Kar naredi dom > Dom in male živali
Kam prijaviti?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kam prijaviti?
Joj s eje to razvilo ja.... No kako je sedaj pri nas?! S tem sosedom smo imeli sedaj spore še takšne in drugačne, napadal nas je verbalno do amena, se zdiral pred našo hišo itd. Je pa naredil ograjo - pazi pred hišo, zadaj pa še vedno brez in cucki (pardon izrazu) še lahko vedno prosto letajo okrog... sicer pa tudi če bi bila zadaj ograja - saj so spredaj vrata vedno odprta. Na naše dvorišče imamo sedaj nastavljeno kamero - cucki so vsak dan po večkrat na našem dvorišču.... pustili bomo zdaj vse pri miru, ko pa napoči pomlad pa ga prijavimo na vse konce in kraje, ker smo znervirani do zadnjega.

Sicer pa kot rečeno nimam nič proti psom - tudi sama bi ga imela, vendar če bi imela čas in če bi ga imela bi poskrbela, da ne bi letal po svoje okrog.... da pa ne omenjam, da so imeli sedaj še pri tej hiši mlade.... torej tri odrasle psice plus 5 mladičkov - lahko si mislite kako je bilo veselo Wink No, čeprav so bili mladi psički lepo za ograjico.... so pa bili glasni v tri božje tetke.... cele noči Sad Pa kaj mi je to res treba? Tudi za azil v mb so se bunili, da moti okolico in da naj naredijo zvočni zid ali kaj.... Jaz pa naj bom tiho?! Pa dovolj imam tega, da bo nekdo zeval v mene.... Tisti pasjeljubci, ki ste se pa zdaj počutili napadene pa kot zgleda nimate vse pošlihtano tudi ne pri sebi, ker drugače ne bi videli v vsem tem splošnega napada na pasjeljubce Wink

Pa lep dan
Žal je tako, da ne občine ne VURSa sranje po privat zemlji čisto nič ne briga. :wink:

