Splošno > Skupinski nakupi
Okna, ***tema zaklenjena***

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okna, ***tema zaklenjena***
Hehe, sedajle premišljujem kaj še potrebujem za hišo, pa premišljujem če bi lahko skupinsko kupili tudi okna? Smile

ali je preveč modelov in želja? če moderator sklepa da ne bo šlo, naj prosim zaklene temo.

LP
evo me kandidata za okna Smile
jaz tudi, samo če se izide zadeva
Okna sicer že imam, ampak se definitivno splača, ker so ravno proizvajalci oken zelo lačni količin, predvsem pa takojšnih plačil. Marže imajo dovolj velike, da se najdejo občutne rezerve.
OJ,

evo, sem skreiral excel (po ideje zelenca Smile)

https://spreadsheets.google.com/ccc?key=...l=en#gid=0

Vsak naj vpiše svoje mere ipd. vsa navodila v zgornjem linku.
Ponudbe bomo poslali ponudnikom v excelu. Če bi kdo koga rad dodal naj ga kar vpiše.

upam, da bo kaj iz tega Smile
predlagaš, da osebnih podatkov ne vpisujemo?

oz da zeklenem dostop do excela in omogočim vstop samo tisim, kateri imajo namen kupiti okna?
no potem pa ni potrebno vpisati osebni podatkov, samo ime in priimek ter seveda nickname.

Kasneje če bo prišlo toliko daleč da bomo zbirali ponudbe, pa bo potrebno vnesti nekaj podatkov vsa tel. št. da bodo lahko ponudniki klicali Smile
No tudi jaz rabim nova okna. Do kdaj boste počakali, saj še nimam vseh mer, ker še mi manjkata 2 prekladi, pa nekaj parapetov do končne višine.
Midva sva obila nekaj ponudb in nejboljši vtis ter primerno ceno pri roletarstvu Bayer Novo mesto
zgleda da ne bo nič iz tega :roll:
lahko nas gre tudi manj v to, še vedno se bo najbrž dalo kaj naredit. Midva jih bova skor sigurno vzela pri Bayerju, gre za kvalitetna okna, sam proizvajalec, odnosi, dobavni roki,.. so bili pohvaljeni tudi že na tem forumu, moram pa reči da je tudi izredno ugoden, glede na najinih cca. 20 ponudb.

če je še kdo za se lahko dogovorimo, sama organizacija je lažja če nas je malo, nekaj popust se bo pa še vedo dalo iztržiti.
Okna so čisto preveč splošen pojem - definirati je potrebno vsaj še material (PVC, PVC/ALU, ALU, LES, LES/ALU) ali ponudnika. Nadalje še z montažo ali brez, potem pa še ostale pritekline kot sokomarniki, rolete, žaluzijne...

Predlagam novo temo, tole pa zaklepam.
211 konjev sreče v ovinkih...
[Slika: r53supercharged.jpg]
JOHN COOPER WORKS evolucija

Skok na forum:

Zadnje novice

V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
19.11.2019 ob 12:03:06
V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
V podjetju Lumar v soboto 23. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo dan odprtih vrat individualne hiše Lumar, katere... Beri dalje »
V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »