Gradnja in obnova > Energijski viri
Klasična centralna z radiatorji vs. talno ogrevanje

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klasična centralna z radiatorji vs. talno ogrevanje
Pozdravljeni !

Veliko zadev tule gor sem že pregledal, veliko zanimivih stvari našel....pa vendar.

Da ne bi kdo mislil, da neki tipkam tjavendan je zadeva sledeča.

Lani jeseni sem spravil pod streho novo hišo....zadevo delam bolj ali manj v samogradnji oz. z ljudmi, ki vedo kaj delajo.
Pri gradnji sem upošteval marsikatero stvar, ki sem jo našel tule gor in se mi je zdela smiselna, skratka forum je delo tudi olajšal.

Trčil sem pa ob eno zanimivo reč, pa verjetno nisem edini Sad

O ogrevanju je tule gor napisanega ogromno, veliko je o talnem in o marsičem drugem.

Me pa zanimajo vaše izkušnje oz mnenje glede centralnega ogrevanja z radiatorji oziroma centralnega ogrevanja, delno s talnim delno pa z radiatorji.

Za sabo imam namreč en "vod starih graditeljev", ki radiatorsko ogrevanje kujejo med zvezde, medtem ko za talno nimajo ene lepe besede. Bolj ali manj sem na tistem....kaj pa bo ko bo počila cev od talnega ogrevanja?????!?

Ne vem no.....hiša je nova in rad bi dal noter nekaj, da bo za lep čas mir.

Prosim za mnenja.....mogoče kakšen strokoven nasvet.

LP
Vseskozi ena in ista vprašanja... poglej malo stare teme, boš dobil vse odgovore
ps. malce časa si je potrebno vzet :wink:
dobre teoretične rešitve so včasih v praksi neumne http://www.klimasapo.si
Ampak res je vsaj še ena identična tema, zato zaklepam.
211 konjev sreče v ovinkih...
[Slika: r53supercharged.jpg]
JOHN COOPER WORKS evolucija

Skok na forum:

Zadnje novice

Si tudi vi želite na svoje?
22.10.2021 ob 12:31:47
Si tudi vi želite na svoje?
Banka s posluhom za mlade in mlade družine je lahko vaš najboljši zaveznik pri reševanju stanovanjskega problema.... Beri dalje »
NLB Stanovanjski kredit | Podarimo 100x 3 mesečne obroke
17.09.2021 ob 12:00:26
NLB Stanovanjski kredit | Podarimo 100x 3 mesečne obroke
Tvoja priložnost veselju dati nov naslov Pridite v NLB na posvet k strokovnjaku za kredite ali nas pokličite prek video... Beri dalje »
ENOSTAVNO DO PONUDBE ZA KREDIT. Oddajte povpraševanje več bankam naenkrat.
02.06.2021 ob 13:07:02
ENOSTAVNO DO PONUDBE ZA KREDIT. Oddajte povpraševanje več bankam naenkrat.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »