Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Ploščice Ragno

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ploščice Ragno
Pozdravljeni!

Zanima me ali je morda komu ostala 1 ploščica italijanskega proizvajalca Ragno (serija Arkitessuto - takšna kot na linku,dimenzije 60X60 cm)),ker bi jo potrebovali,da ne bi bilo potrebno kupiti celotnega paketa.

Javite se mi lahko na mail: mcsoncek@gmail.com.
Hvala.

http://www.ragno.it/ragno/en/catalogoPr ... uctId=1621
Jaz ti svetujem, da kupiš en paket. Mogoče se ti zdi zdaj brez veze kupovat celega, a ko boš čez 5 let potrebovala še eno ploščico ti povem, da je ne boš dobila. In kaj boš potem?
Imam Ragno, a ne te serije.
Pokliči v Keramin (MB), morda imajo kaj na zalogi.

Sicer pa se strinjam s karantanko. Kupi cel paket, da jih imaš lahko za rezervo sledečih nekaj let!
Dnevi so sadeži in naša vloga je, da jih užijemo.
(Jean Giono, 1895--1970)
Točno take so imeli v Termotehniki na Viču.
Dont waste your life...go surfing
kupi en paket, ker nekaj rezerve moreš vedno imeti...
[Slika: 2qk-SIMPLY.jpg]
Pozdravljeni,

v teh dneh sem dobil predračun za te ploščice iz taprota pa me zanima ali je še vedno aktualna zadeva nakup tudi v bauhausu. Predračun je namreč kar zasoljen. Prosim za kakršnekoli informacije. Ni se mi teško peljat tud v avstrijo (italijo )v kolikor bi bila cena temu primerna...

Martin
Za katero serijo se pa gre?...

In kje v taprotu so vam to naredil?...celje,ljubljana,lesce?

LP
Predračun "na roke napisan" sem dobil v Lescah. Gre za serijo Summer v oranžni in temno bež barvi z nekaj bordurami .. Dobrih 20m2
Sam delam v tapro celje...in mi lahko po meilu ali faxu pošljete kaj rabite...pa vam bom naredil predračun.

LP

Skok na forum:

Zadnje novice

Zemeljski plin – za topel dom in nizek račun
05.03.2021 ob 10:20:07
Zemeljski plin – za topel dom in nizek račun
Kako priti do najcenejšega ogrevanja stanovanja ali hiše? To je vprašanje, ki si ga pred začetkom vsake zime... Beri dalje »