Opremljanje doma > Kopalniška oprema
koliko stane prenova kopalnice?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
koliko stane prenova kopalnice?
alinka Napisal:...aja pa še omarico nama je zamenjal je računal cca 1000€! Sej še zdej ne vem a je to normalno a ne :?
Srbi poznajo en lep pregovor...
"šišaj ovcu dok ima vune...". Pa brez zamere, fajn vaju je nagnil. Big Grin
ja sej vem da naju je nategnil, ampak to sem jaz mojemu prepustila, pa še sosed nama je to delal, ki ima elektro firmo in je moj očitno mislil da bo ceneje skos prišel-ga je pa še dodatno obral. Jaz sem hotela predračun, moj je rekel, da sosedu pa res ne more težit za predračun...no pa sva potem imela :x sem bila jezna ko hudič- moj pa čisto tiho :lol:
2400X1700 mm srednji rang, mojstri brez računa,čim več popustov.... okrog 4500€
alinka Napisal:pozabila sem še na strop (knauf+8lučk+ vtičnice+delo električarja). Da nama je električar napeljal tiste lučke, ventilator, pa pred kopalnico neki šalterček...aja pa še omarico nama je zamenjal je računal cca 1000€! Sej še zdej ne vem a je to normalno a ne :?

ponavadi se za dobro in strokovno opravljeno delo električarja v tvojem primeru zaračuna približno 400€ max z računom..
Star 
Naju je prenova kopalnice kopalnice na ključ  prišla cca 3 tisoč evrov za celotno delo (elektroinštalacje, vodovodne inštalacije, slikopleskarstvo, polaganje keramike, suhomontaža itd.) in malo boljša oprema (hansgrohe, kolpasan, geberit, marmor ploščice itd....) 2 tisoč.

Najbolje ti je kopalnica na ključ, saj ne rabiš iskati vsakega mojstra posebej kar zelo zamudno pa še neusklajeni so in potem pride do napak.

Predlagam ti našega mojstra -> https://www.petos.si/ ali pa pokliči 040 802 392

Evo slike prej/potem naša obnova kopalnice  Cool Big Grin

[Slika: tf06Rtk.jpg]
[Slika: r0SsjFt.jpg]

Skok na forum:

Zadnje novice

Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »