Splošno > Skupinski nakupi
skupinski nakup malih bio čistilnih naprav

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
skupinski nakup malih bio čistilnih naprav
Pri pogovorih na sejmu je nanesla beseda tudi na MČN. Pipelife je predstavljal svoje čistilne naprave, ki so se mi zdele zelo v redu, vendar mogoče predrage v primerjavi s konkurenco. Beseda je dala besedo, hitro smo se usedli za mizo in se dogovorili za soliden popust, če se nas vsaj 8 odloči za nakup pri njih.

O cenah na koncu akcije. Če je kdo interesent, naj pripiše svoj nickname in doda velikost MČN izraženo v številu oseb.

Interesenti za skupinski nakup MČN Pipelife:
1. Zelenec 4-6 oseb
Kolko pa je sploh štartna cena, da vidim če se sploh splača trudit s popusti Big Grin

lp
2. Daisy80 - 4-6 oseb

Odvisno sicer o kakšni ceni (štartni in končni) govorimo ter kaj je vključeno v ceno
Iz prakse lahko povem da te čistilne naprave sploh niso tako kvalitetne kot so drage, na tržišču imaš boljše.
Ali ste sploh pregledali zadevo, ali vidita da imate notri cel kup nekih napravic,...
Če kupujete MČN morate kupiti tako da lahko "pozabite" da jo imate, brez nekih pump, digitalizacije,... ki jih imate v
Če se prav spomnim, je priporočena maloprodajna cena 4200€ z DDV za MČN za 4-6 oseb. Če se motim, bom ceno popravil jutri. Truditi se nam ni potrebno nič več kot zbrati 8 interesentov, se potem izpogajati za sprejemljiv rabat in se odločiti ali gremo v nakup ali ne.
Jaz ti govorim da moraš paziti kaj boš kupil in se pozanimati o tem (delovanje,...). Pri MČN cena sploh ni vse.
Moj dobronamerni nasvet, pozanimaj se še kje drugje in brebrskaj trg ter preuči delovanje MČN.
Del domače naloge sem opravil že jeseni pri treh ponudnikih. Če ima kdo čas in znanje za oceno njihovih MČN, bom zelo vesel. Jaz mogoče res premalo poznam podrobnosti posameznih modelov.

Sicer pa je zadeva mišljena kot predlog sodelovanja pri nakupu. Nikakor ne preferiram Pipelife. Če bo teža argumentov drugje, grem pač drugam. Wink

Če se kdo res dobro spozna na MČNje, naj napiše še svoje priporočilo oziroma nasvet.

Mogoče bo še najbolje, da se samo zberemo tisti, ki bi čistilno napravo imeli, o dobavitelju in modelih pa rečemo kakšno takrat, ko nas bo dovolj (npr. 10).
Moderatorja vljudno prosim, da iz naslova teme izbriše besedo Pipelife.
Mene tudi zanima nakup MČN. Čim manjše.

Je pa v tej temi objavljena diskusija med KVT in SBR napravami. Osebno se bolj nagibam h KVT napravam. Po možnosti betonskim, čeprav so malce dražje.

viewtopic.php?f=6&t=24137
Tudi jaz sem možen kandidat:
euro3000
Hišna čistilna naprava za 4 osebe
Zanima me tudi kako se odločiti med KVT ali SBR?
Še en kandidat, betonska, za 8 oseb.
Sem tudi kandidat:
JANKOSM : za 4 oseb
Potencialni kandidat za MČ 6-10 enot
A&B
Tudi jaz sem kandidat za MČN 6 enot

Skok na forum:

Zadnje novice

V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
19.11.2019 ob 12:03:06
V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
V podjetju Lumar v soboto 23. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo dan odprtih vrat individualne hiše Lumar, katere... Beri dalje »
V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »