Splošno > Skupinski nakupi
Elektro material "Unica", marec/maj 2011

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elektro material "Unica", marec/maj 2011
čeprav razumem smo sedaj 4je interesenti.
Ali ima kdo kaj pojma o eletkriki, ki bi prevzel to stvar o nakupu in pogajanjih ter naredil excel tabelo v katero bi lahko vpisali svoje materiale?

LP
zuja Napisal:čeprav razumem smo sedaj 4je interesenti.
Ali ima kdo kaj pojma o eletkriki, ki bi prevzel to stvar o nakupu in pogajanjih ter naredil excel tabelo v katero bi lahko vpisali svoje materiale?

LP

Lahko jaz prevzamem. Mam izkušnje iz prejšnjega življenja.
Tudi mi bi se še pridružili.
nekaj malega vam lahko jaz pomagam oz vprašam za cene tudi sam se rabim cevi ter omarice- priporočam kovinske
klemenv Napisal:
zuja Napisal:čeprav razumem smo sedaj 4je interesenti.

LP

Lahko jaz prevzamem. Mam izkušnje iz prejšnjega življenja.

super! Smile

potem bi kar tebe pobaral. Bi lahko naredil excel tabelo in popis materiala da bi potem vnašali kaj kdo potrebuje?
Pripravljam skupinski nakup elektro materijala:

Ali lahko v beležko vpišete elektro material, ki vas zanima.

https://docs.google.com/document/d/1pkuF...y=CIOcz4sP

V kratkem dobim tudi cenik za stikala proizvajalca, ki je omenjen v beležki, če pa kdo želi katerega drugega, ni problema (če ni ravno kakšna eksotika).

Način dela bo sledeč, ko končamo z izbiranjem, bo vsak od nas dobil predračun (bom objavil popuste, da bo zadeva transparentna). Vsak vplača 20% avansa (določena roba se naroča iz centralnih skladišč po Evropi) in dobi materijal po povzetju. Rok dobave je običajno 7 dni, včasih 10.
Smile
klemenv Napisal:Pripravljam skupinski nakup elektro materijala:

Ali lahko v beležko vpišete elektro material, ki vas zanima.

https://docs.google.com/document/d/1pkuF...y=CIOcz4sP

V kratkem dobim tudi cenik za stikala proizvajalca, ki je omenjen v beležki, če pa kdo želi katerega drugega, ni problema (če ni ravno kakšna eksotika).

Način dela bo sledeč, ko končamo z izbiranjem, bo vsak od nas dobil predračun (bom objavil popuste, da bo zadeva transparentna). Vsak vplača 20% avansa (določena roba se naroča iz centralnih skladišč po Evropi) in dobi materijal po povzetju. Rok dobave je običajno 7 dni, včasih 10.

Super, bom malo preračunal in vpisal Smile

ali mogoče ne bi bilo lažje če bi kar v excel vnašali, ker potem enostavno vpišeš cene in ti izračuna. Ali bo vsak posebaj dobil predračun in nakazal direktno na firmo?

LP
Gradnja je časovno malce bolj intenzivna zadeva, pa sem malce v zamudi.

Tole je preglednica z priporočenim cenikom za stikala Unica.

Z dobaviteljem X sem se dogovoril za dober rabat. Da ne bi povzročil 3. svetovne vojne, rabata ne bom javno objavil.

Do 21.4. vpišite v preglednico željene količine in mi pošljite mail z vašimi kontaknimi podatki.

https://spreadsheets.google.com/ccc?key=...y=CL7HzoAP

V preglednici so priporočene cene BREZ rabata.

X vam bo poslal predračun z dogovorjenim rabatom. Plačilni pogoji so 20% avans ker se roba uvaža direktno za vas, preostalo po povzetju. Rok dobave je 7 (večina) do 14 dni (kakšna eksotika).

Vse, ki boste naročili, vljudno prosim, da ne objavite rabata in X.
Tole je super tale akcija,samo jaz se iz te tabele zelo težko znajdem. A ne bi bilo bolje, če bi bila tabela razdeljena na modele stikal( sej do neke mere je že razdeljena ) in znotraj modela stikal pa opcije, kakšno vtičnico, stikalo in itd.
Ali bi bilo možno narediti več zavihkov glede na model stikal ?
Jaz sem šel na eno slovensko stran in tudi ni OK. Jaz nisem štromar in nimam toliko znanja o tem, ampak, če bi bila slika stikal z interno šifro bi bilo lažje razbrati kaj res kupuješ, tako pa so šifre in se ne znajdem najbolje.
Da ne bo zamere klemenv, res pohvalno, da si se lotil tega projekta, ampak to je moje mnenje.

LP,
Miha
Če lahko kdo share-a katalog od Unice, mu pošljem link.

Potem je najbolje, če daste katalog električarju, da vam naredi popis. Ni vam treba izpolnjevati preglednice, samo pošljite mi popis s šiframi.

Zraven lahko daste tudi naročilo za omarice in varovalke, fid-e in kzs-je. Predlagam Hager, ker je spodnji del kovinski.

Aja, pa zabičajte električarju, naj uporablja take doze, kjer se da stikala pričvrstiti z vijaki v dozo (recimo tiste črne barve, kjer lahko dve ali več doz sestavite skupaj). Pa luknje za vijake naj postavi približno horizontalno :twisted:
Katalog naloži v google docs (pdf, word, excel, powerpoint...)
Naslov teme rehalo spremenjen.
211 konjev sreče v ovinkih...
[Slika: r53supercharged.jpg]
JOHN COOPER WORKS evolucija
Zgolj v info.

Kdaj se namerava to izvesti, nakup mislim?

Namreč trenutno sem še v fazi tlakov toda konec poletja nameravam tudi že nabavo vtičnic, štekarjev... količine za dvojčka

Lp Uroš
ef100179 Napisal:Zgolj v info.

Kdaj se namerava to izvesti, nakup mislim?

Namreč trenutno sem še v fazi tlakov toda konec poletja nameravam tudi že nabavo vtičnic, štekarjev... količine za dvojčka

Lp Uroš

Kontaktiraj me konec poletja.
*** Zaradi neaktivnosti tema zaklenjena ***
211 konjev sreče v ovinkih...
[Slika: r53supercharged.jpg]
JOHN COOPER WORKS evolucija

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
04.12.2017 ob 10:53:36
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
V podjetju Lumar v soboto 9. decembra, med 10.00 in 15.00 uro, v Lokrovcu pri Celju pripravljajo dan odprtih vrat na spremenjeni hiši Lumar Urbano-D... Beri dalje »