Opremljanje doma > Talne in stenske obloge
zunanje talne obloge - les+plastika - paneli

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zunanje talne obloge - les+plastika - paneli
Samo za informacijo...
WPC imajo trenutno v akciji v slovenijalesu. Meni so naračunali ~1400€ za 21m2 z vsem kar bi potreboval (podkonstrukcija, vijaki, spojke, obrobe).
BartSimpson Napisal:Samo za informacijo...
WPC imajo trenutno v akciji v slovenijalesu. Meni so naračunali ~1400€ za 21m2 z vsem kar bi potreboval (podkonstrukcija, vijaki, spojke, obrobe).

hvala za to informacijo!!!!
Jaz imam pa še vprašanje o tem:

Kaj se vam zdi bolj smotrno postaviti na dve zunanji terasi, ki nista pod streho v velikosti 50 m2:

1. les?
2. ploščice?

Zanima me samo iz tehničnega vidika - kaj se bolje obnese, je bolj trpežno, cenejše, uporabno itd.?
NoXika Napisal:Vidim, da je tale tema malo zastarela....
Tudi mi obnavljamo teraso (spodaj garaža), prej so bile gor ploščice, ki so se dvignile, smo dali vse stran, poravnali z izravnalno maso....sedaj pa izbiramo še poden...

Terasa je 30m2 velika. Nameravala sva kupit wpc, ki ga je imel merkur po 35eur/m2, ampak so prenehali prodajat (tok sva se obirala) sedaj iščeva druge opcije. Bila sva u Bauhasu, sva malo preračunala za Artwood (isto WPC) pa naju pride skoraj 2.600 eur skupaj?? To je itak tumač....zato iščeva druge ugodne rešitve.....spogledujeva se tudi z lesom....kake ideje?

Terasa je v celoti nadkrita s steklom, ograja isto steklena, ob straneh pozidano z ytongom.

Nekje sva pripravljena odštet 1500 eur...več pa ne...

Pozdravljeni;

Če se še nista odločila se lahko javita na mail in vama predlagam nekaj opcij.

marmoroc.si@gmail.com

Lp.
Tudi mi obnavljamo teraso (spodaj garaža), prej so bile gor ploščice, ki so se dvignile, smo dali vse stran, poravnali z izravnalno maso....sedaj pa izbiramo še poden...

Terasa je 30m2 velika. Nameravala sva kupit wpc, ki ga je imel merkur po 35eur/m2, ampak so prenehali prodajat (tok sva se obirala) sedaj iščeva druge opcije. Bila sva u Bauhasu, sva malo preračunala za Artwood (isto WPC) pa naju pride skoraj 2.600 eur skupaj?? To je itak tumač....zato iščeva druge ugodne rešitve.....spogledujeva se tudi z lesom....kake ideje?

Terasa je v celoti nadkrita s steklom, ograja isto steklena, ob straneh pozidano z ytongom.

Če je zadeva še aktualna se mi javita na marmoroc.si@gmail.com
Sama sem bila pred časom v podobni situaciji. Odstranili smo ploščice in estrih, na novo uredili izolacijo. Estriha več nisem želela delati. Veliko sem se ukvarjala s tem, kaj položiti na teraso, ki sicer ni pokrita, velika pa je 60m2, kar ni majhen finančni zalogaj, če želite položiti lesni kompozit, les ali kaj koli drugega. Cene vseh oblog so se giblale okoli 100eur. Razen ploščic. Če so se vam dvigovale ploščice nekaj ni bilo vredu z izolacijo, verjetno jo boste morali na novo narediti. Tudi to je dodaten strošek. Jaz sem si izračunala, da se mi finančno najbolj splačajo zaribane pralne plošče.
Wpc deske Tecnodeck 75eur/m2.
https://wpc-deske.com
https://prizma-velenje.net

Skok na forum:

Zadnje novice