko bo le to narejeno. Velikost cca 3x1-2m recimo.
Ali naj raje kaj drugega probam.
Papirni tisk ni odporen na mokro brisanje, če te to zanima. Če se obriše samo z vlažno krpo je ok, da bi pa z mokro drgnil umazanijo dol, pa ni ok.
Bi dal v okvir ce ne drugace (ali pa vsaj med dve plasti stekla)
Spoštovani kolegi, a ima kdo v glavi neko normirano ceno za lepljenje (foto)tapet?
Meni hoče moj pleskar zaračunati 90€ za polaganje 9m2 fototapete (z mojim lepilom), pa se mi zdi malo dosti, sploh zato, ker mi je za pleskarsko delo (2x kitanje, 2x brušenje, 2x oplesk zaračunal 6€ po m2 (z njegovim materialom).. Tongue

Kak nasvet? Hvala že vnaprej!
To ni nobena znanstvena fantastika nalepit lepo tako da ne išči izvajalcev če ni velikost neka ekstremna,rabiš le dodaten par rok in dobro voljo. Če pa res ne želiš sam lepiti pa pokliči koga ki izdeluje nalepke in ti to polepi za šalo.
Meni jo je tapetnik nalepil zastonj, sem mu pa komplet pripravil steno in mu dal lepilo gratis zraven. Delal je kakšno uro.

Dobra duša Smile
Ima kdo izkušnje s tapetami v kopalnici?

Imel bi fototapeto in to dejansko v tuš kabini na steni kjer bo pipa.
Italjani imajo tapete iz vinyl-a in nek "waterproofing kit", ki naj bi tapeto ustrezno zaščitil za takšne razmere.
Je kdo poskušal kaj takega? Bo zdržalo do penzije?

Ali pa ta varjanta:
https://www.wallanddeco.com/en/18-colle ... Wet-System

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaminski kotel TOBY H - ogrevajte se drugače
18.09.2019 ob 09:37:06
Kaminski kotel TOBY H - ogrevajte se drugače
Poletja je nedvomno konec, jesenski hlad je že tu in zimski mraz se tudi nezadržno bliža. Za priprave na kurilno sezono ni več prav veliko časa,... Beri dalje »
Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Do nižjih cen gradbenega materiala kar preko spleta
03.01.2019 ob 17:17:26
Do nižjih cen gradbenega materiala kar preko spleta
Zaradi napihnjenih cen na nepremičninskem in gradbenem trgu že nekaj časa odlašate s prenovo svojega doma? Potem imamo za vas odlično novico –... Beri dalje »
Na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Primus-E 137
17.11.2018 ob 15:08:18
Na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Primus-E 137
V podjetju Lumar v soboto 24. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bo na ogled šest let vseljena skoraj... Beri dalje »