Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Viseča WC školjka

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viseča WC školjka
Kupujem visečo WC školjko. Priporoča kdo kakšno kvalitetno, da ko potegneš se fajn sčisti?
NE nabavit Catalano C serije. Ko mi bo školjka še malo dopizdila jo bom lastoročno zabrisal ven in šel v Bauhaus.
hasta la victoria siempre
camino Napisal:NE nabavit Catalano C serije. Ko mi bo školjka še malo dopizdila jo bom lastoročno zabrisal ven in šel v Bauhaus.

lahko morda zvemo v cem je problem? :?

sem pravkar narocil ta tip skoljke... :roll: :roll: :evil:
junior
Gorenje dela krasne "tisti umetni marmor"...
pojdi na net....
Mi imamo Dolomite in je super
Poglej Dolomite model Garda. Majhna, lepa in kvalitetna (pa najcenejša od Dolomite).
da ne bom spet pogreval...

http://podsvojostreho.net/viewtopic.php ... 2937a1a187[url][/url]

zadeva še vedno ne požira kot bi morala.

morda sem res naletel na zafurano serijo ulitkov.
hasta la victoria siempre
hvala za info!

zadeva je precej zaskrbljujoca...wc je poglavitni (zame Big Grin ) del hise!!

hm...razmisljam, da bi za vsak slucaj bom postil na dvoriscu zunanji sekret na strbunk!
junior
imam dolomite, ne vem točno, kateri model. stvar dela perfektno. vgrajenega kotlička geberit se pa tudi skoraj nič ne sliši, ko se polni.
Midva imava podobno zadevo kot bostjanmal. Dolomite Garda + Geberit. Zaenkrta izgleda in deluje super...
Pred nakupom školjke so me poučili, na kaj je treba biti pozoren, da bo školjka "čimdlje" čista. Pomembno je, da je glazirana tudi pod robom in v odtoku. Razlivni kanal pod robom naj bo čimožji, da se spuščena voda iz kotlička čimširše razporedi. ...

V "sprejemljivem" razredu školjk so pri meni prišle v finale tri: Laufen Pro, Camargue (Bauhaus) Cavallion in Dolomite Clodia. Vse tri se lahko izbere tudi z t.i. Wonderclean površino.

Določeni modeli v ceni že vsebujejo desko, drugi ne, je pa originalna deska kar precejšni finančni izdatek.

Sam sem se odločil za Laufen Pro (trgovina SAM) in sem z izbiro zadovoljen.
Toeretik, ali si vzel laufen pro z Wonderclean površino in koliko si zanjo dal?

A ti dobro spere, ali moraš kakce vedno čistit z metlico? Big Grin
Mutiruti Napisal:Toeretik, ali si vzel laufen pro z Wonderclean površino in koliko si zanjo dal?

A ti dobro spere, ali moraš kakce vedno čistit z metlico? Big Grin

Ni se mi dalo čakat nanjo, zato sem vzel kar navadno.
Za ceno pokliči v Topdom, Obnovo ali SAM. Desko se kupi posebej.
Čiščenje je precej preprosto, saj je "polozaj bazenčka ravno na pravem mestu, da kakci lepo padejo vanj". Če se pa naješ prebranca, boš ščetko vseeno moral uporabiti :wink:
Ker imam v enem WCju tudi Dolomite Perlo lahko trdim, da je LaufenPro školjka precej bolj čista od te druge oz. korektno povedano, s ščetko je precej manj dela.
kvalitetne in lepe zadeve ma villeroy&boch. zdej ga tut bauhaus prodaja
jeeee mi imamo pa hiško jupi jupi jej! Smile
meni villeroy ni prevec vsec. se mi zdi vseeno nekoliko prebogato kicast stil.

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za ogrevanje in toplo vodo
06.11.2019 ob 16:24:24
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za  ogrevanje in toplo vodo
ClimateHub je nova rešitev družbe Samsung za ogrevanje prostorov in sanitarne vode. Z enostavno namestitvijo, enostavnim zagonom,... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »