Opremljanje doma > Kopalniška oprema
pisoar

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pisoar
zanima me, izkušnje uporabnikou navadnega pisoarja(higiena, smrad) in izkušje tistih, ki imajo pisoar s pokrovom(čiščenje?).
kje ste kupovali, kakšne so trenutne cene,?
aja, pa kako je s priklopom, kaj je bolj praktično, ceneje,?
lp
smrada ni ce vodo pustis vsakic ko lulas, v primerjavi z skoljko je dosti boljse ker zjutraj je dosti tesko nameriti skoljko Big Grin Big Grin pa se nekaj vse ostane v pisoaru ni kot pri skoljki ker skropimo vsepovsod...
polagam kamne Smile
kamenjar Napisal:smrada ni ce vodo pustis vsakic ko lulas, v primerjavi z skoljko je dosti boljse ker zjutraj je dosti tesko nameriti skoljko Big Grin Big Grin pa se nekaj vse ostane v pisoaru ni kot pri skoljki ker skropimo vsepovsod...
Govori zase. Nekateri tudi pomijemo za sabo, če že posvinjamo, tako da pisoar ni potreben.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne,    400 ni dovolj!!!!
ah
tudi ce lulas v skoljko iz skoljke drobne kapljice urina skropijo van razen ce te zena ne preganja da se kr usedes na skoljko. pisoar rulez
polagam kamne Smile
pisoar x2 Smile

nerabiš dvigati in spuščati pokrova pri školjki. :roll: :mrgreen:
kaj pa sploh rabiš, potem ko že kupiš pisoar?!? kakšne priključke?
Rabiš splakovalnik, priključek za vodo in priključek za odtok ?

oboje je odvisno od modela (vertikalni ali horizontalni, podometni, nadometni) tako da dobiš v dokumentaciji skice. Sam imam Geberitov kotliček zraven sem dobil že nastavek za vodo v pisoar, za odtok pa sem glede na to, kaj mi je vodovodar montiral v zid, šel in kupil ustrezen priključek, ker je bil priložen neustrezen...

In kar vztrajaj, ker boš zelo zadovoljen z njim. Ravno včeraj sem ga čistil in je res enostavno predvsem pa higienično in nemoteče za upoarbljat. Pisoar mi je do sedaj pohvalil čisto vsak obiskovalec/ka kopalnice, sam pa ga itak ne dam ob bajte za noben denar Smile

Skok na forum:

Zadnje novice