Gradnja in obnova > Stavbno pohištvo
MKL systems dvižna vrata!

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKL systems dvižna vrata!
Pozdravljeni!Odločam se za nakup zgoraj omenjenih vrat!Zaj pa bi prosil vse,ki imate kakšno dobro ali slabo izkušnjo,da jo delite z mano.

Najlepša hvala za pomoč!

lp
Poznam vsaj 8 vrat v bližnji okolici, ki jih je montiral pa so bili z narejenim vsi zadovoljni.
Mi imamo doma dvoja ( ena navadna in ena z vrati ) . Montirali so nam jih pred dvemi leti. Z vrati je do sedaj vse ok in smo zelo zadovoljni. Mogoče samo en minus za monterje, ki so bili zelo nesramni, ker imamo premajhen dovoz na dvorišče in so stežka obrnili svoj kombi.
Torej vsem, ki jim je najvažnejša nizka cena bodo verjetno kupili MKL vrata, vsem, ki je najvažnejša kvaliteta in varnost, bodo dali med 100 in 200 € več in kupili garažna vrata od nemškega ali avstrijskega proizvajalca.
erni Napisal:Torej vsem, ki jim je najvažnejša nizka cena bodo verjetno kupili MKL vrata, vsem, ki je najvažnejša kvaliteta in varnost, bodo dali med 100 in 200 € več in kupili garažna vrata od nemškega ali avstrijskega proizvajalca.

Confusedhock: no kolikor se spomnim je razlika krepko več kot 100-200 Eur v mojem primeru ca 35-40%
in na sejmu (lanskem) so mi delovali OK

Drugače je MKL tako...nekaj srednjega sam imam mešane občutke...imel sem neke težave pri dobavi tega kar smo se dogovorili, (pozor jasno zapišite vsako posebno željo in seveda ne vse plačati v naprej :winkSmile
ki so se sicer rešile in zaenkrat je OK bom vedel kaj bo čas prinesel...zdaj če bi se še enkrat odločil isto ?... ne vem :roll:
[quote="5522"][quote="erni
Confusedhock: no kolikor se spomnim je razlika krepko več kot 100-200 Eur v mojem primeru ca 35-40%

Verjetno ste kupovali vrata z osebnim prehodom, sicer ne more biti take razlike v ceni. Razlika v kvaliteti vrat z osebnim prehodom napram nemškim je pa še večja.
erni Napisal:Torej vsem, ki jim je najvažnejša nizka cena bodo verjetno kupili MKL vrata, vsem, ki je najvažnejša kvaliteta in varnost, bodo dali med 100 in 200 € več in kupili garažna vrata od nemškega ali avstrijskega proizvajalca.
No bomo videli koliko so cenejša vrata 5000x2500 imitacija lesa.....,vsi so dobili ponudbe na sejmu včeraj....,za 100 ali 200eur me ne briga...,samo mislim,da bo zadeva bistveno dugačna.Kaj nimajo MKL vrata...kvalitete,varnosti???Kolikor vidim jih imajo gasilci radi...
DINAMIK Napisal:
No bomo videli koliko so cenejša vrata 5000x2500 imitacija lesa.....,vsi so dobili ponudbe na sejmu včeraj....,za 100 ali 200eur me ne briga...,samo mislim,da bo zadeva bistveno dugačna.Kaj nimajo MKL vrata...kvalitete,varnosti???Kolikor vidim jih imajo gasilci radi...

No sej vidim, da nima smisla, sej v končni fazi si lahko po želji kupiš tudi Yugota ali pa Bmw-ja, sam mislim, da razlika ni samo v ceni, da mora biti na račun višje cene tudi nekaj več varnosti in vzdržljivosti. Z obema se pa lahko voziš :lol:

Kar se tiče pa gasilcev pa po lastnih izkušnjah vidim na njihovih vratih povečini napise Crawford in Hörmann, seveda pa se verjetno tu in tam najdejo tudi kakšna MKL, PANELA in podobna.
erni Napisal:
5522 Napisal:[quote="erni
:shock: no kolikor se spomnim je razlika krepko več kot 100-200 Eur v mojem primeru ca 35-40%

Verjetno ste kupovali vrata z osebnim prehodom, sicer ne more biti take razlike v ceni. Razlika v kvaliteti vrat z osebnim prehodom napram nemškim je pa še večja.

