Kar naredi dom > Dom in male živali
pritlikavi pinč

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pritlikavi pinč
zdravo

v začetku aprila pričakujemo leglo pritlikavih pinčev. mamica rjava in ima rodovnik oče črnorjav in nima rodovnika. ker bi mladičkom radi zagotovili prijeten dom bi radi bodoče lastnike že prej nekoliko spoznali.

lep dan vsem
lahko kake slikice??
Alea iacta est
slikic še ni ker tudi mladičev še ne takoj ko bo mogoče bodo tu

lp
sem mislila mamice in atija... :roll: :wink:
Alea iacta est
zanima me, če se je skotil kakšen samček, saj si zelloooo želim pritlikavega pinča, samčka!!!!

koliko pa stanejo??? :?: :?: :?:
Andika Napisal:p.s. nasprotujem, da živali prdajamo!! Sad

Tu se pa na žalost ne morem strinjati s teboj. Ker je v preteklosti naneslo, da sem tudi oddal nekaj mladičev, mi je bilo potem VEDNO žal. Ker ljudje ne spoštujejo tistega, do česar pridejo zastonj oz. zelo ugodno. Za vse mladiče, katere sem prodal, so novi lastniki vzorno skrbeli (sam sem šel vse večkrat nenapovedano pogledat oz. na obisk).

Seveda pa dopuščam možnost, da obstajajo tudi izjeme!
Kjer je red, svobode ni!
GT81 Napisal:
Andika Napisal:Tu se pa na žalost ne morem strinjati s teboj. Ker je v preteklosti naneslo, da sem tudi oddal nekaj mladičev, mi je bilo potem VEDNO žal. Ker ljudje ne spoštujejo tistega, do česar pridejo zastonj oz. zelo ugodno. Za vse mladiče, katere sem prodal, so novi lastniki vzorno skrbeli (sam sem šel vse večkrat nenapovedano pogledat oz. na obisk).

Seveda pa dopuščam možnost, da obstajajo tudi izjeme!

no, ja ob takih primerih se iskreno strinjam s teboj!!! zanima pa me, cena pritlikavih pinčev(tvojih), saj razmišljamo o novem hišnem ljubljenčku: pritlikavem pinču

dosti časa nazaj(prbližno 7let) smo že imeli pritlikavega pinča, ampak je zaradi starosti umrl Sad Sad
po premisleku, sem se odločila, da ima: GT81 resnično prav!!! strinjam se s teboj in verjamem tvoji iskušnji! naj se ne zgodi nikoli več kaj takega!!!

lp,Andika

Skok na forum:

Zadnje novice

NLB Stanovanjski kredit | Podarimo 100x 3 mesečne obroke
17.09.2021 ob 12:00:26
NLB Stanovanjski kredit | Podarimo 100x 3 mesečne obroke
Tvoja priložnost veselju dati nov naslov Pridite v NLB na posvet k strokovnjaku za kredite ali nas pokličite prek video... Beri dalje »
ENOSTAVNO DO PONUDBE ZA KREDIT. Oddajte povpraševanje več bankam naenkrat.
02.06.2021 ob 13:07:02
ENOSTAVNO DO PONUDBE ZA KREDIT. Oddajte povpraševanje več bankam naenkrat.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »