Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Kvaliteta kolpasan omaric

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kvaliteta kolpasan omaric
Samojed Napisal:Matr suza, Kje točno jih pa delajo pa verjetno nihče ne ve, sploh če je dobavni rok za ena vrata cca 30x110 več kot 14 dni.
Firma hrast-šentlovrenc-trebnje :wink:
Slovenskih firm nikoli ne zaničujem---vendar se grem stavit da znam marsikatero stvar narediti 100 x boljšo in bolj masivno---kot na pogled-kot tudi na funkcionalnost.
Je pa jeba v tem da morate sami sestavljati lesene izdelke--------pa če nisi vešč ali se ne znajdeš-----si pač tam kjer ni muh.
Najbolj hecn je pa to da se tišlerja vsak boji kot hudič križa--pa da so zlatarji itd itd---sem pa že enkrat omenil da je pri meni od zlata samo od žene verižica, vse drugo je pa oblanje pa prah. Hebat ga.
Samojed--oprosti če sem ti stopil na žulj (če ga imaš?).
lp
Sam neki bom reku tist k misli da dobi pohištvo ki ga je naročil pri mizarju in po naročilu v manj kot 14ih dneh je naročil ali pri šalabajzarju ali pa pri kakšnem takem ki nima dela.
Dela pa nima zato ker dela slabo.
Sam imam tišlarijo pri meni je treba čakat na izdelavo in montažo več kot 3tedne.
Sem pa pretežni izvoznik in delam z nemci kot kooperant in nimam nikakršnih reklamacij če bi jih mel ne bi več delal za nemce.
Za naše drage slovence je pa itak vsaka stvar predraga in ne znate cent vloženga truda in znanja v nek izdelek in sam jambrate. zato mam pa nemce rajši ker ne kompicirajo tolk kot naši ti pove kaj pa kako bi rad pa basta pa še plača ti takoj pr naših jih morš pa prost na kolenih da ti plačajo da nazadne izpadeš kot da si ti njim kaj dovžan.

Skok na forum:

Zadnje novice

V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
19.11.2019 ob 12:03:06
V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
V podjetju Lumar v soboto 23. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo dan odprtih vrat individualne hiše Lumar, katere... Beri dalje »
V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »