Opremljanje doma > Bela tehnika
Robotski sesalniki (Roomba in drugi)

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Robotski sesalniki (Roomba in drugi)
Pozdravljeni. 

Pri Roombi (mislim da je serije 6) mi je crknila baterija. Ker gre pač za malce starejši model, se porajajo ideje o novem robotskem sesalcu. 

Ta teden je v SPARu akcija za Rowento RR6875WH za 190€. Kaj menite o tem sesalcu? Ima varianto še mokrega čiščenja. 

Ali bi pač zamenjal baterijo na Roombi? Kakšno priporočate (bom pa prebral tole temo od začetka, tako da se opravičujem, če je ta informacija že kje zapisana)?

Načeloma je stanovanje veliko cca. 75m2, povsod keramične ploščice, odprtega tipa.
Preberi zadnjih 10 strani in vse ti bo jasno.... če je robot ok, potem samo novo baterijo......
V enem stanovanju imam Roombo 650. Super zadovoljen. Dela, k šus. Glede uporabe, uporabnosti in namembnosti mi je vse več ali manj jasno.

Za drugo stanovanje sedaj kupujem še eno Roombo.  Odločam se med, vse tri identična cena in (na prvi pogled) tudi po specifikacijah enake (616 ima xLife baterijo). Ker je hudič v podrobnostih oz. v zgodovini razvoja, me zanima, če je, razen kozmetike (in baterije) še kaka razlika med temi modeli?

Roomba 604 (mimovrste), 606 in 616 (obe iRobot.si) vse za 199€. Je pa za isto ceno tule (https://www.myrobotcenter.eu/en/househol...and=irobot) še 675.

Hvala in lp,
Metro
(29.11.2017 ob 19:42)pentax Napisal: https://www.myrobotcenter.eu/en/household-robots/vacuum-robots
Tu sem jaz naročil, dostava iz avstrije v treh dnevih, strošek poštnine 10€. Ponudbe pa tudi veliko  :wink: .

Hej, a lahko vprašam, kako je s temi 5 let garancije, glede na to, da imajo povsod oglaševano 2 leti? Hvala :)
Živjo,

a ne berem 40 strani. Ali romba dobro posesa pisarniški vinil oz. tekstil.

Lp

Skok na forum:

Zadnje novice

V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
19.11.2019 ob 12:03:06
V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
V podjetju Lumar v soboto 23. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo dan odprtih vrat individualne hiše Lumar, katere... Beri dalje »
V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »