Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Vrata za tuš kad - cena?!

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vrata za tuš kad - cena?!
Skoraj ne morem verjeti, da me bo kos stekla (vrata) za tuš kad, ki je iz vseh treh strani obzidana, samo spredaj je prostor za vrata, prišel čez cca. 400 EUR (odvisno od nekaj opcij). Je to mogoče?! Izračun imam pa od Reflexa in Anibona.
s55ra Napisal:Je to mogoče?!.

Seveda je mogoče. Za kak uporaben predlog, pa je najbolje, da nam zaupaš željeno širino, način odpiranja, vrsto stekla?
Jaz jih grem tudi danes v Kolpo gledat. Rabim pa širino 120cm. Bom potem povedala, kolk je cena.
Cena je itak pretirana. Sploh pa če je dimenzija vrat standardna. Jaz bi pogledala mal po netu (npr. bolhi) in dobiš od kašnega manj znanega proizvajalaca bo bistveno nižji ceni. Steklo je pa itak steklo.
povprašaj lokalnega steklarja, boš presenečena.
Torej - Kolpa, 120cm - 281 EUR.
Samo steklo ali tudi kako posebno okovje, kljuka ?
Meni se pa zdi dokaj realna cena - pravzaprav se mi zdi poceni... Glede na to, da je kaljeno steklo in verjetno še kljuka in kaka tesnila... moraš pa vedet, da ti lokalni steklar,ne bo nikoli tako kvalitetno naredil, kot ti pa ti, ki so za to specializirani. Kvečjemu če poiščeš kako firmo, ki dela steklena vrata, ampak po mojem težko prideš ceneje skozi, ker morajo dobavit še vsa tesnila, ki jih navadno ne vgrajujejo, pa je potem lahko še dražje, pa še tvegaš, da je slabše narejeno. :?
Zdaj sta dve varianti...

Ali je tale kos stekla preklemano drag ali pa je moja tuš kabina po meri smešno poceni.
Bo kar prva varianta :-(

Pošlji mail par steklarjem na tvojem koncu - obvezno kaljeno - in boš videla pri čem si.
Takšna je:
http://www.kolpasan.si/tuskabine/c15/172/o-3
ampak brez kadi, steklo chinchila.

Profili so pa takšni, da imajo čez nekakšno gumo. Mi je prodajalka rekla, da za tistimi plastičnimi oz. alu profili se nabira umazanija in se veliko težje čistijo.
Pardon - pomota.
Zgornjo smo kupili za drugo kopalnico - cena je 360.

Tale, o kateri je pa govora in je cena 280, je pa tale:
http://www.kolpasan.si/tuskabine/c15/173/o-3
Nebomgabiksal Napisal:Zdaj sta dve varianti...

Ali je tale kos stekla preklemano drag ali pa je moja tuš kabina po meri smešno poceni.
Bo kar prva varianta :-(

Pošlji mail par steklarjem na tvojem koncu - obvezno kaljeno - in boš videla pri čem si.
Jaz še sicer nisem tako daleč, bo pa vsaj v spodnji kopalnici tak tuš s steklenimi vrati, in bo tudi verjetno kar kmalu, se moram pripravit, koliko je potem to smešno poceni? Kako visoka so sploh taka vrata? Moja bodo široka 170 cm - cela stena - in potem ne vem, to se verjetno ne da čisto do vrha stropa, al kako?
Pri steklu je problem z višino nad 200cm.
Moja 'poceni' tuš kabina po meri je ranga 2500€ :-(
Še šparam... (pleksi je sicer 1/2 cenejši)
Tudi v tej smeri razmišljam...
Hvala za odgovore. Mere niso standardne, širina odprtine je okoli 115 cm, višina vrat pa bi bila 200 cm. Odprtina bi imela vrata širine cca. 60 ali 70 cm, ostanek do 115 bi bila nekakšna obsvetloba. Vsaj tako si jaz predstavljam. Če ima kdo še kakšno idejo, pa kar na dan z besedo.

Rada bi eno dobro in ugodno varianto, po možnosti narejeno tako, da se da lepo čistit. Glede vrat pa ne vem, ali bi bilo bolje imeti drsna ali navadna. :?: :!:

Skok na forum:

Zadnje novice

Nove, okolju in uporabniku prijazne toplotne črpalke Mitsubishi Electric, s plinom R32.
21.08.2019 ob 07:55:09
Nove, okolju in uporabniku prijazne toplotne črpalke  Mitsubishi Electric, s plinom R32.
Z naborom modelov od 5 do 23 kW in kaskadnim sistemom vezave zunanjih enot  toplotnih črpalk zrak – voda, Mitsubishi Electric pokriva... Beri dalje »
Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
21.05.2019 ob 10:54:40
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
V podjetju Lumar v soboto, 25. maja 2019, med 10.00 in 16.00, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo v Dragomlju premierno predstavili svojo... Beri dalje »
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
05.04.2019 ob 08:55:11
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
V podjetju Lumar, v soboto, 13. aprila 2019, med 10. in 16. uro, pripravljajo dan odprtih vrat na vrhunsko zasnovani pritlični hiši Terra-R 131.... Beri dalje »