Gradnja in obnova > Tlaki, izolacija in ostrešja
"Prozorna" kritina

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Prozorna" kritina
ataIBA ti je dal link na cenejšo zadevo, po moje celo boljšo.
ataIBA kakšna je to...jaz bi rad imel svetlobno odprtino na strehi nadstreška terase,ki bo iz betonske kritine.Svetlobna odprtina bo nekje na sredini strehe(cca1.6m2).Kako to vpeljati da ne bodo strešniki preveč štrleli v zrak?
Sicer ti bo verjetno še ataIBa odgovoril, ampak da razjasnimo - jaz sem mislil, da bi ti rad imel celo streho nadstreška prozorno...
Če pa misliš samo en manjši del skombinirati z bramacom, potem je pa tisti njihov prozorni cegel sigurno bolj primeren.
Ja samo ta njihov pleksi cigel je zelo drag....kaj bi še lahko bila druga varijanta?
sulicar Napisal:ataIBA kakšna je to...jaz bi rad imel svetlobno odprtino na strehi nadstreška terase,ki bo iz betonske kritine.Svetlobna odprtina bo nekje na sredini strehe(cca1.6m2).Kako to vpeljati da ne bodo strešniki preveč štrleli v zrak?

Kaj pa strešna kupola Akripol:
http://www.akripol.si/znamke/alux/svetl ... e-slojev-/
z nastavnim vencem 15 cm?
Iz njihovega programa se da najti kaj priročnega. vsekakor je pomemben naklon, ker druga solucija je strešno okno, tretja polikarbonati z dobro izvedbo obrob,...

Skok na forum:

Zadnje novice

Ujemite priložnost za dober kredit
09.06.2022 ob 13:14:06
Ujemite priložnost za dober kredit
Izjemna priložnost za stranke vseh bank Ujemite ugodne obrestne mere in pridobite najboljšo ponudbo NLB Stanovanjskega... Beri dalje »
Etex z zaključkom prevzema podjetja URSA - podjetja za proizvodnjo izolacijskih materialov, nadaljuje s preusmeritvijo svojega portfelja v smeri lahkih in trajnostnih gradbenih rešitev
03.06.2022 ob 08:23:40
Etex z zaključkom prevzema podjetja URSA -  podjetja za proizvodnjo izolacijskih materialov, nadaljuje s preusmeritvijo svojega portfelja v smeri lahkih in trajnostnih gradbenih rešitev
1. junij 2022 predstavlja pomemben mejnik za skupino Etex, saj mu pri strategiji rasti poslovanja zagotavlja peto vrsto tehnologije. S... Beri dalje »