Nobenega osebnega prehoda! vrata 3300x2500 edino barvana ..in ja razlika je bila ca 35-40%
Sicer je vam to tako znano ker očitno prodajate tista nemška super vrata :wink:
in zelo dobro veste da so sicer verjetno 10-15% boljša kot ta od MKL&co nikakor pa ne za 40% kolikor so dražja
erni Napisal:No sej vidim, da nima smisla, sej v končni fazi si lahko po želji kupiš tudi Yugota ali pa Bmw-ja, sam mislim, da razlika ni samo v ceni, da mora biti na račun višje cene tudi nekaj več varnosti in vzdržljivosti. Z obema se pa lahko voziš :lol:

Kar se tiče pa gasilcev pa po lastnih izkušnjah vidim na njihovih vratih povečini napise Crawford in Hörmann, seveda pa se verjetno tu in tam najdejo tudi kakšna MKL, PANELA in podobna.

Kaj češ, res se ne spodobi da bi preplačanega golfa skozi naša poceni vrata vozil :mrgreen:
erni Napisal:[

No sej vidim, da nima smisla, sej v končni fazi si lahko po želji kupiš tudi Yugota ali pa Bmw-ja, sam mislim, da razlika ni samo v ceni, da mora biti na račun višje cene tudi nekaj več varnosti in vzdržljivosti. Z obema se pa lahko voziš :lol:

Kolikor vidim jih imajo gasilci vsaj 100 vrat MKL......Saj tudi Crawford niso 100 procentne ali??Firma,ki ima najboljša vodila je Adut m5...,ostali imajo vsi slabše materjale...,vsaj tako sem jst videl!!!
Zadeve se spreminjajo. Adut M5 im lahko trenutno boljša vodila, čez pol leta ali leto jih bodo imeli vsi. Na 3 leta starih adutovih vratih so vodila enaka kot na 1 leto starih "poceni slovenskih vratih". Kaj naj zdaj, naj sosed menja 3 leta stara vrata, ker so zastarela?
erni Napisal:No sej vidim, da nima smisla, sej v končni fazi si lahko po želji kupiš tudi Yugota ali pa Bmw-ja, sam mislim, da razlika ni samo v ceni, da mora biti na račun višje cene tudi nekaj več varnosti in vzdržljivosti. Z obema se pa lahko voziš :lol:

Če bi zadevo konkretiziral, potem to ne bi izpaldo kot nabijanje nepodkovanega izvajalca/prodajalca. Kje za vraga je ta razlika? Za Yugoa in BMW ti jih jaz iz rokava stresem kar ene par (pa načeloma so mi avtomobili španska vas).
Nebomgabiksal Napisal:

Če bi zadevo konkretiziral, potem to ne bi izpaldo kot nabijanje nepodkovanega izvajalca/prodajalca. Kje za vraga je ta razlika? Za Yugoa in BMW ti jih jaz iz rokava stresem kar ene par (pa načeloma so mi avtomobili španska vas).

Joj, joj pa sej vendar res ne mislite, da bom na forumu navajal razlike med enimi in drugimi vrati in s tem deskriditiral enga izmed proizvajalcev vrat. Če želiš ti to lahko pojasnim na ZS.
Sicer pa, sej kaj je pa narobe z Yugotom, a se nismo včasih vsi vozili z njim in bili tudi zadovoljni, res pa je vprašanje ali niso bili vozniki BMWjev še bolj zadovoljni.
Doma imam ena dvižna vrata Hoerman, dim. približno 220x250, in ena MKL 425x250. Ta zadnja so bila montirana lani jeseni, Hoermanova pa imam že tri leta. Ko sem zbiral ponudbe, so bila Hoerman tako rekoč dvakrat dražja! Po podrobnem pregledu in ogledu podobnih vrat sem se odločil za MKL. Vrata so brez osebnih prehodov, debelina panela mislim da 4cm. Moje osebno mnenje je, da Hoerman rahlo precenjen...

Skok na forum:

Zadnje novice

Nove, okolju in uporabniku prijazne toplotne črpalke Mitsubishi Electric, s plinom R32.
21.08.2019 ob 07:55:09
Nove, okolju in uporabniku prijazne toplotne črpalke  Mitsubishi Electric, s plinom R32.
Z naborom modelov od 5 do 23 kW in kaskadnim sistemom vezave zunanjih enot  toplotnih črpalk zrak – voda, Mitsubishi Electric pokriva... Beri dalje »
Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
05.04.2019 ob 08:55:11
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
V podjetju Lumar, v soboto, 13. aprila 2019, med 10. in 16. uro, pripravljajo dan odprtih vrat na vrhunsko zasnovani pritlični hiši Terra-R 131.... Beri dalje »
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
14.03.2019 ob 12:15:28
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
Plesen je največkrat posledica nepravilno izdelanega gradbenega detajla, kjer na mestih s pomanjkljivo toplotno zaščito prihaja do kondenzacijske... Beri dalje »