Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Predlogi za kopalnico

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Predlogi za kopalnico
Živjo.

Ker je tu vedno veliko dobrih idej in predlogov, vas prosim za komentar naše bodoče kopalnice. Sem malo spremenila glede na prvotni načrt, in sicer sem namesto postrani vrat dala še nekaj stene in nato vrata pravokotno na steno (se na sliki vidi, kako je bilo mišljeno prej).

Pri umivalniku bodo še omarice.

Najlepša hvala za komentar, ideje in nasvete, lahko pa tudi kakšen izris, da bi si postavitev bolj nazorno predstavljala.

Lep pozdrav vsem.

[Slika: img023.jpg]
Če bodo vrata tako kot si jih popravila, potem bodo prišla precej ožja, kot bi bila pod kotom.
Pa jaz bi pisoar vrgla ven in bide ter WC dala na to steno kjer imaš sedaj pisoar narisan ... tam kjer sta zdaj, se mi zdita preveč natlačena skupja.
Več glav, več ve ...
Vse babnce bi pisoar kar ven vrgle... pa dejte mal pomislt na moške, tko kot ve rabte veliko ogledalo, je nam pomenben pisoar oz. zelo zaželjen!
Prostora v kopalnici imaš dovolj, pri tvoji postavitvi so vrata 80 sm kar je dovolj, za wc in bide moraš pa imeti okrog 120 cm, kar pa po sliki mislim da si ravno na meji
Pepo Napisal:Vse babnce bi pisoar kar ven vrgle... pa dejte mal pomislt na moške, tko kot ve rabte veliko ogledalo, je nam pomenben pisoar oz. zelo zaželjen!
Če ogledala ni, se ne morš pogledat ... če pisoarja ni, pa lulaš lahko ... v WC ... ne morš verjet Tongue
Več glav, več ve ...
pa dej umivalnik tam, kjer imaš zdej wc ipd, pa imaš potem lahko na tisti steni, kjer je bil umivalnik prej, vse troje najbrž. samo potem treba vrata nekako prav nardit ipd.
čist tako, kot ideja, sej najbrž ne preveč izvedljiva, pa vseeno...
Vrata se odpirajo na napačno stran.

Sicer pa prvotna varanta deluje manj utesnjeno.
Kaj pa menite o varianti, da bi se vrata odpirala na hodnik in ne v kopalnico?
bihiso Napisal:Kaj pa menite o varianti, da bi se vrata odpirala na hodnik in ne v kopalnico?

Sicer se ne razumem v štoke in vrata, samo nekak po moji logiki bi bilo potrebno potem verjetno zamenjati štoke oz. tiste nosilce za vrata, ker bi se na starih luknje videle.
Pa verjetno, če so vrata v kakšni liniji z drugimi vrati bi ena vrata noter v štoku, druga vrata pa zunaj pri štoku izgledala malo smešno Confusedhock:

Pa saj ne verjamem, da sem kje videla vrata, da se ne bi odpirala v prostor Confusedhock:
Vrata vseh sanitarnih prostorov naj bi se odpirala ven. Če se slučajno kaj zgodi, da si ne zapiraš izhoda.
Dnevi so sadeži in naša vloga je, da jih užijemo.
(Jean Giono, 1895--1970)
lol kot da si v neki veleblagovnici...pa da bo res truma ljudi ven iz tvoje kopalnice rinla...

vrata se v normalnih stanovanjski hišah odpirajo v kopalnico...v izrednih primerih (ko je kopalnica izredno mejhna) se naredi da se odpirajo na ven...
to each his own...
Prostor je precej majhen. Kopalna kad zaseda večji del. Se kar strinjam, da bi kazalo izločiti pisoar. Pa ne da ga ne bi človek potreboval. Nasprotno. Le tam in takrat, ko je prostor za to. V tem primeru ga ne vidim.
Se mi zdi bolj smiselni imeti bolj "komot" Wc in bide, kot pa še pisoar in vse skupaj natlačeno.
Pa vrata bi pustil pod kotom.
Ja, očitno se bomo morali eni stvari odreči - samo se bojim, da to ne bo pisoar. Ker v družini prevladujejo moški člani...... Bom bolj verjetno brez bideja ostala Sad

Skok na forum:

Zadnje novice

Pot do svojega stanovanja ali hiše je lažja, kot si mislite
24.02.2021 ob 12:46:27
Pot do svojega stanovanja ali hiše je lažja, kot si mislite
Želja po lastnem domu je zagotovo močna pri vsakem človeku, saj nam ta daje občutek varnosti in prostor, kjer lahko resnično poženemo... Beri dalje »
Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
28.10.2020 ob 10:32:56
Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
Mladinske organizacije v zadnjih letih glasno opozarjajo na perečo in zaskrbljujočo stanovanjsko problematiko mladih. Da bi mladim... Beri dalje »