Opremljanje doma > Kopalniška oprema
tuš kabina dilema

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tuš kabina dilema
midva imava problem, ker sva vzela Kolpasanovo polkrožno 100 x 100, in kabina od Kolpe z vrati na pante je nenormalno draga, pa tudi pri ostalih kabinah (drugi proizvajalci) niso mali denarji. Zaenkrat imava brez kabine, in smo se nekot navadili, da pazimo, da ni poplave. Me pa kar glava zaboli, ko pomislim, da jo bo treba prej ali slej nabaviti. :twisted: :roll:

Tudi naju odbijajo tisti koleščki in umazanija, ki jo je nemogoče očistiti, pa zatikanje in snemanje vrat z nosilcev ipd.
Alea iacta est
neika Napisal:midva imava problem, ker sva vzela Kolpasanovo polkrožno 100 x 100, in kabina od Kolpe z vrati na pante je nenormalno draga, pa tudi pri ostalih kabinah (drugi proizvajalci) niso mali denarji.
O kakšnih denarjih je to govora?
verjel ali pa ne, orng preko 1000 eur za tuš kad solo.
Alea iacta est
urs Napisal:
Nebomgabiksal Napisal:Lokacija tuš kabine ni doma, tako da poročam v soboto ;-)
Čakamo poročilo...
Za tak denar več kot fenomenalna tuš kabina. Sicer sem malo pozna, da je "češka", ampak funkcijo opravlja. Kapljanja po tleh praktično ni - ne vem ali je malo odkapljalo z mene ali iz vrat. Pač dec kot sem se ne morem ornk obrisat v tuš kanini 80x80 ;-)

Tuš kabina je na kovinskem ogrodju (+), zraven je paš sifon z gibljivo cevjo in imbus. Vložki za v steno so bolj blažev žegen, ampak imam dovolj resnejših na zalogi. Zraven potrebuješ še vrtalnik in sveder za kovino, ter izdatno dozo silikona :wink:

Naročil sem pri uvozniku (Konik) kjer so se najbolj izkazali s posluhom za konkurenčnost - zunaj stane <300€ !
211 konjev sreče v ovinkih...
[Slika: r53supercharged.jpg]
JOHN COOPER WORKS evolucija
pa ta Konik trži tudi 100x 100 kabine?
Alea iacta est
Tale konkretna je samo 80x80 ali 90x90...
Pri vrrtih na pante je potrebno imeti če prostor za odpiranje..če je, se seveda lahko odločiš tudi za to opcijo.

Mi smo ravno včeraj montirali Kolpasanovo z drsnimi vrati na tuš 100 x 70 cm. Prišla je okoli 450 EUR..steklo pa tisto motno - boljša opcija (ker sta dve varinati). Zdaj kako se bo obnesla..pa javim v nekaj letih. Smile
Hvala Nebomgabiksal Smile
Sem jo šla v soboto še v živo pogledat v Merkur in mi je zelo všeč! Naročila sem jo prek neta pri Koniku in s tem proftirala skor 100E, pa še domov jo pripeljejo Big Grin Big Grin
je kdo poskusil tole Ametyst kabino montirati na katero drugo kad, razen na original, ki je v kompletu s kabino?
jaz imam Hatrio 90, pa ne vem, če paše. je R550.
Ima R550; navodila za montažo.
Prosim če mi kdo pove kje ste najceneje kupili tuš kad s kabino, odpiranje na pante? Mislil sem kupiti pri koniku, pa sem opazil da so zadevo podražili za 100 eurov kar se mi zdi ogromna podražitev.
Hvala
Niso, niso... sam telefona se ti ne ljubi dvignit ;-)
mene pa zanima kako se vam obnese steklena (prozorna) tus kabina? predvsem z vidika nestriktnega ciscenja vodnih kapljic po vsakem tusiranju... se to zelo vidi in je dejansko zelo motece (obzalujete nakup) ali je cisto ok?
meni se namrec zelo dopade kolpasanova corona (za ciscenje pa bi uporabljal "brisalec").
hvala za deljenje izkusenj! Smile

ps. mogoce kdo ve kako je cenovno: nizka kad (par cm) 120x90 vs. samo ploscice in kanaleta?
To kar zanima uporabnika janez09, zanima tudi mene.
Odločam se namreč med kado in samo plošcicami s kanaleto ali sifonom na sredini, pa me zanima cenovno kake so razlike. Kako je z hitroizolacijo, če imaš spodaj samo ploščice in cene materiala.
Da ne odpiram nove teme bom kar tu vprašal: Ma kdo kakšno priporočilo kakšno cev za tuš naj kupim - kupil sem neko obično pa se mi je že po parih mesecih preluknala - in to drugič zapored. Res ne vem v čem je skrivnost Smile

Skok na forum:

Zadnje novice