Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Izkušnje z MegaBad.com

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Izkušnje z MegaBad.com
gremlin Napisal:Kuhinjsko imam jaz kar našo (Alveus Cleo) - pri njej me moti le cev (pipa ima tudi tuš), ki nima kovinskega okrova (oziroma tiste spirale okoli cevi) - ko uporabim tuš in malo zavijem cev, se le ta 'zalomi' in voda preneha tečt - ob priliki jo bom zamenjal (cev) za tako, kot je v kopalnici na tušu.

V tuš kabini imamo Hansgrohe ecostat (Merkur v akciji), za kad Hansa (HansaCube) in Hansa Stelo na umivalniku (oboje megabad &co). Tuš nastavek za HansaCube sem tudi kupil kar pri nas.

lp

Kako ste zadovoljni s Hanso Stelo, glede na to da ima "malo" drugačen curek oz. izliv?
je še kdo naročal iz te spletne strani.zanima me kako je s poštnino ali se splača naročat keremiko,zaradi teže in reklamacij me predvsem zanima.
evo, čist frišne izkušnje - naročili armature za celo bajto v začetku decembra, pred prazniki, s tem da sem primerjala cene s Slovenijo in so bile pipe za bideje cenejše v Merkurju, in smo jih potem naročili tu. Plačilo smo izvedli okoli 13.12, sproti smo preverjali na spletni strani, kako in kaj je z naročilom, vmes tudi komunicirali z njimi preko mailov, da smo bili "ziher", takoj po praznikih je bila roba dostavljena s strani slovenskega prevoznika - za vrednost 2000 evrov je bila poštnina cca 80-90 evrov.
Alea iacta est
tris Napisal:
gremlin Napisal:Kuhinjsko imam jaz kar našo (Alveus Cleo) - pri njej me moti le cev (pipa ima tudi tuš), ki nima kovinskega okrova (oziroma tiste spirale okoli cevi) - ko uporabim tuš in malo zavijem cev, se le ta 'zalomi' in voda preneha tečt - ob priliki jo bom zamenjal (cev) za tako, kot je v kopalnici na tušu.

V tuš kabini imamo Hansgrohe ecostat (Merkur v akciji), za kad Hansa (HansaCube) in Hansa Stelo na umivalniku (oboje megabad &co). Tuš nastavek za HansaCube sem tudi kupil kar pri nas.

lp

Kako ste zadovoljni s Hanso Stelo, glede na to da ima "malo" drugačen curek oz. izliv?

Uh tole sem pa čist spregledal, zato odgovor malo pozno - curek je, zanimivo, lep in neproblematičen. Mene je sicer malo skrbelo, da bo čudno teklo, če je samo malo odprta, vendar je kar lepo. Kakorkoli je odprta, curek vedno priteče ven po celi širini, potem sa pa po nekaj centimetrih zoža (razen če jo do konca odprem - potem je curek do lijaka enako širok.

Hja, medtem sem tudi cev pri Alveusu v kuhinji zamenjal, tako da se ne zalomi več.

lp
Mi o avionu, pilot iz gozda....
Kaj pa poštnina za kake manjše vsote? Npr 2 pipi? Kaj pa keramika? Kak nasvet?
Poštnina se je precej podražila. Pred enim letom je bila cca 30€ za dve pipi, sedaj je reda velikosti 80-90€, vendar glede na količino niti ne niha preveč (enako naračunajo, ne glede ali kupim eno ali štiri pipe).
Sicer pa je vse na njihovih straneh (vsaj minimalno znanje nemščine pa zelo prav pride). Namečeš v košarico, potem pa na izračun stroškov dostave (Versandkosten berechnen).

lp
Mi o avionu, pilot iz gozda....
Jaz sem prejšni teden prejela nadglavni tuš od Newforma iz megabada. Zbrala sem ga zaradi akcije -40% popusta.
Prejela sem tisto kar sem pričakovala, zelo lepo so zapakirali, tako da do poškodb nebi moglo priti. V prihodnje bom še naročala.
Sam priporočam še eno podobno trgovino iz Nemčije. Saj je bilo tudi o njej že govora tukaj. Gre pa za https://secure.reuter-badshop.de/index.php. Sam sem pri njih naročil za 2500 EUR opreme za kopalnico in je bilo zelo v redu. Prišel je tovornjak, ki je imel naloženo evro paleto z dvigalom. V paleti pa več kot pol varnostne embalaže v glavnem ko sem videl tisti kup preostale embalaže mi je bilo jasno kam je šel denar od poštnine. Naročil pa sem vse pipe, dva umivalnika, dve školjki, bide, pa mogoče sem še kaj pozabil. Ker je bil za eno stvar daljši dobavni rok so mi jo poslali posebej in nič dodatno zaračunali.
V glavnem sem zelo zadovoljen. Cene so pa tam tam z Megabad. Tudi komunikacija je potekala v angleščini brez problemov. Itak imajo pa tudi svojo stran prevedno v angleščino.
fajn stran, cene so res tam tam mi je pa všeč to da je stran v angleščini.in si preračunal koliko si prišparal,kako poteka plačilo?
Opravil sem nakup, potem sem dobil predračun, ga plačal, po nekaj dnevih dobil obvestilo o prejemu denarja, potem je minilo nekaj časa, da so dobili vse stvari, ki so mi jih poslali. O vsaki spremembi statusa naročila so me tudi sproti obveščali. Vse skupaj je iz Nemčije prišlo v nekaj dnevih.

Sam nisem preračunaval. Pogledal sem nekaj artiklov, ki so bili kakih 30 % cenejši kot pri nas, potem sem pa kar naročil. Gre bolj za to, da v resnici dobiš tisto kar želiš. Pri nas je kot imam jaz izkušnje tako. Za stvari, ki gredo najbolj v prodajo, jih imajo firme tudi na zalogi in jasno na njih tudi največji rabat, zato ponavadi forsirajo prav tiste stvari (govorim npr. za keramiko, ploščice in pipe), v primeru da želiš nekaj kar je treba posebej naročit, se pa stvar zaplete. Saj naročijo, ampak potem tudi cena ni več tako ugodna.
Da nadaljujem...
Ali v primeru nakupa v nemški spletni trgovini slovenci plačamo tudi davek?
LP, e.
Odkar smo v EU plačamo DDV v državi nakupa (v tem primeru Nemčiji) in ga pri prehodu "meje" ne moremo refundirati. Hkrati to pomeni, da se slovenski DDV ne plačuje dodatno.

Prost pretok blaga pomeni dobesedno to. Pošiljanje blaga po EU je enako pošiljanju blaga po Sloveniji - razlika je samo v stroških pošiljanja.
OK, hvala, samo preverjam da ne bom kaj po nepotrebnem plačeval.
LP, e.

Skok na forum:

Zadnje novice