Kar naredi dom > Zabavna elektronika
Video nadzor

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Video nadzor
Pozdrav

Trenutno najbolša rešitev, se mi zdi, za moj problem bi bila kakšna IP kamera za nadzor vrta kjer imam na frišno posejane ciprese in pesjak...sem prišlek v tem naselju in imam neke čudne info. o ljudeh ki tu živijo, (beri, tipična slo. nevoščljivost)..zato bi si za svojo mirno dušo privoščil neko kamero da bi videl kaj se dogaja doma, medtem ko sem v službi!

zdaj me pa zanima, kakšne imate izkušnje z temi kamerami v nekem "normalnem" cenovnem razredu? Katere mi priporočate?

Hvala in lep zaključek tedna Wink
Za cca. 100€ dobiš na ebay-ju take kamerce.

Drugače pa v LJ podjetje DELKO - imajo kar nekaj razstavljenih ali pa
DIGITKLIK http://digitklik.si/sl/video_nadzor/nadz...ip_kamere/
pri obeh sem že kupoval...
Je kdo kaj nabavljal zadnje čase in kaj ste nabavili, če ste?
poglej si tole kamero... sicer je 640x480 resolucija, ampak za to ceno in free shipping Wink sicer če še malo pobrskaš po ebay-u dobiš za podoben denar še pan in tilt (brez zoom-a)...
Spoštujte uporabnike portala | Opišite svoj problem čim bolj natančno - vključno z naslovom | Preden postavite vprašanje uporabite ISKALNIK | Pišite v slovenščini; KRIČANJE ni dovoljeno | Komercialno oglaševanje ni dovoljeno
Imam infra rdečo kamero za video nadzor,pa me zanima kje se da dobiti monitor od 10-12 inch(imam monitor EVERTONE 12 inch TFT LCD,kateri mi več ne dela)

Skok na forum:

Zadnje novice

NLB Stanovanjski kredit | Podarimo 100x 3 mesečne obroke
17.09.2021 ob 12:00:26
NLB Stanovanjski kredit | Podarimo 100x 3 mesečne obroke
Tvoja priložnost veselju dati nov naslov Pridite v NLB na posvet k strokovnjaku za kredite ali nas pokličite prek video... Beri dalje »
ENOSTAVNO DO PONUDBE ZA KREDIT. Oddajte povpraševanje več bankam naenkrat.
02.06.2021 ob 13:07:02
ENOSTAVNO DO PONUDBE ZA KREDIT. Oddajte povpraševanje več bankam naenkrat.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »