Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Reklamacija DA ali NE za pult v kopalnici?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklamacija DA ali NE za pult v kopalnici?
Zdej je reku da spusti 150€, torej 1050. Verjetn mu bom plaču, ker je reku da mi bo drugač izdal račun in bo še dražje.
Lepo pozdravljeni,
ne morem verjeti, kar berem.

Naročili ste pult v enem kosu, dobili ste ga v dveh. Torej dobili ste nekaj, česar niste naročili ali pa drugače, dobili ste nekaj, kar ima očitno napako.

Super, naj Vam izda račun, vi ga zavrnite.
Kaj si predstavljajo tile šalabajzarji...

Kako naj Vam povem drugače: če bi bil konec pulta v beli barvi bi bilo tudi ok in bi bili zadovoljni s popustom?
NIKAKOR NE PLAČAJTE! Reklamirajte!
Ko boste 100% zadovoljni z naročenim, plačajte dogovorjeni račun.

ps.- primer : lastna izkušnja: naročili smo leseno mizo za dnevno sobo. Ker se je na zgornjem delu poznala le lisa , ki je nastala zaradi neenakomerne porazdelitve laka,pa še to komaj opazna, smo reklamirali in v tedni dni dobili novo. Ker seveda to ni bilo to, kar smo naročili!

Zakaj želite pult v enem kosu, je čisto brezpredmetno (otroci ipd.). Takega ste naročili in nič drugačnega niste dolžni plačati!!!

Če Vas kaj konkretneje zanima (če potrebujete pomoč pri sestavi dopisa), javite na zs.

m.
ps.- zakaj bi bilo ŠE dražje, če bo izdal račun?
Dražje bi bilo ker bi k ceni 1200 dodal še 20% davek.
...zelo drago bo, ko bo pult odstopil in bo nastala škoda.(sicer pa tudi za to odgovarja navsezadnje...je le KOPALNIŠKO pohištvo)

.....vsaj napišite prosim, kateri šalabajzer je to delal, da vemo, kam se ne obrniti.

Hvala!
Mizarstvo MSM
Ce je to citat
Citat:(piše tudi na predračunu – plošča za kopalnico po načrtu 297x65 cm).
iz pogodbe, nikjer ne vidim, da pise iz enega kosa, kar je zelo pomembno. Omenjeno plosco iz pogodbe ste dobili. Ce nikjer v pogodbi, ni posebej omenjeno v enem kosu, se boste malce tezje sklicevati na pogodbo.
Vaso pisno reklamacijo , je potrebno temeljito popraviti. V njej manjka dosti pomemnih stvari. Tudi pogodba, predvidevam ne vsebuje kljucnih, drobnih podatkov. Odstopanj cene od predracuna je mozno, manipuliranje, da bo drazje z racunom je poglavje zase, kar je zrelo za nekaj drugega.
http://www.hobiles.si/razrezplosc tukaj si lahko za primerjavo ocenis kaj pomeni 150 eurov nizja cena zaradi zgresenega pulta. Ce kuhinjskemu, ki je samo 600 mm sirine, dodas se 100% dobis cca 150 eurov. Verjetno je lazje spustiti ceno, kot se spoprijeti z izdelavo omenjenega pulta. Za 300 eurov manjsi znesek, bi si poiskal drugega mizarja, taksnega, ki ima voljo, smisel za finese, spostuje stranke in njihovo zadovoljstvo.
Tole je navadna šlamparija...
Če mu še nisi plačal nič in ti ga noče popravit tako, kot je bilo mišljeno, naj ga lepo pride iskat in si ga namontira kamor hoče. Ti pa poišči drugega mizarja.

To, da pa v pogodbi ni navedeno, da mora biti iz enega kosa, je pa malo mimo. Potemtakem bi lahko recimo naredil pol lepo pofurniranege pulta, pol pa kodrlajsastega? A potem recimo je povsem normalno, da pri nakupu novega avta dobiš super popust, ker avtu manjka havba in pol notranjosti?

Naj ti poštima, ti mu samo daj vedet, da se ne pustiš je*at!
Climber Napisal:Zdej je reku da spusti 150€, torej 1050. Verjetn mu bom plaču, ker je reku da mi bo drugač izdal račun in bo še dražje.

:lol: A zdaj pa te bo še izsiljeval. Kaj nimata predračuna ali pogode s točno ceno. Nabije ti lahko edino davek. Pa še ta bi moral bit razviden iz ponudbe. Ali kje na predračunu piše, da davek ni zajet v ceno. Ne pusti se izsiljevati.

Lp
Dany
Kako si izpeljal reklamacijo. Poročaj.

Lp
Dany
Spustu je za 150€, jaz pa sem se navadu na pult takšen kot je,
za drugič bom bolj pazil kaj bodo zapisali na redračune.
Climber Napisal:Spustu je za 150€, jaz pa sem se navadu na pult takšen kot je,
za drugič bom bolj pazil kaj bodo zapisali na redračune.

:mrgreen: Pa te nič ne žre, da si popustil???

Lp
Dany
Takrat me je. Zdej mam pa tud problem pr sedežni, ki so mi jo takrat skoraj istočasno kot tale pult v kopalnici prpelal. Pr sedežni je pa en žebljiček ven gledal in mi je opraskal nov parket, tako da se še vedno nismo zmenili kolk bo gospod, ki je prodajal odštel. Mah pr vsakmu je neki, res pa je če pri vseh popustiš to nanese kr nekej €.

Skok na forum:

Zadnje novice