Opremljanje doma > Kopalniška oprema
pipe preko ebay.de

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pipe preko ebay.de
Najlepša hvala za pomoč. Big Grin Bom malo pobrskala Smile
Včeraj obljubljena pipa na banji Big Grin
Opozorilo: tema ni namenjena komentiranju zgornje armature
(da se ne bo kdo čudil izbrisanemu komentarju)
:twisted:
211 konjev sreče v ovinkih...
[Slika: r53supercharged.jpg]
JOHN COOPER WORKS evolucija
Nebomogabiskal ti si CAR!!!

Jaz pa že klikam
Nebomgabiksal Napisal:Kot prvo ebay NI TRGOVINA, ampak skupek trgovin in posameznikov. Nekaj takšnega kot je v Sloveniji bolha. To pomeni, da imaš gor poštene prodajalce in seveda tudi nategatorje. Zato ima tudi vsak prodajalec ocene...

Bolhe in eBay-a ne bi preveč primerjal, ker je bolha v osnovi oglasnik in ti ne ponuja direktnega nakupa.

Kar se tiče poštenja, verjamem bolj v izdelke najdene na eBay-u kot na Bolhi, moraš pa met zmeraj v glavi rek: mal denarja mal muzike! Kar pa ne drži vedno.

Vračila primer: Če naročim kaj lomljivega vedno poslikam paket in ga slikam sproti ko ga odpiram, če bi slučajno bilo kaj polomljeno ipd. da imaš vsaj kak dokaz.

Če se zadeva vrača (nekega pravila za vračilo ni), moraš obvezno kontaktirat direktno na prodajalca in mu obrazložiti zadevo zakaj se zadevo vrača,nikoli pa mu ne omenjajte da vam zadeva naprimer ni všeč,najdite kak drug razlog. Če je dogovor pozitiven, ti lahko denar vrnejo na več načinov, npr.
-nazaj na PayPal in ga imate kot dobropis ali pa si ga nakažete na svoj račun
-lahko ti ga pa nakažejo direktno na vaš osebni račun

O.P. Zaenkrat sem vračal samo v evropske države!
JAz brskam po megabad.com, ki ga je dal Nebomogabiskal
Ja kake so pa cene radiatorjev... Slovenija je res ena bogata država, če sklepamo po cenah artikov. Noro.
Pred dobrim mesecem sem preko e-bay.de nabavil BLANCO armaturo za Silgranit korito. Pri slovenskem dobavitelju je cena za pipo 380 EUR z DDV, čakalna doba en teden.
Preko e-bay sem dal 200 EUR z poštnino in računom, original pakirano (nemški dobavitelj) - skoraj pol ceneje!! In zadevo sem dobil v 3 delovnih dneh preko DHL.

Zaradi pozitivne izkušnje sem prejšnji teden nabavil tudi 3 HANSA STELA armature za kopalnico (tuš, kad, umivalnik). Cena pri znanem slovenskem trgovcu v LJ za vse tri armatureje 830 EUR z DDV.
Preko e-baya sem plačal 420 EUR z poštnino - dobil v 4 delovnih dneh. Vse originalno zapakirano.

...torej na vse 50% skonto. Toplo priporočam da se izognete slovenskim zlatarjem.

lp
Tako za pokušino na tej strani http://www.lightinthebox.com/wholesale-Faucets_c2857 si pogledaš design (običajno je edina razlika med temi in tistimi ultra dragimi a la Grohe le ta, da ta prva nima oznake Grohe, proizvajalec je isti). Potem pa prek Alibabe ali eBaya (seveda HonkKong) pogledaš kateri prodajalec je ugodnejši in da ima kolikor toliko spodoben feedback.
še več takšnih strani kot je ta light in the box Big Grin
Ni vse tako črno-belo. Naj bi kdo pove, če lahko dobi ceneje spodaj napisani pipi (kot primer) na internetu in kje?
Hansgrohe Talis S2 3244000, 121,5€ s popustom v SLO z DDV
Hansgrohe Talis S2 3204100, 96,4 € s popustom v SLO z DDV

Preisroboter.de mi vrže za prvo najnižjo rednost 130,9 € (+poštnina x € ?), za drugo pa 100,6 + poštnina.

Ebay pa o teh dveh (sicer klasičnih Hansgrohe pipah) ne ve nič??
Pasivko - takšno trgovino se pa splača obelodaniti!
211 konjev sreče v ovinkih...
[Slika: r53supercharged.jpg]
JOHN COOPER WORKS evolucija
Nisem nameraval reklamirati trgovine, samo poudariti, da je velikokrat cena na internetu z vključenim prevozom enaka ceni v SLO in da SLO trgovec izgleda zasluži na ugodnem prevozu večjih količin od distributerja. Če je zaradi tega zlatar, ne vem..
Sam sem vedno iskal ponudbe na vseh koncih, ki so bili omenjeni tu na forumu (Megabad ipd.) in žal mi ni uspelo najti bolj ugodnih kot v SLO.
Trgovina je v Logatcu, prevoz na objekt gratis.
naj opišem izkušnjo z e-trgovino LIGHTINTHEBOX.
naročil sem tole armaturo: http://www.lightinthebox.com/Single-Hand...rrency=EUR
plačal preko ebaya prejšnji teden,naročil navadno dostavo (15-30dni) ,poslali so jo 11.01 dobil sem jo danes 13.01, nevejretno hitro! super zadovoljen glede logistike (DHL) kvaliteta armature je super.
lp
Speljak super, tudi midva bova še za kuhinjo nabavila podobno. Imam pa tako izkušnjo kot ti preko light in the box. Za dostavo rabili dober teden, naročila sva armaturo za kopalnico z lučkami glede na temperaturo vode in pa dež za v tuš kabino s tušem. Sicer te pri nas še malo oberejo z davkom, ampak še vseeno ceneje kot če bi tukaj kupovala. So pa poslali 1x preko UPS in 1x preko DHL.
hehe tudi mene so obrali malo z davkom.... drugače pa so bili kitajčki korektni ni kajBig Grin

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za ogrevanje in toplo vodo
06.11.2019 ob 16:24:24
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za  ogrevanje in toplo vodo
ClimateHub je nova rešitev družbe Samsung za ogrevanje prostorov in sanitarne vode. Z enostavno namestitvijo, enostavnim zagonom,... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
09.10.2019 ob 11:03:14
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
V podjetju Lumar v soboto 12. oktobra med 10.00 in 16.00 uro pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo predstavili hiši, ki sta... Beri dalje »