Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Moderna enostavna banja?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moderna enostavna banja?
Hiša ne postane dom pa čeprav jo opremljaš z takole drago navlako. Res je da nekateri od zunaj naredijo hiše za pogledat, noter pa spijo na tleh ker nimajo denarja za posteljo.
Se mi pa smilijo ljudje ki kupujejo take škafe za dva tisoč eur in jih potem kažejo ljudem da izpadejo fensi bedaki!
Danes sem bla v salonu Chic interier (BTC) in takoj na vhodu te pričaka minimalistična banja za slabih 8.000 €. Big Grin
orhideja4 Napisal:Tudi jaz se strinjam da nekateri malo pretiravate s temi cenami 4000 za bano??? Koliko slovenskih družin pa si takšno bano lahko privošči??

Moje osebno mnenje je da za teh 4000 evrov že raje 14 celih dni ležim na prekrasni plaži na Tiomanu, Maldivih, Mehiki.... Kot pa da si enkrat na mesec vzamem čas in ležim celo kakšno urico v tej "kvalitetni" bani.

sicer pa vsak po svoje in prav je tako

Orhideja... sama si si odgovorila... Vsakemu svoje....

Vsak ima svoje želje, nekateri dopust, drugi avto, tretji pa "neimetikopalniceizbauhausa". Je s tem kaj narobe? Ne vem, zakaj se je treba vtikat v to, kar si kdo kupi, ima, v čem se vozi... in/ali ima prikolico na morju in za koliko in se potem zgražat, koliko je to koštalo. Tipično slovensko. Žal. In koliko ljudi si lahko privošči Maldive za 4000€?

PS. Naslove teme je baje "Moderna enostavna banja?", ne pa "Kako lahko dajo eni 4000€ za banjo"
Če še vedno iščete banjo sem jaz videl eno danes, cena bi bila okoli nekaj več kot 3000€ je pa od firme Boffi - ime ji je pa gobe.

Če vas zanima. Cena je drugače okoli 4000€

LP
Interior Designer
Kok Napisal:V&B squaro

Uh sem že skoraj pozabil na to temo. No, kakorkoli kupil sem tole banjo. Več info na: http://www.villeroy-boch.com/en/si/home/...2840.140.1

Stala me je okrog 900 EUR in je odlično izdelana iz zelo lepega in čvrstega materiala. Tudi zelo gladka na dotik. Na koncu pa le dobiš tudi ceneje če gledaš dovolj Wink
ursYY Napisal:jaz imam kotno od kolpa san, pa se mi zdi da tudi ni prišla več kot 200 evrov...
Točno tako. V soboto sem kupil Romeo D 155 od Kolpasan. Bana + obloga 390€ maloprodajna, jaz sem dobil za 330€ (-15%, nekaj sodelujem z njimi).

3000+ € sem raje dal za kuhinjo. Se mi zdi bolj pošteno.
Rafter Napisal:
ursYY Napisal:jaz imam kotno od kolpa san, pa se mi zdi da tudi ni prišla več kot 200 evrov...
Točno tako. V soboto sem kupil Romeo D 155 od Kolpasan. Bana + obloga 390€ maloprodajna, jaz sem dobil za 330€ (-15%, nekaj sodelujem z njimi).

3000+ € sem raje dal za kuhinjo. Se mi zdi bolj pošteno.

Jaz nebi primerjal Boffi in Kolpa San.
Interior Designer
FineHomeWare Napisal:Jaz nebi primerjal Boffi in Kolpa San.
Se popolnoma strinjam. Vendar nimam denarja, da bi kupoval poceni - pravtako pa nimam denarja da bi ga metal skozi okno.

Sicer pa, kot pravijo: svi goli pa ko što voli.
Midva imava tole banjo http://www.kolpasan.si/kopalnekadi/c3/27/o-1
pa sem zelo zadovoljen. Pri mojih 193cm se lahko prav lepo dam noter v sedeči položaj. S tem da je v zadnjem delu še malo razširjena, tako da je okoli zadnje dovolj placa. Je pa zadeva prišla okoli 380€, edino keramičar jo je oblekel, da nisem tiste obloge kupoval. V glavnem sam sem zadovoljen in če bi bi še enkrat kupil enako.
Lahko pa pogledaš v spletniku kako izgleda.
lp Smile
Midva sva se za to odločila.
http://www.kolpasan.si/kopalnekadi/c4/67/o-1
Predvsem zato, ker imam jaz druge gabarite (širina ramen :wink: ). Cenovno se mi zdi OK.
Seveda bi lahko našel ustrezno tudi v višjem cenovnem razredu, ampak ne za 390 €. Morda z eno enko spredaj ali eno nulo več zadaj. Za v stanovanje enostavno kalkulacija ne zdrži. v hišo pa bo, jaaa..... Big Grin
Dalo bi se tudi ceneje okoli 2k€...... Če vas zanima...... Drugače polna cena 4k€
Interior Designer

Skok na forum:

Zadnje novice

V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
19.11.2019 ob 12:03:06
V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
V podjetju Lumar v soboto 23. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo dan odprtih vrat individualne hiše Lumar, katere... Beri dalje »
V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »