Gradnja in obnova > Energijski viri
Fujitsu Waterstage - izkušnje

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fujitsu Waterstage - izkušnje
Ja madona, kaj pa je s forumom? Sej ni za spoznat, sm res na pravem forumu?

Anyway, TC se vedno delujeta, bp. To je za une, k dvomijo. Sicer pa ne vem, ce se sploh se kaj pise tu, madona je morece. Ceprav je vse belo mi ne potegne nikakor. Groza...
Pozdravljen po dolgem premoru...
Pa očkova že deluje z grelci, ter podela vse brez drv ali je treba še kaj dodati v peč?

Se pa pridružujem mnenju že mnogih.... da je nova podoba foruma bolj dolgočasna, predvsem pa manj pregleden kot prej.
(25.8.2019 ob 11:43)bohinc Napisal: Pozdravljen po dolgem premoru...
Pa očkova že deluje z grelci, ter podela vse brez drv ali je treba še kaj dodati v peč?

Se pa pridružujem mnenju že mnogih.... da je nova podoba foruma bolj dolgočasna, predvsem pa manj pregleden kot prej.

Pozdrav nazaj. Ockova dela z grelci, samo se bolj poredko vklapljajo. Od montaze v zacetku leta se niso vklopil, takrat sem resetiral stevce, ki to belezijo. Oce ne more brez kurjenja. Drugace pa vse stima, samo spremljat se mi vec ne da. Samo laufa, v nulo... kar se vidi, ce se lahko dodajamm slike. Da vidmo...

Priložene datoteke Predogledne slike

Ocetova FWS je ponoci pricela s cetrto sezono. Nasa se nekaj casa ne bo (razen za SV, ce ne bo sonca), se poznajo (predvsem) izolacija in notranji pribitki ala TV, razvlazevalec...

Priložene datoteke Predogledne slike

A mi lahko kdo napiše kako naj nastavim ogrevanje objekta od 17 ure do 20 ure.Nekaj probavam in mi ne uspeva .
po dolgem casu se javljam na forumu, ki ni vec tak kot je bil ... ? zakaj menjati nekaj, kar deluje (je delovalo) ?

berem prispevke o fujitsu WATERSTAGE 11kW. to sem imel izbrano pred leti ... potem pa so euri sli mimo tc ...

danes sem spet tam. dines pravi, da je 11kW model ostal enak, ni novih modelov, novih plinov, da ne menjaj konja ki dela ... zakaj potem je forum (tudi ta)  tako nenaklonjen fujitsu toplotnim crpalkam? to da je glasnejsa od ostalih me ne moti. je se kaksna zanka?
Danes je tudi nasa TC (FWS HP 11 ) pricela ogrevati. 6-ta sezona je odprta. Do zdaj brez napak, z odliko.

Ericks: ne bi vedel, sam lahko o njej zaenkrat se vedno govorim v superlativih. Cel paket (crpalka, eleltronima, web) dela k namazano. Tko da najbrz je stvar v kakih procentih (marza pa to), druge ne vidim. Gre le za znano tehnologijo, kjer niti pod razno ni takega napredka (prihrankov z drugo besedo), kot zelijo nekateri slikat. Eno leto znamka X, naslednje Y, potem pa razumi. Glede na videno v prvih treh sezonah pri sebi, ocetu in frendih me take flance vec ne zanimajo.

Forum je pa res sel malo po svoje, ni volje tu posedat.
Pozdrav.

Jaz se odločam med Toshibo in tem Fujistujem. Tema se je začela pred leta 2011. Kako ste zadovoljni. Se je tehnologija kaj spemenila? Domnevam da so takrat bile on/of toplotne črpalke, ali je že takrat bil montiran inverter? Torej je za kupit ali ne?
pa si ti prebral vsaj en post nazaj ali si pač stolkel kar ti je prišlo na pamet in potrdil objavo?
Bral sem do 10-te strani... Tukaj pa sma na 469 strani... A misliš da bom do penzije bral... Lažje je vprašat.
S takim nacinom komunikacije dvomim da ti bo kdo odgovarjal oz pomagal. Vse to kar tebe zanima je ze ene parkrat predebatirano na forumu. Ce bos uporabil iskalnik bos nasel tocno to kar bi rad vedel. Pa veselo branje Wink
(26.9.2019 ob 15:30)MrDaco Napisal: Bral sem do 10-te strani... Tukaj pa sma na 469 strani... A misliš da bom do penzije bral... Lažje je vprašat.

Pa si prebral kaj sem jaz napisal v prejšnjem postu? V tistem postu imaš odgovor. 
Je pa ena zgodba da je tč kot je treba, druga zgodba pa je, če je primerna za tvoj objekt. Obe tč sta super, vsaka po svoje.
Odvisno kaj želiš in katera bolj ustreza tvoji hiši.
dobre teoretične rešitve so včasih v praksi neumne http://www.klimasapo.si
Živjo!

Imam TČ fujitsu 6kw  in mi je letos ob zagonu pričela nagajati,po zagonu dela cca 10 minut potem pa mi javi limitaton time active kar pomeni omejitveni čas aktiven in potem preneha delati.Prosim,če mi lahko kdo pove ali imam v nastavitvah kaj narobaj ali pa je kaj crknilo,vodo mi normalno greje.Prosim za pomoč kako to odpraviti,hvala vnaprej.
(26.9.2019 ob 16:41)pentax Napisal:
(26.9.2019 ob 15:30)MrDaco Napisal: Bral sem do 10-te strani... Tukaj pa sma na 469 strani... A misliš da bom do penzije bral... Lažje je vprašat.

Pa si prebral kaj sem jaz napisal v prejšnjem postu? V tistem postu imaš odgovor. 
Je pa ena zgodba da je tč kot je treba, druga zgodba pa je, če je primerna za tvoj objekt. Obe tč sta super, vsaka po svoje.

Nekako smo prišli z izračunom da potrebujemo 10 do 11kW moč. Gretje radiatorsko na dve veji. En spodnje nadstropje in eno drugo nadstropje. Za mitcubushija so mi obvezno predlagali vmesni zalogovnik vsaj 100 litrov. Tako iz naslova delovanja, kot boljše odtaljevanje. Ravno danes mi pride naredit ogled hiše za točen izračun za Fujitsu toplotno črpalko. Pa da vidimo kje smo pri ceni.

Skok na forum:

Zadnje novice

Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »