Splošno > Sam svoj mojster
Kaj ste pa vi danes počeli pod svojo streho?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaj ste pa vi danes počeli pod svojo streho?
Te dni občudujem svoje sveže lepe estrihe ...
Dnevi so sadeži in naša vloga je, da jih užijemo.
(Jean Giono, 1895--1970)
Danes sem spet brusil. Tokrat sicer ni bilo časa več kot dobra urica, je pa "padla" spalnica Smile

Je pa dober občutek, ko se vidi, da nekam napredujem. Aja pa mojstra za kuhinjo sem imel doma. Ogled je obljubil na pol ure natančno in besedo držal na minuto. Sedaj čakam na naslednjo sredo, ko bo pripravljen izris in predračun, potem pa ...

Wink , TB
Danes ,pa že cel teden barvam les za grušt v ponedeljek pride ekipa še "zvezat" tako,da bo letos še pod streho.
Danes sem dobil Nordico 60, ki sem jo naročil na MOSU Smile

Lp Andrej
Midva se pripravljava na jutrišnje prvo beljenje. Popoldne bova dokončala fugiranje kopalnice. Istočasno pa se ukvarjava z vlago v betosnkih stebrih.... in gruntava, kaj nama je storiti.... Skratka... nam ni dolgčas pod našo streho :-)
Zapiram odprtine na zunanji strani kolenčnega zidu (pri šperah).
BogyX Napisal:Zapiram odprtine na zunanji strani kolenčnega zidu (pri šperah).

Ko boš končal, lahko prideš še k meni ... :oops: :lol:
Tretji dan brušenja sten Smile

Moram priznati, da pa me sedaj že malce bolijo roke Sad

Pa vseeno ne mislim obupati Big Grin ker že ju3 zjutraj nadaljujem (samo dopoldan) nato pa na fešto !!!

lp, TB
Sestavljali kuhinjo! Končno! Smile
sem v čudovitem svetu oranžnih cevi in ravnanja sten
jaz pa že 10 dni v roki držim en štil, ki ima na koncu "ta prave" kocine..in maham z njim, da me že vse boli..........ampak občutki zraven so pa noro dobri Confusedhock: :lol: hi hi hi

:lol: :lol:
Montiram svetila Smile
JAz sem pa "kiperbuš" montiral, zaprl vse luknje ter razžaga velik kup šare, da bo pozimi toplo ko bom kaj delal - kital strope in podobno.
LP,
Samojed
Vgradil 3 notranje okenske police ter zapucal še zadnjo steno na hodniku (odštevam: še 4 majhne stene)
[Slika: PB224499.JPG]
Danes je pač nedelja ,zato se ne dela, tisti pa, ki dela so mu nebeška vrata že naprej zaprta.

Skok na forum:

Zadnje novice

Zemeljski plin – udoben, varčen, varen in ugoden
11.10.2019 ob 09:01:30
Zemeljski plin – udoben, varčen, varen in ugoden
Zemeljski plin je vsestransko uporaben energent – v gospodinjstvu ga tako uporabljamo za ogrevanje prostorov, pripravo tople... Beri dalje »
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
09.10.2019 ob 11:03:14
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
V podjetju Lumar v soboto 12. oktobra med 10.00 in 16.00 uro pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo predstavili hiši, ki sta... Beri dalje »
Že veste, kaj je premišljeno in varno zavarovanje premoženja?
01.10.2019 ob 08:47:21
Že veste, kaj je premišljeno in varno zavarovanje premoženja?
Stres. Urnik. Tempo. Delo. V ponavljajočem se hitrem tempu vsakdanjika misel na prihodnost včasih izgubi svoje mesto. Nekateri celo pravijo, da je... Beri dalje »
Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »