Opremljanje doma > Bela tehnika
Robotski sesalniki (Roomba in drugi)

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Robotski sesalniki (Roomba in drugi)
Pozdravljeni. 

Pri Roombi (mislim da je serije 6) mi je crknila baterija. Ker gre pač za malce starejši model, se porajajo ideje o novem robotskem sesalcu. 

Ta teden je v SPARu akcija za Rowento RR6875WH za 190€. Kaj menite o tem sesalcu? Ima varianto še mokrega čiščenja. 

Ali bi pač zamenjal baterijo na Roombi? Kakšno priporočate (bom pa prebral tole temo od začetka, tako da se opravičujem, če je ta informacija že kje zapisana)?

Načeloma je stanovanje veliko cca. 75m2, povsod keramične ploščice, odprtega tipa.
Preberi zadnjih 10 strani in vse ti bo jasno.... če je robot ok, potem samo novo baterijo......
V enem stanovanju imam Roombo 650. Super zadovoljen. Dela, k šus. Glede uporabe, uporabnosti in namembnosti mi je vse več ali manj jasno.

Za drugo stanovanje sedaj kupujem še eno Roombo.  Odločam se med, vse tri identična cena in (na prvi pogled) tudi po specifikacijah enake (616 ima xLife baterijo). Ker je hudič v podrobnostih oz. v zgodovini razvoja, me zanima, če je, razen kozmetike (in baterije) še kaka razlika med temi modeli?

Roomba 604 (mimovrste), 606 in 616 (obe iRobot.si) vse za 199€. Je pa za isto ceno tule (https://www.myrobotcenter.eu/en/househol...and=irobot) še 675.

Hvala in lp,
Metro
(29.11.2017 ob 19:42)pentax Napisal: https://www.myrobotcenter.eu/en/household-robots/vacuum-robots
Tu sem jaz naročil, dostava iz avstrije v treh dnevih, strošek poštnine 10€. Ponudbe pa tudi veliko  :wink: .

Hej, a lahko vprašam, kako je s temi 5 let garancije, glede na to, da imajo povsod oglaševano 2 leti? Hvala :)
Živjo,

a ne berem 40 strani. Ali romba dobro posesa pisarniški vinil oz. tekstil.

Lp
Pozdravljeni!
56 m2 ploščic, vse odprto in ravno, 4 psi, 2 mački. Sesamo vsak dan.
Nam bo E5158 dobro služil?
(8.3.2020 ob 19:59)KARMEN1 Napisal: Pozdravljeni!
56 m2 ploščic, vse odprto in ravno, 4 psi, 2 mački. Sesamo vsak dan.
Nam bo E5158 dobro služil?

Imam rombo E5158 nekaj manj kot eno leto. Imamo psa in mačko. Živimo v pritličju, izhod na vrt. V pritličju ploščice, v nadstropju parket. Zelo smo zadovoljni z njim, samo po stopnicah ne zna Smile. Kom sem ga kupoval, mi ga je priporočil matofil in lahko se mu samo zahvalim za nasvet. Priporočam.
Information 
(12.4.2020 ob 21:45)pid=\954689 Napisal:Pozdravljeni,
kakšno pa je Vaše mnenje o temle pomočniku - matofill morda?
robotski sesalnik

Dostava v 3 dneh v Evropi sedež, ocene odlične... cena
Se resno spogledujem z njim  Wink

Lp, Anita
MamiAnita, mirne volje kupiš. ( tudi cena je dobra). Imam istega, samo lansko serijo. Super zadeva, mi dela slabo leto brez vsakih težav.
Sesa skoraj vsak dan ( v stanovanju 4 ljudje, 2 mačka in pes).
Moja mi je zelo hvaležna, da sem šel v to investicijo, tako da sedaj vorwerk malo počiva.
Tudi tašči sem nabavil, ko je videla da je super stvar. ( še ime mu je dala po meni Wink )

Skok na forum:

Zadnje novice

Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »