Splošno > O cenah materiala in storitev
Cena fugiranja keramičnih ploščic

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cena fugiranja keramičnih ploščic
Zanima me, kolikšen odstotek cene dela keramičarja predstavlja fugiranje ploščic (brez materiala). Z mojstrom sva se zmenila za ceno za m2, tega pa nisva pa definirala. Ker mojster kopalnic ni dokončal - ni zafugiral, mu moram, seveda, odbiti od cene, pa ne vem za koliko. Prosim za info!
Kar1teta Napisal:Zanima me, kolikšen odstotek cene dela keramičarja predstavlja fugiranje ploščic (brez materiala). Z mojstrom sva se zmenila za ceno za m2, tega pa nisva pa definirala. Ker mojster kopalnic ni dokončal - ni zafugiral, mu moram, seveda, odbiti od cene, pa ne vem za koliko. Prosim za info!

če je njegova krivda da je ni dokončal bi mu jaz 50% odbil od dogovorjene cene ali pa da jo zafugira

jaz bi fugiranje ovrednotilmed 20%-30% cene polaganja (odvisno od velikosti ploščic)
Kar1teta Napisal:Zanima me, kolikšen odstotek cene dela keramičarja predstavlja fugiranje ploščic (brez materiala). Z mojstrom sva se zmenila za ceno za m2, tega pa nisva pa definirala. Ker mojster kopalnic ni dokončal - ni zafugiral, mu moram, seveda, odbiti od cene, pa ne vem za koliko. Prosim za info!

Če sta se z majstrom zmenla, da bo dokončal vse ,tudi fugiral mu jaz ne dam nič dokler ne opravi tako kot je bilo dogovorjeno. To ni dokončano delo ,razen če so tu kakšne višje sile, da ne bo mogel dokončati.
Točno tako. Če sam ni dokončal dela in se s tem niste vsi strinjali, potem mu ne dajte ničesar.
Če pa ste se sporazumeli, pa mu odbijte cca. 30%.
Lep pozdrav,
Kroket

Skok na forum:

Zadnje novice