Splošno > Sam svoj mojster
Kaj ste pa vi danes počeli pod svojo streho?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaj ste pa vi danes počeli pod svojo streho?
Pri meni pa so te dni končali vodo,pa zunanja vrata so mi prišli zmontirat, včeraj pa so mi zmontirali prisilno prezračevanje.

Tako da se pri nas kar dogaja.
Danes se pa je dogajalo :lol:

Keramičar je namreč dokončal svoje delo, tako da imava novo kopalnico in wc Wink iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kak je lepo Big Grin

Pa opremo za kuhinjo (in pralni stroj) sem naročil (po dolgotrajnem in upam, da uspešnem pogajanju z raznimi ponudniki), nabavil pa sem vse od Gorenja in tako sem se odločil da še slikice delim z vami Smile

1.VGRADNI HLADILNIK
[Slika: hladilnik.jpg]

2. IZVLEČNA NAPA
[Slika: napa.jpg]

3. VGRADNA ZAMRZOVALNA OMARA
[Slika: omara.jpg]

4. VGRADNA PEČICA
[Slika: pecica.jpg]

5. INDUKCIJSKA PLOŠČA
[Slika: plosca.jpg]

6. VGRADNI POMIVALNI STROJ
[Slika: pomivalni.jpg]

7. PRALNI STROJ
[Slika: pralni.jpg]

Wink , TB
nama pa so prišli delat električne inštalacije...
Alea iacta est
mi..smo pa u pondelk 12.ga kupl parcelo....
Kakšna cena-če ni skrivnost
63000€, 10ha (6ha gmajne, ostalo travniki pašniki, na sredini "posestva" 40X40m zazidljivga, na vrhu hriba), drgač pa bi se rekl-vukojebina...sam lepšga placa ni....
jetka Napisal:63000€, 10ha (6ha gmajne, ostalo travniki pašniki, na sredini "posestva" 40X40m zazidljivga, na vrhu hriba), drgač pa bi se rekl-vukojebina...sam lepšga placa ni....
Bo pa treba 4*4 nabaut,al pa jankoviću det vaš rajon za pluženje!
Čestitam za nakup pa čim manj sivih las...
Moder človek se odloča sam, neumen pa sledi javnemu
mnenju.
thinkblue Napisal:Danes se pa je dogajalo :lol:

Keramičar je namreč dokončal svoje delo, tako da imava novo kopalnico in wc Wink iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kak je lepo Big Grin

Pa opremo za kuhinjo (in pralni stroj) sem naročil (po dolgotrajnem in upam, da uspešnem pogajanju z raznimi ponudniki), nabavil pa sem vse od Gorenja in tako sem se odločil da še slikice delim z vami Smile

1.VGRADNI HLADILNIK
[Slika: hladilnik.jpg]

2. IZVLEČNA NAPA
[Slika: napa.jpg]

3. VGRADNA ZAMRZOVALNA OMARA
[Slika: omara.jpg]

4. VGRADNA PEČICA
[Slika: pecica.jpg]

5. INDUKCIJSKA PLOŠČA
[Slika: plosca.jpg]

6. VGRADNI POMIVALNI STROJ
[Slika: pomivalni.jpg]

7. PRALNI STROJ
[Slika: pralni.jpg]

Wink , TB
zakaj vse Gorenje? a si Velenjčan ali drugo ni dobro?
Pr nas Gorenje bl crkuje kot ne...
Big Grin Mal zlobe - tele fore z Gorenjem me spominjajo na fore z Renaultom - vsi imajo za povedat proti še pa še, pa je vseeno 75% lastnikov omenjene znamke. Je pa zadnja reklama huda - so ljudje, ki vozijo Renault in so ljudje, ki ga še bodo Big Grin Big Grin Big Grin
LP,
Samojed
gogijes Napisal:zakaj vse Gorenje? a si Velenjčan ali drugo ni dobro?
Pr nas Gorenje bl crkuje kot ne...

[Slika: clip.jpg]

Wink TB
trije Napisal:
jetka Napisal:63000€, 10ha (6ha gmajne, ostalo travniki pašniki, na sredini "posestva" 40X40m zazidljivga, na vrhu hriba), drgač pa bi se rekl-vukojebina...sam lepšga placa ni....
Bo pa treba 4*4 nabaut,al pa jankoviću det vaš rajon za pluženje!
Čestitam za nakup pa čim manj sivih las...

hja...nč jankovič....bo bl šrotko mel zravn prste...k je štajrsk konc...4x4 pa ne uide...pa js tut upam na čimmanj sivih las...sm jih že zdej predn sm pršu do te zemlje kr precej dobu ...
Pr nas danes lakirajo parket :-) Juhuhuuuuuu... kmalu se bomo selili :-)
Zmontiral še zadnji dve štekdozi v otroški sobi (ne znam štet do 6)
Nastavil sem peč na 40 °C, da je noter 25 stopinj, tako da bo mali štručki toplo, ko pride domov 8)
Jaz pa hodim bos in v gatah :roll:
čestitam barto, če je pod malo štručko mišljeno tisto, kar jaz mislim...

nam so v petek naredili centralno sesalni sistem pa jašek za perilo, čez vikend se je na škarje namestila folija, da tajfun ne laufa v prazno in da toplota ostaja v bajti, danes pa sem šla po stranska zunanja vrata...

ta teden se nadaljujejo inštalacije...v četrtek se bo vse do konca pozidalo, kar je treba, in zamaltalo kotličke, do konca se bodo s stirodurjem oblepile špalete...

in če bodo tele temperature zdržale, se bo začelo pripravljati za omete...tajfun pa lepo laufa in greje hiško.
Alea iacta est
ElBarto Napisal:Zmontiral še zadnji dve štekdozi v otroški sobi (ne znam štet do 6)
Nastavil sem peč na 40 °C, da je noter 25 stopinj, tako da bo mali štručki toplo, ko pride domov 8)
Jaz pa hodim bos in v gatah :roll:

O družina se je povečala pod svojo streho Big Grin Big Grin
pa le glej, da ne boš po štručko šel bos pa v gatah...zunaj ni 25 stopinj :lol:

Čestitke in veliko crkljanja želim

Skok na forum:

Zadnje novice