Splošno > O cenah materiala in storitev
Bakrene plošče

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bakrene plošče
Kdo ve, kakšna je vrednost bakrene plošče 1m x 2m? Žal nimam inštrumenta za izmerit debelino, ampak "od oka" bi rekel da so kak milimeter debele (namenjene so bile za žlebove). Imam jih par kosov, nekatere so v sredini nekoliko oksidirane, druge pa skoraj čiste.
Gladius,
po vsej verjetnosti 0,55mm debeline; vsj v starih časih smo imeli kot osnovo le te za izdelavo v špenglariji.
Imaš "šubler" = pomično merilo? :wink:
Lep pozdrav
Zvagaj. Baker gre na kile.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400!!!!
se mi zdi da ima ena plošča 10 kil
Kleparji že dolgo ne kupujemo bakra v ploščah, no vsaj jaz ne, ker mi je bolj priročno v roli in odrežem kolikor rabim npr. za dimniško obrobe, zračnik. Za ostale kleparske izdelke pa plošče ne pridejo v poštev. Stranke bi nas naterale s 2 m dogimi veternimi ali drugimi obrobami.
Debelina za kleparske izdelke je 0.55 mm in 0.60 mm x 1000 x L.
Fery Napisal:Zvagaj. Baker gre na kile.
Še nisem ugotovil pametnega načina kako bi jih stehtal... niso ravno praktične oblike za na osebno tehtnico, druge uporabne pa nimam.

som16, pomičnega merila tudi nimam...

Glede na težo ko sem jih trogal naokoli bi pa rekel da so precej težje kot 10 kil...

Nihče pa še ni napisal kakšna je vrednost na kilogram...
Primeš ploščo, stopiš na vago in prečekiraš.
Nato spustiš ploščo, stopiš na vago in prečekiraš.
Naprej ti lahko pomaga mulc, ki hodi v šolo. Lahko je še zelo majhen.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400!!!!
Kot kaže je našel Big Grin

Oglas na bolhi:
Bakrene plošče
9 kosov bakrenih plošč 1m x 2m, debeline 0, 6mm, nekatere so v sredini nekoliko oksidirane, druge pa skoraj čiste. Cena 9€/kg.

Vpisano: 23.04.2011 12:24

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za ogrevanje in toplo vodo
06.11.2019 ob 16:24:24
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za  ogrevanje in toplo vodo
ClimateHub je nova rešitev družbe Samsung za ogrevanje prostorov in sanitarne vode. Z enostavno namestitvijo, enostavnim zagonom,... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »