Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Skladnost / ujemanje sanitarne keramike

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skladnost / ujemanje sanitarne keramike
Zaradi vodovodnih in ostalih inštalacij se zadnja 2 tedna poglabljam v sanitarno keramiko.

Imam pa problem - kaže, da bo razen bideja, WC-jev ter mini umivalnikov v WC-jih, ostala keramika od drugih proizvajalcev.

Zaradi same oblike tuš kadi in kotne stranske kadi mislim, da nimam kaj - bolj ali manj bo ok kar se bo pač nabavilo.

Muči pa me glavni umivalnik. Samo en model sva našla, ki nama zares odgovarja. Ker pa ima sprednji rob nekako bolj ostro zaključen, se ne bo ujemal z bidejem, wcji in malimi umivalniki, ki imajo ravno zaključene zgornje ploskve. vsa keramika bo sicer bela. (ampak niso vse bele enake)

Koliko je pomembno to ujemanje? Ali zelo pade v oči, če ni ista serija?

Nad vsem kaosom na trgu že obupujem, kupila bi pa srednji razred.

Torej - glavnina Catalano, za kad od tuša še ne vem - ena keramična bo...kotna kad pa od Kolpe.

:?
Si bom malo sposodila to temo in nadaljevala. Tudi mene zanima koliko ste gledali ko ste kupovali sanitarno keramiko na obliko posameznih stvari?

Mi smo že nabavili kotno kad largo: http://www.kolpasan.si/izdelki/kopalne-k.../largo-150 ali sem sedaj pri nabavi školjke, bideja, umivalnika vezana na obliko kade? Ste vi gledali, da je oblika elementov skladna?

Všeč nam je namreč od ceramike dolomite serija Mia, ki pa je kvadratasta: http://www.ceramicadolomite.it/Scheda.as...rent=COMPL

Lepo prosim za vaše mnenje oz. izkušnje, ko ste sami to kupovali.
Očitno se graditelji s obliko školjke ne obremenjujejo...
Mi smo gledali bolj, kaj nam je všeč, kot pa če se ujema. Umivalnik je ena firma, školjka druga in banja tretja. Je pa res, da je vse v strogih ravnih linijah. Ker še ni montirano, ne vem, kako se bo ujemalo. Ker češrav je bela barva ni pri vseh enako bela, odvisno od proizvajalca in materiala.

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
04.12.2017 ob 10:53:36
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
V podjetju Lumar v soboto 9. decembra, med 10.00 in 15.00 uro, v Lokrovcu pri Celju pripravljajo dan odprtih vrat na spremenjeni hiši Lumar Urbano-D... Beri dalje »