Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Kopalnica-Ikea!

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kopalnica-Ikea!
ploščice so v sivo-rdeči-beli kombinaciji Smile
ja je pa točno v isti barvi, široka 120 tudi lijaki so isti in res izgleda super
http://www.abk.it/en/atelier to so pa ploščice, sicer tukaj so močni odtenki, v realnosti je lepše
bom pofotkala pa objavim, kupila sva jih pa v logatcu
Super, že komaj čakam kakšno slikco!
Torej je ta element iz Ikee dobra izbira; edino nekaj me še zanima, ker sem nekje zasledila,da naj bi bili umivalniki zelo plitki, ali je to res?
mi imamo ta element v hrast barvi že dve leti, vse deluje ok, predali se ne zatikajo, niso se povesili. S to razliko, da smo mi gor dali lesen pult od Ikea kuhinj in vgradili noter en drug umivalnik.
Alea iacta est
ja res so malo bolj plitki, vendar naju to ni motilo, ne bova pač dala neke visoke pipe ki bi še dodatno povzročilo špricanje,... :wink:
prilagam še sliko kako smo si izmislili položitev ploščice v kopalnici, upam da bo ok ker me neki zaj... :evil:

Priložene datoteke
.jpg   006.JPG1.jpg (Velikost: 26,24 KB / Prenosi: 2814)
evo pa še ena

Priložene datoteke
.jpg   008.JPG1.jpg (Velikost: 34,51 KB / Prenosi: 2813)
Super, hvala za slike, kombinacija mi je všeč! Torej še nimata končane kopalnice?
ne še čisto, bo pa kmalu, imam še fotke samo mi neki nagaja in jih ne morem naložit
Mene pa zanima kje ste kupili pipe za te njihove umivalnike? Kolikor sva merila oddaljenost luknje za pipo, do tam,kjer si roke umivaš, se mi zdi,da so vse Ikeine pipe prekratke, in bi si moral roke umivati čisto na robu lijaka?
Mi imamo ene "pocenske" armature iz hoferja /Mislim, da na njih piše Eisl), ki imajo v primerjavi z drugimi armaturami čsto povprečno dolžino dela med izlivom pipe in luknjo in si ne drgnemo rok ob umivalnik.
amazonka, se morda spomniš, kako je ta lijak in omarica zapakiran? Zanima me namreč, če ga je možno pripeljat v avtu, ki ni karava ali enoprostorec....
Omarica je razstavljena in v škatli...umivalnik je tudi v škatli.
Sicer pa na Ikeini strani pri vsakem artiklu vidiš tudi št. paketov in dimenzije.
Če gledaš IT Ikea...dobiš to informacijo na "Informazioni sui prodotti" (spodaj levo) "Misure e peso della confezione".
Za 100 cm Godmorgon omarice je npr. paket 54 cm x 16cm x 107 cm (18.7 kg)
Hvala! Smo to reč pripeljali kar z avtom.
Sem pa na koncu kupila drug umivalnik, keramični. Tale na zgornjih slikah in linku je namreč iz neke umetne mase in je tudi dražji (kar mi je sicer nelogično).
Mene pa zanima, če ima kdo goodmorgon serijo in gor lijak? kako ste montirali? Samo na steno,da je viseče, ali s tačkami? kak problem,če je samo na steno?
jaz imam godmorgen serijo montirano na steno (120cm široko),... brez problema...

je pa res, da moraš dati ustrezno močne nosilne vložke in vijake v steno....
Jaz sem tudi montiral samo na steno in je bp.

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaminski kotel TOBY H - ogrevajte se drugače
18.09.2019 ob 09:37:06
Kaminski kotel TOBY H - ogrevajte se drugače
Poletja je nedvomno konec, jesenski hlad je že tu in zimski mraz se tudi nezadržno bliža. Za priprave na kurilno sezono ni več prav veliko časa,... Beri dalje »
Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Do nižjih cen gradbenega materiala kar preko spleta
03.01.2019 ob 17:17:26
Do nižjih cen gradbenega materiala kar preko spleta
Zaradi napihnjenih cen na nepremičninskem in gradbenem trgu že nekaj časa odlašate s prenovo svojega doma? Potem imamo za vas odlično novico –... Beri dalje »
Na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Primus-E 137
17.11.2018 ob 15:08:18
Na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Primus-E 137
V podjetju Lumar v soboto 24. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bo na ogled šest let vseljena skoraj... Beri dalje »