Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Viseča WC školjka

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viseča WC školjka
Mah, sori, sem že mal škilav in površen pri svojih letih.
Mi o avionu, pilot iz gozda....
http://www.ideo.si/WC_skoljke/viseca_WC ... LEROY_BOCH

A se splača dat toliko denarja za ceramicplus premaz?
Spodaj je opisano..

Hvala
Pozdravljeni.
Ali kdo pozna,oziroma uporablja školjko proizvajalca AXA iz Italije.

ta model: http://www.whitestonebath.com/one.html

Zanima me kako ste zadovoljni z njo.
Sailor19 Napisal:http://www.ideo.si/WC_skoljke/viseca_WC_...LEROY_BOCH

Spodaj je opisano..

Hvala

Jaz sem tudi o tem razmisljala, ampak sem vzela brez. Vse skoljke do danes smo meli brez tega premaza kaksne pac so. Saj se tudi sicer školjka lahko očisti, razen ce pri tej po veliki potrebi ne rabis niti metlice, tega pa ne vem :lol:
Mam točno to školjko s ceramicplus premazom. Res se po veliki potrebi malo manj prime, ampak je včasih vseeno treba potegnit s krtačo. Se pa zelo lahko čisti.
Litvak Napisal:pa si že naročil? koliko časa traja dostava, in ali je možno plačilo po povzetju?

Ima kdo odgovor na tole?
Ker vidim da so v Nemčiji res cenejše zadeve pa bi naročil...
.nika Napisal:
Sailor19 Napisal:http://www.ideo.si/WC_skoljke/viseca_WC_...LEROY_BOCH

Spodaj je opisano..

Hvala

Jaz sem tudi o tem razmisljala, ampak sem vzela brez. Vse skoljke do danes smo meli brez tega premaza kaksne pac so. Saj se tudi sicer školjka lahko očisti, razen ce pri tej po veliki potrebi ne rabis niti metlice, tega pa ne vem :lol:

Pri moji sva pri prenovi kopalnici dala nekaj, kar mislim, da je premazano z neko podobno žavbo (ni villeroy), pa nisva niti posvečala kakšne posebne pozornosti školjlki. To je najboljša školjka ever, tako po obliki kot površini, metlico je potrebno uporabit v kakšnih 10%, običajno potegneš vodo in je vse brezmadežno. :lol:
So pri teh novih školjkah kakšne posebnosti glede izpusta vode. Pri starih klasikaj je tak fajn rob in je kar žur podrgniti. Ori novih sem videla opcijo, da robu sploh nimajo ali pa imajo v robu take fine luknjice za izpust vode. Se pri teh luknjicah s časom nabere veliko kamna?

Uporaba ščetke pa je odvisna od oblike školjke. Doma smo imeli eno staro školjko z ok naklonom in je bila ščetkabolj za okras, tukaj je pa katastrofa.
Sailor19 Napisal:
Litvak Napisal:pa si že naročil? koliko časa traja dostava, in ali je možno plačilo po povzetju?

Ima kdo odgovor na tole?
Ker vidim da so v Nemčiji res cenejše zadeve pa bi naročil...

naročili, plačali po predraćunu (poleg školjke še pipe in tuš komplet,..)v 4-ih delovnih dneh pripeljal GLS (ali DHL se ne spomnim), komplet pot pošiljke lahko spremljaš na njihovi strani (dobiš po mailu). Ena školjka razbita, na pošti zavrnil pošiljko, pisal gor, dobil odgovor da se opravičujejo in da pošljejo novo, čez 4 dni res prišla, vse ok.

priporočam, simpl k pasulj Smile

pa prihranek pri vsem skupaj skoraj 500€ glede na naše ponudbe..

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za ogrevanje in toplo vodo
06.11.2019 ob 16:24:24
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za  ogrevanje in toplo vodo
ClimateHub je nova rešitev družbe Samsung za ogrevanje prostorov in sanitarne vode. Z enostavno namestitvijo, enostavnim zagonom,... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
09.10.2019 ob 11:03:14
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
V podjetju Lumar v soboto 12. oktobra med 10.00 in 16.00 uro pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo predstavili hiši, ki sta... Beri dalje »