Če najdeš psa, ki se sprehaja sam brez nadzora, je v bistvu tvoja dolžnost, da "izgubljenega" kužka odpelješ v lokalno zavetišče. Psice so itak čipirane - vsaj morale bi bit - torej je lastnik znan. Psico mu bojo vrnili proti plačilu stroškov sprejema/oskrbe. Dokler se psice same sprehajajo okoli, lepo vztrajaj in jih vozi v zavetišče. Slej ko prej se bo že naveličal plačevat. :wink:
Za hrup se pa ukrepa takrat, ko ta je. Če je hrup sredi noči, pokličeš policijo. Za nazaj se nimaš komu pritoževat.
Ja itak... za nazaj je lanski sneg, popolnoma res.... sicer bi psice naložla pa jih odpeljala, vendar me je strah fizičnega napada Wink Namreč hiši sta oddaljeni ena od druge 10m in psice so na prostem samo takrat, ko so lastniki doma (beri: v hiši)..... torej to odpade. Prijavila bom vsekakor komunalnemu inšpektorju saj je v občinskem odloku zapisano, da se psi ne smejo prosto sprehajati in da je kaznivo "ne pospravljanje" iztrebkov Wink Sicer pa lahko tudi policija napiše eno fajno kazen, ampak to je odvisno od policaja, kolikor se mu da, bom pa poskrbela, da se bo temu policaju dalo. Glede galame: kmalu bo spet kera psica imela mlade in spet bo ponoči in podnevi neznosno in takrat bom poskrbela da bo prišel tudi policaj, ki bo me razumel Wink Res imam dovolj tega. Mislim, da si tip naredi ograjo ,ima pa vedno dveri odprte in da je ta ograja itak samo na eno stran hiše in če se psicam zazdi itak lahko tavajo po mili volji okrog tudi, če so dveri zaprte.... Ehhhh, brezveze.... To so lastniki, ki imajo težave s svojim egom.... žal Wink Naj goji piranje, tiste vsaj nejo po mojem hofu srale in ziher ne bom šla v njihovo bližino Wink Huh sem se spihala :oops:
Lep pozdrav,tako pa je prišlo tudi pri nas do tega da se z sosedi grdo gledamo.Sosedi imajo psa buldoga,ki je seveda vedno odprt.napadi je mene ,partnerja in moje otroke.ker kljub opozarjanju naj se pes zapre ali pa naj vsaj bo nekdo z njim zunaj ko gre potrebo niso ubogali.in tako nas je njihov pes vsak torek in sredo ko smo peljali kanto za smeti za cesto in sli po njo napadel.zaletel se je med noge ,začel rencat,lajat,ni pa ugriznil.ker pa mi je pes prav tako napadel 5letnega otroka mi je bilo dovolj.zdaj v torek sem znova peljala kanto in pes me je znova napadel in to na občinski cesti.takoj sem poklicala na VURS,tam so mi svetovali da naj takoj poklicem policijo....in tako sem tudi storila..preden je prišla policija me je poklical lastnik psa in grozil da me bo razbil in nam zagrenil življenja itd...ko so prišli policaji sem jim to tudi povedala...sedaj je stanje takšno,na vurs sem takoj tudi poslala pisno prijavo za njihovega buldoga.sosed mi grozi z kontra prijavo.sama imam maltezana,ki dobra dva
meseca ne gre nikamor razen ven srat in scat in se te sem z njim.rekel je da se bo zlagal da ga je moj pes napadel in da nase mačke delajo škodo oz.serejo na njegovem.naj povem da tudi njegove mačke serijo na našem,pa se ne sekirami glede njegovih mack,ker pa imamo ogromno posest-kmetijo,pa nas pes lahko skače ki mu pase,oni pa nimajo nič zemlje in jim to gre tudi v nos...zmes so tudi njegove grožnje...kaj se lahko storim,če se bo on lagal na policiji?
Če bo lagal, pač podaj prijavo za krivo prijavo. Mislim, da ste šli nespametno delat prijavo soseda, če ni prič ali vsaj posnetka dogajanja.
Jaz bi njihovega psa v samoobrambi zalil z poper sprejem , ne bi pa klical Policije .................... Imam tudi sam 2 nevzgojena cucka , ki rada galamita, no naredita nikoli nobenemu nič, samo kak mali otrok se pa jih lahko ustraši ... Sad
Nima veze ali gre za buldoga in ali so dokazi.
1. Pes nima kaj spuščen skakati okoli
2. Pes se nima kaj zaganjati v kogarkoli
Tudi ljudje odvezani skačejo na okrog, pa so eni bolj nevarni, kot psi. Wink
yonna Napisal:Nima veze ali gre za buldoga in ali so dokazi.
1. Pes nima kaj spuščen skakati okoli
2. Pes se nima kaj zaganjati v kogarkoli
Mimogrede Buldog ne obstaja! Obstaja ameriški buldog,francoski in angleški buldog.
Zadnja dva sta tako nenevarna,in se jih ne sme privezovati,ker je isto kot da bi privezal človeka.
tamaramali Napisal:na vurs sem takoj tudi poslala pisno prijavo za njihovega buldoga.

Če si prijavo napisala tako slovnično brezhibno, kakor si tale komentar na forumu......bo verjetno romala v koš......
Kako pa ukrepati v blokovskem naselju, kjer en stanovalec hrani golobe, ki zaradi tega uničujejo fasado, mašijo žlebove in njihovi iztrebki se kopičijo ob bloku in po balkonih. Hranilec golobov pa ne komunicira z nikomur.
https://www.google.si/search?q=za%C5%A1 ... B600%3B600

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
04.12.2017 ob 10:53:36
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
V podjetju Lumar v soboto 9. decembra, med 10.00 in 15.00 uro, v Lokrovcu pri Celju pripravljajo dan odprtih vrat na spremenjeni hiši Lumar Urbano-D... Beri dalje »