Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Podometni WC-splakovalnik

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podometni WC-splakovalnik
sam sem tudi imel dilemo,...
pa mi je že nekaj vodovodarjev reklo, da je LIV ratal nekaj drugega v nekaj zadnjih letih,..
tako da na mnenja izpred nekaj let ne dam prav preveč,..

sedaj naj bi bili zelo kvalitetni
slabega glasu pač seveda ni mogoče čez noč odpravit,...
thinkblue Napisal:
JanezJe Napisal:Sicer pa če nimaš keša za en kotliček kaj hudiča se spravljaš zidat bajto?

:lol: :lol: :lol:

smešna sta. zaploskajta si.

Denarja je (kot, da se to koga tiče razen mene), ampak brezveze, ga ne talam okrog, grem raje za 1 teden na dolomite bordat pri razliki 500 EUR pri treh kotličkih in inštalacija za dva bideja.

Sicer pa off topic.
Tudi sam sem bil v isti situaciji med LIV-om in GABARITOM pa sem se odločil za LIV-ovega,pol cenejši in super dela,Zametal pa sem ga s TERMOPUCEM da nebi bilo kakšnega kondenca
Ker je podobna debata, bom kar tu vprašal. Dva kolega imata geberitov kotliček, oba pa imata problem, da ko potegneta vodo, ta velikokrat špricne čez rob školjke. Ker imam tudi sam tak kotliček, školjke pa še ne, me zanima katero školjko je najbolje kupit, da se izognemo takim problemom.

Hvala in LP
Sibirc Napisal:Ker je podobna debata, bom kar tu vprašal. Dva kolega imata geberitov kotliček, oba pa imata problem, da ko potegneta vodo, ta velikokrat špricne čez rob školjke. Ker imam tudi sam tak kotliček, školjke pa še ne, me zanima katero školjko je najbolje kupit, da se izognemo takim problemom.

Hvala in LP

Kot si verjetno že sam ugotovil, ne gre za kotliček, ampak za školjko. Izogibaj se bau-bau trgovin in kupi WC školjko poznanih blagovnih znamk cenovnega ranga nad 100€.
eni na forumu so se tud za catalano pritozeval,da zaliva.. no mi smo ga vseen vzel, pa upam da bo ok
Catalano je dobra izbira in mislim da ne bo problemov.
Da ne odpiram nove teme - me zanima ali je kdo "kombiniral" suhomontažni nosilec za bide od Liva z Geberitovim nosilcem za wc kotliček - postavljena prideta v isto linijo...!?

je to sploh "kompatibilno", ali so mere drugačne? :wink:

Ne vidim posebne osnove, da je nosilec za bide od Geberita 1x dražji od Liva?! :wink:
Mirando Napisal:Da ne odpiram nove teme - me zanima ali je kdo "kombiniral" suhomontažni nosilec za bide od Liva z Geberitovim nosilcem za wc kotliček - postavljena prideta v isto linijo...!?

je to sploh "kompatibilno", ali so mere drugačne? :wink:

Ne vidim posebne osnove, da je nosilec za bide od Geberita 1x dražji od Liva?! :wink:

Tole tudi mene zanima Smile
Anyone?
ce je visina enaka, potem sploh nima veze, ce sta enakega ali razlicnega proizvajalca.
glede na to, da nekateri montirajo bideje zgolj na v steno zalepljene navojne palice in je se po vec letih povsem ok, je tudi dilema okoli zgoraj omenjene kombinacije nikakrsna.
Nosilec od Geberita (mogoče tudi od Liv-a ki ga ne poznam) se da nastavljat po višini, tak da sploh ni problema.

Skok na forum:

Zadnje novice

Pot do svojega stanovanja ali hiše je lažja, kot si mislite
24.02.2021 ob 12:46:27
Pot do svojega stanovanja ali hiše je lažja, kot si mislite
Želja po lastnem domu je zagotovo močna pri vsakem človeku, saj nam ta daje občutek varnosti in prostor, kjer lahko resnično poženemo... Beri dalje »
Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
28.10.2020 ob 10:32:56
Kako lahko banke mladim pomagajo pri reševanju stanovanjskega problema
Mladinske organizacije v zadnjih letih glasno opozarjajo na perečo in zaskrbljujočo stanovanjsko problematiko mladih. Da bi mladim... Beri dalje »