Splošno > Sam svoj mojster
Kaj ste pa vi danes počeli pod svojo streho?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaj ste pa vi danes počeli pod svojo streho?
tjaša, tiste 25 stopinj je nekje po poti izgubilo petko zadaj. Malo nad ničlo je že bilo. Sicer mi je bilo hudo vroče, ko sem pod stopnicami čepela na kolenih in mazala stike izotekta tako dolgo, da sem se na koncu še prilepila na tla s koleni. Rezultat - čaka me drgnjenje kože na kolenih, ki so črna kot pri dimnikarju. No, uspelo mi je položiti kako 1/8 vsega, kar še moram, saj je bila predsoba zamudna zaradi štukanja. No, ko pa sem si dala malo pavze, je bilo carsko posedeti na enem razmajanem stolu, k nogam sem si privlekla električni radiator, noge sem dvignila na kanto iblitola in občudovala razgled na zasneženo Pohorje skozi panoramsko steno.

zdaj bo tri dni pavze, saj moram v službo, potem kaki dan oddiha, pa spet en kavbojski vikend...
Alea iacta est
danes so nam začeli delati vodovod (juhuuuu). Toplo je bilo, sonček je tudi grel....naj bi dokončali do srede. Nato sesalni sistem, potem pa, če bo zadosti toplo in ne bo preveč zmrzovalo, še električna napeljava!

še včeraj sem bila na kolenih in s tako malo metlico pometala fini prah, ker sem imela še nekaj flik za navarit, danes pa je bajta, kot bi atomska usekala Confusedhock: Sad
Alea iacta est
4 dni v postelji... GRRR in viroze!
Keramičarji začeli opravljati svoje delo Wink
lp, TB
Jaz pa poležavam.....pa piškote pečem mmmmmmmmmmm kako dišijo Big Grin

A kaj vohate? :wink:
thinkblue, kje si začel keramičarska dela? Ni premrzlo za ploščice polagat? Mi pa malo stojimo ... čakamo na toplejše čase. Smile
Dnevi so sadeži in naša vloga je, da jih užijemo.
(Jean Giono, 1895--1970)
meni je pa svak kombi plošče pritrjeval na notranjo stran leg nad venec, pa pod balkonska vrata in panoramsko steno...pa stirodur si je parajt naredil, da bo obložil notranjo stran špalet....še vedno pa čakamo na višje temperature.

Še zmeraj sem v bitki s časom....
Alea iacta est
s55ra Napisal:thinkblue, kje si začel keramičarska dela? Ni premrzlo za ploščice polagat? Mi pa malo stojimo ... čakamo na toplejše čase. Smile

Če je mrzlo pa termostat naredim na več stopinj Smile
Polagati pa sem začel na WC-ju Wink
lp, TB
Midva sva pa včeraj kupila lijak, WC, dve pipi in ostale drobnarije za eno kopalnico. Drgač pa še vedno čakava na toplejše dni da lahko nadaljujeva z kitanjem in beljenjem.
tudi meni že malo umira upanje, da nam bo ratalo naredit te omete in bomo verjetno šli po poti, ki si jo šla ti, karantanka - čiči pa čaki.

Drugače sva pa danes s sinom letala po teh gradbenih trgovinah v Mariboru - Bau...us je imel inventuro, Merkur sva zamudila popoldne, v Obiju sva našla zimski purpen, v Baum...xu pa stranska zunanja vrata. Vsega pa tak nisva našla, imajo pa v Top d..mu, ker sva preverjala včeraj....Še dobro, da je toliko trgovin in da je bila nedelja, da ni bilo gužve na cestah.

Če bodo kolikor toliko temperature, pridejo v sredo delat centralno sesalni sistem (v petek je bilo premrzlo), in pa električne inštalacije.
Alea iacta est
končno montiral nosilce za sekret papir in brisače...
Opusti se i uživaj, nemoj da nam sada kvariš doživljaj....
thinkblue Napisal:
s55ra Napisal:thinkblue, kje si začel keramičarska dela? Ni premrzlo za ploščice polagat? Mi pa malo stojimo ... čakamo na toplejše čase. Smile

Če je mrzlo pa termostat naredim na več stopinj Smile
Polagati pa sem začel na WC-ju Wink
lp, TB

Tudi mi polagamo ploščice......a ni bojazni glede mraza, saj hišo pridno ogrevamo le zaradi keramičarja ...... :lol: .....in danes smo tudi prvič zakurili kamin :lol: .....Ah bi kar ostala tam ......
Lep dan! Nia
Čakamo da se ogreje, da začnemo z zidanjem predelnih sten in dimnika.
Danes je pri nas parketar začel s prvim (grobim) brušenjem parketa. To bo počel še tri dni. Big Grin
Keramičar bo jutri dokončal svoje delo Smile
Naslednji teden pa pride parketar Wink

Potem pa bo že vse skupaj imelo nek izgled Smile

lp, TB

Skok na forum:

Zadnje novice

Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
04.05.2020 ob 12:34:06
Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
Lep, varčen in pameten dom Podjetje Lumar je v Dragomlju, ki leži le nekaj kilometrov oddaljen od Ljubljane, postavilo hišo Lumar... Beri dalje »
Redno vzdrževanje doma je nujno
20.01.2020 ob 12:59:50
Redno vzdrževanje doma je nujno
S tem boste poskrbeli za svojo varnost in manj zapletov pri zavarovanju. Izognite se slabi volji, ko vam denimo poči cev in voda... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »