Kar naredi dom > Dom in male živali
Usnjen kavč in mačji kremplji

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usnjen kavč in mačji kremplji
Kako ste vaše mačke "prepričali" :roll: , da ne brusijo krempljev na vaši sedežni garnituri? Imamo malo macico, ki jo še vzgajamo Big Grin .
nam ga ni uspelo prepričati, smo se le odločili, da kavča dokler imamo mačka ne bomo menjali. Imamo čez pregrinjalo, ki se ga opere kar v pralnem stroju, "mačji zločini" pa niso vidni.
sploh pa če je maček le v hiši mora nekje brusit krempeljčke, našemu razne fore z mačjo meto in mačjimi praskalniki niso niti najmanj zanimive :oops:
Mislim, da se v pet shopih dobi sprej, katerega se lahko pošprica po pohištvu na katerega ne želiš, da hodi maček oz. se zadržuje na njem. Tako tudi krempljev ne bo brusil na njemu če ji bo smrdelo.

Druga fora pa je, da na mesto kjer si brusi kremplje prilepiš aluminijasto folijo, katero fino nagubaš. Baje je mačkam neprijetno praskati po alu foliji. Probaj.
Škarjice pa zck...? :wink:
ubogi mucek!!!!! nič škarijc!!!!
Teoretik Napisal:Škarjice pa zck...? :wink:

To pa je isto, kot da bi jaz tebi kaj odrezal... zck! Wink
Dedalus Napisal:

Samo, jaz ne delam škode na kavču.... :oops:
Zakaj pa ne škarjic, na razstavah morajo imeti tako ali tako postrižene. Samo zelo je treba pazit, da se preveč ne odreže. Mi smo pri prejšni muci pribili praskalnik na hrbtno stran sedežne in si jih je vedno tam brusila.
Ta nova pa praskalnika ne šmirgla in si jih najraje brusi na tleh.

Naša ima rada tako podlago, da kremplje brusi, ne vem, zakaj tvojo privlači usnjena sedežna.

LP
naš "scartanček" ima rad za brušenje krempeljčkov tako trde, kot tudi mehke podlage, edino tisto, ki je kupljeno z namenom, za brušenje krempljčkov ga niti najmanj ne zanima :roll:
res, da je treba mačko na razstavi imet urejeno, ma s nestrokovnim ščipanjem krempeljčkov ji narediš več škode kot koristi.
sem v http://nikki.moj-album.com/ nalepila njegovo fotko, le kdo bi naredil kaj slabega s škarjicami taki pridni "zverinici"
lp
Jaj kaka zverinica Big Grin .
Big Grin Big Grin Big Grin
najbolj leni in razvajeni maček na svetu.......... pa scartan tudi Big Grin Big Grin Big Grin
Muci dajte odejico na sedežno in jo navajajte, da bo ležala le na njeni odejici. Moje muce so se vedno tega navadile in ni bilo problema, usnjena sedežna je po 5ih letih še vedno cela brez ene same praske.
Dedalus Napisal:

Če mačku poščiplješ kremplje je isto kot če sebi postrižeš nohte. Ne vem kaj se eni tako čudite. Pa sej mu ni treba odščipnit pol tace. :roll:

Jaz mojemu lepo strižem nohte, od začetka je malo sitnaril, ampak sam zato ker ne mara, da ga malo bol na trdo primeš, zdej se je pa lepo navadil in skor sam taco stegne. Big Grin
baje da je dober material, kateri je odporen na mačje kremplje regenerirano usnje in se toliko ne pozna kot na primer na pravem usnju
Pri nas je najbolj delovala pršilka z vodo.. Vsega smo jo odvadili. Pihanja ne marajo, vode pa tudi ne. Moraš pa biti vztrajen ....in doma.

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za ogrevanje in toplo vodo
06.11.2019 ob 16:24:24
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za  ogrevanje in toplo vodo
ClimateHub je nova rešitev družbe Samsung za ogrevanje prostorov in sanitarne vode. Z enostavno namestitvijo, enostavnim zagonom,... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
09.10.2019 ob 11:03:14
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
V podjetju Lumar v soboto 12. oktobra med 10.00 in 16.00 uro pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo predstavili hiši, ki sta... Beri dalje »