Kar naredi dom > Tempo življenja
(ne)plačevanje RTV prispeveka

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(ne)plačevanje RTV prispeveka
simek Napisal:A zato si "zagrenjen"!
Ja zakaj pa tudi ti nisi bil na Jadranu? Confusedhock:

P.S. Se nismo za tole boril, kajne @picas! :twisted:
No nekateri smo se bolj malo (beri nič :!: ) borili, sam strah je pa bil, jebemtiš! 8)
Še leta kasneje, sem ob glasu Kacina, pogledal naokrog, kje je najbližja pot v hosto! :lol:

No, ene dva šamara okoli ust, si si pa prislužil s tem komentarjem..... Confusedhock: :twisted:

Podoben je namreč izjavi oz zahtevi generalisima NLB....po višji plači Confusedhock: :twisted: :roll:

Vaše sporočilo vsebuje preveč smeškov. Največje dovoljeno število smeškov je 10.
Citat:Nakladanje o poštenih Nemcih, Avstrijcih, ..., da niti ne omenjam do konca pokvarjenih nacij, kot so Švicarji, Norvežani in podobna ološ, je zgolj nakladanje.
Očitno arbajter misli, da imajo tam, kar že imajo, zato, ker so ljudje pridni in so to z dvema ročicama zaslužili. Kot bi bil 5 let star. Arbajter, mislim.
Fery, n'č bat. Arbajter nima teh iluzij. Ampak kot kaže ti nimaš niti pet let, da bi znal brati kaj sem napisal in iz tega potegniti vsebino. Nikjer nisem eksplicitno navajal, kar trdiš. Jasno je, da so ljudje krvavi pod kožo tudi zunaj. Le da se morda "zunaj" "grešniki" hitreje pod lupo, ne pa kot pri nas, ko dve leti igrajo basket na Dobu, potem pa nikomu ništa. Pa da ne boš spet narobe razumel, "grešniki" - ne tisti, ki kuro s∏zdijo. Tudi jaz, kot ti, često pogledam čez planke. In kot ti, tudi jaz niti slučajno ne zagovarjam tele naše gnilobe. Naj bo to jasno.
Jasno je, da ste zabluzili.....

Skok na forum:

Zadnje novice

Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
09.10.2019 ob 11:03:14
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
V podjetju Lumar v soboto 12. oktobra med 10.00 in 16.00 uro pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo predstavili hiši, ki sta... Beri dalje »
Odločitev, ki zagotavlja zdrav način življenja, udobje in dolgoročne prihranke
07.10.2019 ob 07:59:04
Odločitev, ki zagotavlja zdrav način življenja, udobje in dolgoročne prihranke
Dom je tam, kjer se počutimo prijetno in varno. To je prostor, kjer se lahko sprostimo, odmislimo vsakodnevne tegobe in zadihamo s... Beri dalje »
Otroška soba v mansardi
03.04.2018 ob 18:21:19
Otroška soba v mansardi
Marsikdo reče kaj pa je takega narediti otroško sobo v mansardi. Glavno je, da sobo okrasimo z nekaj junaki iz risank in to je to. Je res, da je to... Beri dalje »